Laupäev , 2 märts 2024
horoscope 2

Millisel 3 tähemärgil tuleb reede 8.12.23 hea päev ja millisel 3 halb? Saa teada!

Reede, 8. detsember 2023, on tähekujult rahulik ja tasakaalukas päev. Päike asub Sõnnis, mis on maamärk, mis sümboliseerib stabiilsust ja kindlust. Kuu asub Kaaludes, mis on õhumärk, mis sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat.

Hea päev:

  • Jäärad: Jäärad on impulsiivsed ja otsekohesed, kuid reedel on neil võimalus oma mõtteid ja tundeid selgemini väljendada. Neil on hea päev, et võtta ette uusi projekte ja alustada uusi suhteid.
  • Lõvid: Lõvid on loomingulised ja ambitsioonikad, kuid reedel on neil võimalus oma ideid realistlikumalt hinnata. Neil on hea päev, et teha olulisi otsuseid ja alustada uusi karjäärivõimalusi.
  • Neitsid: Neitsid on analüütilised ja detailidele orienteeritud, kuid reedel on neil võimalus oma intuitsioonile rohkem loota. Neil on hea päev, et lahendada probleeme ja teha läbimurdeid.

Loe ka: 8.12.23 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Halb päev:

  • Kaksikud: Kaksikud on intelligentsed ja jutukad, kuid reedel võivad nad olla liiga hajevil ja tähelepanu hajunud. Neil on hea päev, et keskenduda oma tööle ja vältida sotsiaalseid olukordi.
  • Kaljukitsed: Kaljukitsed on ambitsioonikad ja töökad, kuid reedel võivad nad olla liiga nõudlikud iseenda suhtes. Neil on hea päev, et lõõgastuda ja võtta aega endale.
  • Amburid: Amburid on optimistlikud ja vabadust armastavad, kuid reedel võivad nad olla liiga impulsiivsed. Neil on hea päev, et planeerida oma tulevikku ja vältida riskantseid otsuseid.

Horoskoop, tähemärgid,

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!