Erakorralised uudised
horoscope 2

Millisel 3 tähemärgil tuleb lteisipäev 13.02.24 erakordselt hea päev ja millisel kolmel paraku keerulisem? Uuri välja, kas sinu tähemärk on nende hulga

Eriti hea päev (13.02.24):

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Täna on suurepärane päev uute ideede avastamiseks ja loominguliste projektide alustamiseks. Teie intuitsioon on eriti terav, seega usaldage oma sisemist häält ja ärge kartke riske võtta.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Täna on suurepärane päev suhtlemiseks ja uute kontaktide loomiseks. Teie sõnad on eriti veenvad ja te suudate inimesi kergesti enda poole võita. Kasutage seda energiat oma eesmärkide saavutamiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Täna on suurepärane päev romantika ja naudingute jaoks. Teie karisma on eriti tugev ja te suudate kergesti teiste tähelepanu köita. Kasutage seda energiat oma suhete süvendamiseks.

Keerulisem päev (13.02.24):

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võite tunda end pisut ärritununa ja kannatamatusena. Olge ettevaatlik, et mitte teha rutakaid otsuseid ega öelda midagi, mida hiljem kahetsete.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Täna võite tunda end pisut väsinuna ja kurnatuna. Võtke aega enda jaoks ja ärge kartke puhata. Liigne stress võib teie tervisele halvasti mõjuda.

Ambur (22. november – 21. detsember): Täna võite tunda end pisut segaduses ja ebakindlana. Olge ettevaatlik, et mitte teha impulsiivseid otsuseid. Võtke aega, et kaaluda kõiki võimalusi enne, kui tegutsete.

Vaata ka:

euro

Tartumaa inimesed langesid LHV petukõnede ohvriks ja kaotasid suuri summasi.

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo Tartumaa Arvutikelmused Politseisse pöördus 54-aastane mees, kes sai väidetavalt LHV pangast e-maili,

brain g2559822c5 640

Seitse jaburat müüti sinu tervise kohta

Seattle ja Harvardi teadlased väidavad, et 50% maakera elanikest usub raudselt levinud müütidesse, mis tervisliku