Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoscope 2

Millisel 3 tähemärgil tuleb laupäev 11.02.24 erakordselt hea päev ja millisel kolmel paraku keerulisem? Uuri välja, kas sinu tähemärk on nende hulga

Erakordselt hea päev:

  • Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähidel on laupäeval eriti hea võimalus leida armastust, sõlmida uusi ja kasulikke tutvusi ning kogeda elus rõõmu ja õnne. Nende loomingulisus ja intuitsioon on tipptasemel, mis aitab neil teha õigeid otsuseid ja saavutada edu erinevates eluvaldkondades.

Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 11 veebruar 2024

  • Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaalude jaoks on laupäev täis positiivseid üllatusi ja ootamatuid kingitusi. Nende suhted lähedastega paranevad ja nad saavad kogeda sügavat rahulolu ja harmooniat. Samuti on see hea aeg uute projektide alustamiseks ja riskide võtmiseks.

  • Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsed on laupäeval eriti energilised ja motiveeritud. Nad saavad edukalt ületada kõik takistused ja saavutada oma eesmärgid. Nende töökus ja pühendumus kannavad vilja ning nad saavad tunnustust oma saavutuste eest.

Keerulisem päev:

  • Jäär (21. märts – 19. aprill): Jääral on laupäeval raskusi oma emotsioonide kontrollimisega. Nad võivad olla ärrituvad ja impulsiivsed, mis võib viia konfliktideni lähedastega. Samuti on neil raskusi keskendumisega ja nad võivad teha vigu tööl või koolis.

  • Lõvi (23. juuli – 22. august): Lõvid võivad laupäeval tunda end ebakindla ja ärevil. Nad võivad kahelda oma võimetes ja karta ebaõnnestumist. Samuti on neil raskusi teistega suhtlemisel ja nad võivad tunda end üksikuna ja isoleerituna.

Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 11 veebruar 2024

  • Ambur (22. november – 21. detsember): Amburitel on laupäeval raskusi paigal püsimisega. Nad võivad olla rahutu ja igavlevad ning neil on raskusi kohustuste täitmisega. Samuti on neil raskusi rahaasjade haldamisega ja nad võivad kulutada raha asjadele, mida nad tegelikult ei vaja.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!