Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoscope 2

Millisel 3 tähemärgil tuleb kolmapäev 7.02.24 erakordselt hea päev ja millisel kolmel paraku keerulisem? Uuri välja, kas sinu tähemärk on nende hulga

Erakordselt hea päev:

  • Jäär: Täna on teie jaoks täis energiat ja motivatsiooni. Te suudate saavutada kõike, mida ette võtate. Kasutage seda päeva oma eesmärkide elluviimiseks ja uute väljakutsete otsimiseks.

  • Lõvi: Täna tunnete end enesekindlalt ja säravana. Teie loomulik karisma ja juhiomadused on esile kerkimas. Kasutage seda päeva oma suhtlusvõrgustiku laiendamiseks ja uute kontaktide loomiseks.

  • Ambur: Täna tunnete end optimistlikult ja seiklushimulisena. Teie uudishimu ja avastamisrõõm on eriti tugevad. Kasutage seda päeva reisimiseks, uute asjade õppimiseks ja uute kogemuste otsimiseks.

Keerulisem päev:

  • Vähk: Täna võite tunda end eriti tundlikuna ja emotsionaalsena. Olge ettevaatlik, et mitte teha rutakaid otsuseid ega öelda midagi, mida hiljem kahetsete.

  • Kaalud: Täna võite tunda end ebakindlana ja kõhkleva. Olge kannatlik ja ärge tehke endale liiga suurt survet. Võtke aega, et kaaluda kõiki võimalusi enne otsuse tegemist.

  • Kalad: Täna võite tunda end unistavana ja hajameelsena. Olge ettevaatlik, et mitte teha vigu oma töös või igapäevaelus. Püüdke keskenduda käesolevale hetkele ja olla praktiline.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

candles g6b8e1541a 640

Inimjäänuste avastamine Võrus tekitab küsimusi

Täna keskpäeval avastasid Võru linna läbivatel möödujatel Räpina maanteel inimjäänused, mispeale kutsuti sündmuspaigale politsei. Juhtum

error: Sisu on kaitstud!