0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
HoroskoopMilliseid toite eri tähemärgid armastavad.

Milliseid toite eri tähemärgid armastavad.

Jäär

Jäärad armastavad vürtsikat toitu, neile meeldib seda nii teha kui ka süüa. Süüa tehes valivad Jäärad alati lihtsaid, kuid väga vürtsikaid retsepte, mis kindlasti üllatavad kõiki, kellele meeldib midagi uut proovida.
Seega naudivad Jäärad üle kõige vürtsikaid, teravalõhnalisi ja väga ebatavalisi toite. Tulised piprad, tšillid, liha ja mitmesugused hautised rõõmustavad selle tähemärgi all sündinuid kõige enam.

Sõnn

Sõnnidele meeldivad kõige enam magustoidud, nagu šokolaad ja koogid rohke kreemikuhjaga. Selle tähemärgi all sündinutel on vedanud sellega, et see magusalembus ei paista nende kehavormidel välja. Nad tahavad kõike proovida ja neile meeldib väga süüa.
Sõnnid ei ole niivõrd gurmaanid, kui hedonistid. Tähtis on siiski meeles pidada, et sellega ei maksa liialdada.
Kaksikud

Kaksikutele ei meeldi eriti maiustused, vaid nad eelistavad soolaseid maiuspalu. Kui neid aeg-ajalt tababki magusaisu, tahavad nad kõigest natuke maiustada, näiteks šokolaadikommide või küpsistega. Nende jaoks on palju tähtsam hästi juua kui hästi süüa.
Söömisega nad tavaliselt ei liialda. Neile meeldivad toidud, mida saab kiiresti valmistada ja ka kiiresti süüa. Toit võiks eelistatavalt kerge olla. Nende lemmikud on supid, praetud kartulid ja valge liha.

Vähk

Vähkidele meeldivad tavaliselt kõige enam traditsioonilised toidud, sest need meenutavad seda, mida ema tegi. Nende jaoks on kõige tähtsam süüa lõunat pere keskel ja kõht korralikult täis saada.
Lemmikuteks on supid, kapsaroad ja mereannid. Nad eelistavad traditsioonilist kodutoitu ka ise teha.
Lõvi

Lõvid armastavad toitu ja selle nautimist alati, kui vähegi võimalik. Kui tahad, et Lõvi tunneks end nagu kodus, valmista talle külluslik pidulaud. Sellele kuninglikule tähemärgile sobivad kõige paremini igasugused liharoad ja erineva kujuga koogid.
Mis puutub toitu, on nad tagasihoidlikkusest kaugel, kuid ega nad luksuslike toitudega üle ka ei pinguta.

Neitsi

Neitsidele meeldib tervislikult toituda ning ta eelistab väiksemaid ja kergemaid toidukordi. See tähemärk teab täpselt, mitu kalorit ta sööb, milline on iga toiduaine kvaliteet ja kust need pärit on.
Toitu valmistavad nad samadel põhimõtetel. Nad teevad harva suuri ja toekaid lõunaid. Teraviljahelbed, tervislikud toiduained ja makrobiootilised toidud on Neitside jaoks ideaalsed.

Kaalud

Kaalude tähemärki valitseb tasakaal. Kaalud ei söö kunagi liiga palju ega lase toidul oma vormi rikkuda. Kaalud tahavad alati ideaalselt hästi välja näha ja usuvadki, et nende välimus on täiuslik. Kaaludele meeldib süüa ja nad teevad seda mõnuga, kuid neile ei meeldi eriti toitu valmistada.
Neile ei meeldi endale süüa teha, aga oma elukaaslasele või külalistele – see on midagi hoopis muud! Tavaliselt valmistavad nad kergeid roogi ja magustoite.
Pea siiski meeles, et nende söömisharjumused ja toiduvalikud sõltuvad sageli meeleolust. Üldiselt nad siiski magustoitudest ei vaimustu.

Skorpion

Skorpionidele sobivad ideaalselt igasugused erilised ja ebatavalised toidud, mida on keeruline valmistada. Nad suudavad vaevata kinni pidada kõige komplitseeritumatest retseptidest, nii et ühtegi koostisainet ei oleks liiga palju ega vähe.
Kui nad valmistavad lihatoitu, siis on see tõenäoliselt grillitud. Samuti meeldivad neile kalatoidud. Aga mis puutub magustoitu, eelistavad nad lihtsaid kooke kreeka ja sarapuupähklite ning tumeda šokolaadiga.
Ambur

Amburid suudavad päris palju süüa, aga nad ei oska enamasti otsustada, kas liialdada tervislike või ebatervislike toiduainetega.
Neile meeldivad ka kaugete maade rahvustoidud. Amburite hulgas on vähe neid, kellele ei meeldiks toitu valmistada. Tavaliselt teevad nad rõõmuga süüa suurele hulgale inimestele. Nende tehtud toidud on alati suurepärased.

Kaljukits

Kui sul tekib isu maalähedase toidu järele, siis külasta Kaljukitse, sest tema valmistab rõõmuga just midagi sellist. Koogid, lihtsad maatoidud ja ka India köök on sellele tähemärgile iseloomulikud.
Kaljukitsed valmistavad toitu aeglaselt ja enamasti tublisti torisedes. Kõik peab olema nii, nagu nad ette kujutasid, ja seepärast ei saa millegagi tormata. Seda ei juhtu kunagi, et Kaljukitse toit oleks liiga soolane. Ta jagab ka hea meelega oma retsepti, kui ta toit sulle maitses.

Veevalaja

Kas sul on retsept? Kas kavatsed peo korraldada? Kas sul on vähe aega? Räägi Veevalajast sõbrale ja ta korraldab kõik. Veevalajatel on harukordne võime köögis kiiresti ja tõhusalt tegutseda.
Neile meeldib ka teiste soovitatud uusi retsepte proovida, sest see on neile huvitav väljakutse. Nad on sama rõõmsad, kui teised neile süüa teevad.
Pea siiski meeles, et nad on oma arvamusega väga otsekohesed ja kui sa ei ole kriitikaks valmis, siis ära parem küsi. Nad ütlevad täpselt seda, mida mõtlevad!
Kalad

Kalade tähemärgi all sündinutele meeldib toitu valmistada, aga toidu maitsemine meeldib neile veel rohkem. Väikesed küpsetised, pudingid ja segujoogid sobivad ideaalselt sellele tähemärgile. Neile meeldib hästi süüa, aga mitte liiga palju. Neile meeldib lisada hea toidu juurde head veini või muid jooke. Laua kaunistamine ja üldine meeleolu on ka nende jaoks väga tähtsad.
Kõik loeb, kuni vähimate üksikasjadeni. Kui Kalade tähemärgi all sündinu kutsub sind õhtust sööma, siis võta kaasa pudel veini. Kui kutsud ise ta õhtustama, siis valmista kindlasti mereande. Loomulikult ilusasti serveeritult!
Kalad ei kurda kunagi. Kui neile toit ei maitse, ei ütle nad seda kunagi välja. Täiuslikud külalised, eks ole!

Veel artikleid