Erakorralised uudised
photo 1580048915913 4f8f5cb481c4

MILLISED TÄHTKUJUD JÄTAVAD ENDAST RIKKAMA MULJE, KUI NAD TEGELIKULT ON?

Kas sinu tutvusringkonnas leidub inimesi, kes elavad laia elu ning kulutavad suuri rahasummasid silmagi pilgutamata? Lausa nii, et sul tekib küsimus, et kas inimene on ehk loteriiga võitnud? Portaal Your Tango tõi välja kolm tähtkuju, kes kulutavad seda va krabisevat lausa miljonäri kombel ning jätavad endast jõukama mulje, kui nad tegelikult on.

 

JÄÄR

Jäärale meeldib käia uutes ööklubides, külastada uusi restorane ja osta uusi kleite, mille juurde on vaja ka uusi kingi. Talle ei meeldi, kui teda kaks korda samades riietes nähakse. Olenemata suurtest kulutustest ei paista Jääral kunagi rahast puudu olevat. Ta armastab luksuslikku elustiili, mistõttu peab tema pangaarve üsna kopsakas olema.

 

LÕVI

Lõvile meeldib raha kulutada. Eriti meeldib talle seda teha siis, kui tal on stress või masendus, sest igasugune šoppamine teeb tal tuju heaks. Kuigi Lõvi võib rahaga kergemeelselt ümber käia, oskab ta kaubelda ja teab, kust asju odavamalt saab. Ta külastab tihtipeale erinevaid soodusmüüke ja šoppab kirbuturgudel.

 

AMBUR

Amburil pole kahju oma sõprade peale kulutada ning tal on hea meel, kui suudab teistele heameelt valmistada. Amburile meeldib raha suurelt raisata –tema jaoks pole probleemiks kallid puhkusereisid või ägedad koolitused. Amburile meeldib üle kõige lõbutseda ja seega ei tasu olla üllatunud, kui ta tuleb välja ootamatute ideedega.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal