Saturday , 18 September 2021
maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et 195st riigist on 22-s neist võimul  just selle tähemärgi all sündinud inimene, mis muudab ka Skorpioni kõige levinumaks sodiaagimärgiks riigijuhtide seas. Skorpionid  on tavaliselt väga sihikindlad, ambitsioonikad ja karismaatilised inimesed, seega ei ole see fakt väga üllatav. Kuid statistikat ja järeldusi saab teha ka teiste tähemärkide kohta. Riigijuhtide järjestus tähemärkide põhjal näeb välja selline:
1. Skorpion – Riigijuht 22es riigis.

Üheks võimekaks Skorpioniks on näiteks Hillary Clinton. Tüüpiline Skorpion on sihikindel ja jõuline, aga võib olla ka salapärane ja kangekaelne.

2. Lõvi – Riigijuht 18nes riigis.

Lõvi tähemärgis on sündinud ka USA president Barack Obama. Tüüpiline lõvi on entusiastlik ja sooja südamega, aga võib olla vahel liiga toretsev ja suhtuda teistesse üleolevalt.

3. Ambur – Riigijuht 18nes riigis.
Võimekate Amburite seas on olnud näiteks Winston Churchill. Tüüpiline Ambur armastab vabadust ja on filosoofiline. Vahel võivad nad aga olla pimedalt optimistlikud ja rahutud.

4. Kaksikud – Riigijuht 17nes riigis.

Üks võimas Kaksikute tähemärgis sündinud riigitegelane on näiteks Donald Trump. Tüüpiline Kaksik on väga mitmekülgne ja suhtlusaldis, kuid on vahel ebajärjepidev ja pealiskaudne.

5. Vähk – Riigijuht 16nes riigis.

Tuntud riigitegelastest on Vähi tähemärgi all sündinud George W. Bush. Tüüpiline Vähk on hea intuitsiooni ja kujutlusvõimega, aga võib muutuda liiga emotsionaalseks ja klammerduvaks.

6. Jäär – Riigijuht 15nes riigis.

Üheks võimsaks Jääraks on olnud eelmine Põhja-Korea president Kim Il-sung. Tüüpilised Jäärad on head juhid ja entusiastlikud, aga nad võivad vahel olla ka isekad ja mõtlematu käitumisega.

7. Kalad – Riigijuht 15nes riigis.

Tuntud Kalade tähemärgi all sündinud liider oli näiteks Suurbritannia kuninganna Victoria. Tüüpilised Kalad näivad teistele inimestele idealistliku ja laisana, aga sisimas on nad õrnad ja tundelised.

8. Veevalaja – Riigijuht 14nes riigis.
Abraham Lincoln oli sündinud Veevalaja tähemärgis. Tüüpiline Veevalaja on uuenduslik ja intelligentne, kuid samas võib olla ka etteaimamatu ja vastuolulise käitumisega.

9. Kaljukits – Riigijuht 14nes riigis.

Võimekate Kaljukitsede seas on olnud näiteks Martin Luther King. Tüüpiline Kaljukits võib tunduda esmamuljel ahne inimesena, kuid tegelikult on nad lihtsalt distsiplineeritud ja suurte ambitsioonidega.

10. Sõnn – Riigijuht 13nes riigis.

Võimekad Sõnnid on olnud näiteks Adolf Hitler ja Saddam Hussein. Tüüpiline Sõnn on sihikindel ja pühendunud, aga samas ka armukade ja omandihimuline.

11. Kaalud – Riigijuht 13nes riigis.

Üheks võimekaks Kaalude tähemärgi all sündinud inimeseks on näiteks Gandhi. Tüüpilised Kaalud on idealistlikud ja rahumeelsed, kuid samas osad võivad neid pidada veidi kergeusklikeks.

12. Neitsi – Riigijuht 12nes riigis.

Võimekate Neitside seas on olnud näiteks Bashar al-Assad. Tüüpiline Neitsi on praktiline ja püüdlik, kuid halbadel päevadel võivad muutuda pabistavateks ja liiga kriitilisteks.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 19 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna aktiivne ja töövõimeline. Hea päev nii pooleliolevate …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 18 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Tõenäoliselt satute üle pika aja tegelema just nende asjadega, …

horoskoop

Horoskoop. Reede 17 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 16 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Ärge üllatuge millegi üle, mida teie pereliikmed teevad või …