Huvitavat

Millised tähemärgid valetavad kõige rohkem ja millised on kõige ausamad?

Millised tähemärgid valetavad kõige rohkem ja millised on kõige ausamad? 

JÄÄR naine

Mis puutub Jäära tähtkujus sündinud naisesse, siis kõige õiglasem oleks kasutada sõna ‘varjama’ valetamise asemel. Sest tegelikult ka tahab ta pigem varjata ja eitada oma tundeid kartusest neid teistele näidata ja näidata seega oma nõrkusi.

JÄÄR mees

Nii nagu tema sookaaslane, katsub Jäära tähtkujus sündinud mees peita ja varjata teiste eest oma tõelisi tundeid. Ja mida rohkem teised seda talle ette heidavad, seda paremini ta end tunneb. Ta on väga hea näitleja.


KAKSIKUD naine

Kaksikute tähtkujus sündinud naisest on võimatu aru saada, ta on tujukas, muutliku meelega, tunneb tihti stressi, vajab palju vabadust ja läheb ühest suhtest teise selle asemel, et julgeda enesele ja teistele öelda, et tegelikult igatseb ta ühte ja ainult tõelist armastust.

KAKSIKUD mees

Vastupidiselt oma sookaaslasele kasutavad Kaksikute tähtkujus sündinud mehed kindlat valet oma suhetes naistega. Ta valetab regulaarselt oma kaaslasele niikaua, kuni leiab sellise naise, kes ta paika panna oskab.

VÄHK mees

Vähi tähtkujus sündinud mees on niivõrd umbusklik, võimeline lausa paranoiaks ja võib iseendale hakata valetama isegi selleks, et end kaitsta. Isegi, kui ta on tundliku loomuga, ei kõhkle ta valetamast ja manipuleerimast selleks, et end säästa.

;

LÕVI naine

Lõvi tähtkujus sündinud naine pühendub iseendale ja oma huvidele. Ta kasutab kõiki hädavalesid selleks, et oma eesmärke saavutada ja seda igal tasandil, sest ta on kindel, et väärib parimat.

LÕVI mees

Nii nagu Lõvi tähtkujus sündinud naine, kasutab ta kõiki vahendeid, et oma egot rahuldada oma eesmärkide saavutamiseks tehes kõik, et teda näha ja kuulda on.

KAALUD naine

Kaalude tähtkujus sündinud naine ei valeta… Ei, ta muudab parem olukorra endale soodsaks. Kasutades oma otsusekindlust on ta rohkem oportunist.

KAALUD mees

Kaalude tähtkujus sündinud mees pole päris tõeline valetaja, ta ainult ei ütle alati tõtt. Tal on mingi omaette arusaamine tõest ja oma saladustest, mida ta teistele avalikustada ei taha.
KALJUKITS mees

Mis puutub valedesse, siis Kaljukits on üldiselt omal kohal. Ta kasutab selliseid kaalukaid argumente, millega oma tõde kuuldavaks teha ja kõike seda selleks, et varjata oma emotsioone ja tundlikkust. Ta teeb kõik, et varjata oma tõelisi kavatsusi ja kasutab valet, mida ta valeks ei pea.

 

VEEVALAJA naine

Veevalaja tähtkujus sündinud naine kasutab pigem valet sest tema jaoks on see inimese loomulik omadus ja selles pole midagi halba. Ta kasutab valet, et mässata kõigi ja kõige vastu ja tihti teiste kahjuks.

VEEVALAJA mees

Veevalajast mees usub, et valetab headel põhjustel ja tunneb, et peab seda tegema mõtlemata sellele, mida see teistele teha võib.

 

 

Kõige ausamad tähemärgid

KALJUKITS naine

Kaljukitse tähtkujus sündinud naine on arukas ja tark naine, kes ei hakka valet kasutama ega teistega manipuleerima selleks, et oma tahtmist saada. Tema kuldne reegel on jääda truuks iseendale ja teistele.


VÄHK naine
Isegi kui võib tunduda, et ta on pealiskaudne ja muutub tihti, on ta väga aus naine isegi, kui ta ei hakka otse kõigile rääkima seda, mida ta mõtleb aga oma arvamust ta ei muuda.

SÕNN naine

See naine on sündinud maamärgi all ja valetamine ei sobi tema loomusega kokku. Valetamine pole tema jaoks õilis. Valetamine ja varjamine ei kuulu tema elu juurde.

SÕNN mees

Kui ta midagi oma elus üles ehitada tahab, teeb ta seda soliidsele alusele. Ta ei talu valet ja põlgab kõiki neid, kes seda kasutavad.

NEITSI naine

Neitsi tähtkujus sündinud naine on nii keskendunud oma tõdedele, et ta päevast päeva kõigile neid kuulutab, kes aga tahab kuulda. Ta on range nii iseenda, kui teiste vastu. Peab kinni korrast ja täpsusest ja ootab sama teistelt.

NEITSI mees

Neitsist naise arusaamal tõest pole midagi ühist Neitsi tähtkujus sündinud mehe tõega. Neitsist mees on aus ja siiras, tema ausus võib ta muuta lausa väljatalumatuks, teinekord lausa julmaks.

SKORPION naine

Sellist asja nagu vale pole Skorpioni sõnavaras. Kusjuures tema jaoks on igasuguse vale kasutamine täielik väljakutse aga teda lõbustab vaadata, kuidas teised inimesed valetavad nii, et suu suitseb ja petavad teisi ilma silmi pilgutamata.

AMBUR naine

Amburist naine ei suudaks vales elada. Tema jaoks on tähtis ainult ausus ja tõde igas valdkonnas.

AMBUR mees
Amburist mees on tõe kaitsja ja valvur. Elu on liiga väärtuslik selle jaoks, et seda valede peale ehitada. Ta teeb kõik, et elada päris elu.

KALAD naine

Kalade tähtkujus sündinud naine ütleb esimesena välja selle, mida ta mõtleb ja teeb seda otekoheselt. See on lihtsalt tema loomus.

KALAD mees

Täpselt nii nagu Kalade tähtkujus sündinud naine, on ka samas tähtkujus sündinud mehel tähtis öelda välja tõde olenemata situatsioonist. See on midagi nii normaalset ja ainuõiget tema jaoks.

Jaga
Back to top button