0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
HuvitavatMillised tähemärgid on loodud püsisuhteks ja millised ei ole.

Millised tähemärgid on loodud püsisuhteks ja millised ei ole.

Kaheteistkümnest tähemärgist viis on lausa suurepärased suhteinimesed (alati on ka erandeid)! Seitse ülejäänud sodiaagimärki vajavad aga midagi väga erilist, et see neid suhtes kinni hoiaks.

Sõnn on väga sensuaalne ja tugeva loomuga tähemärk. Leides armastuse, teeb ta kõik, et seda suhet hoida ja kaitsta. Nad on väga truud, usaldusväärsed ja neile saab alati kindel olla. Kui suhtes tekib probleem, siis ei peida Sõnn oma pead liiva alla, vaid teeb kõik, et lahendus leida.

Vähk

Vähk võib suhtes väga ebakindel olla ning muretseda ka siis, kui tegelikult põhjust ei ole. Tegu on kodulembese tähemärgiga, kes on väga perekeskne ja vajab oma lähedaste tähelepanu ja toetust. Kui Vähk armastab, siis teeb ta seda sügavalt ning oma partnerit ta naljalt ei reeda.

Neitsi

Neitsid on väga tundlikud, loomingulised ja intuitiivsed. Neitsile saab jäägitult kindel olla ja ta on sinu jaoks alati olemas, ent kui sa talle haiget teed, võib ta muutuda lausa vastikuks. Neitsi armastab ja hoiab, kuni teda hoitakse.

Kaalud

Kaalude tähemärk otsib elus harmooniat ja tasakaalu ning leides armastuse, hoiab ta seda kiivalt. Kui suhtes probleeme tekib, võib ta mõneks ajaks ära kaduda, et probleem oma peas läbi mõelda ja iseendas selgusele jõuda – seejärel tuleb ta tagasi ja teeb kõik, et suhtesse tekkinud mured lahendada. Ta ei peta, kuid vajab vahel aega, et oma tunnetes tasakaal leida

Kaljukits

Kaljukits vajab stabiilsust ja kindlustunnet. Kui ta leiab enda kõrvale väärilise partneri, on ta valmis palju vaeva nägema, et suhet hoida ja kaitsta. Kaljukits on väga sihikindel ja töökas tähemärk, kes suudab ka kõige keerulisematest olukordadest oma suhte päästa – seda muidugi juhul, kui ta leiab, et see on väärt päästmist.

 

Seitse sodiaagimärki, kes on püsisuhteks võimelised, kuid selle kallal tuleb palju tööd teha:

Need seitse tähemärki eelistavad oma eluteed üksipäini käia, ent see ei tähenda, et neist ideaalset abikaasat saada ei võiks – leides oma hingesugulase, on kõik tähemärgid võimelised end muutma! Sellegipoolest tuleb neil palju vaeva näha ja alati see lihtsalt ei õnnestu!

Jäär

Jäär on iseseisev ja impulsiivne ning sageli käituvad nad väga ettearvamatult ja isekalt. Vajadus uute seikluste ja väljakutsete järele võib suhtesse mõrad tekitada ja kui Jäär ei saa elada oma reeglite järgi, siis suhe kestma ei jää. Jäärale sobib tähemärk, kes on nõus tema reeglite järgi elama –

nii on suhtes rahu garanteeritud.

Kaksikud

Kaksikud armastavad riskida ja vahel tehakse seda ka suhte arvelt. Kui suhtes on kõik korras ja rahulik, võib see tähemärk rahutuks muutuda ning endale kõrvalt mõne silmarõõmu leida, sest vaid nii tunneb ta end tõeliselt elavana. See ei tähenda, et ta oma kaaslast ei armastaks! Kaksikute tähemärk lihtsalt vajab riske ja kõik, mis on keelatud, tundub talle lausa vastupandamatu. Nad ei mõtle oma tegusid pikalt ette ja suure tõenäosusega on iga Kaksikute tähemärk minevikus vähemalt ühe südame murdnud.

Lõvi

Lõvi on perfektsionist, kes lausa peab jahti pidama. Kui saak on käes ja enam ei liiguta, tekib Lõvil vajadus uuesti jahile minna. Lõvi tahab seiklusi ja põnevust ning kui suhe hakkab jahtuma, piilub Lõvi juba uusi jahimaid.

Skorpion

Skorpion vajab võimu ja armastust. Sageli varjavad nad oma tõelisi tundeid ning võivad väga ettearvamatult käituda. Skorpion ei andesta ja on veendunud, et just neil on alati õigus. Kui Skorpionile ühe korra haiget teha, ei pruugi ta seda elu lõpuni andeks anda ja kättemaks võib saabuda ka kümme aastat hiljem. Nad ei andesta ega unusta.

Ambur

Ambur on vaba hing, kes ei taha elada mitte kellegi reeglite järgi. Monogaamne suhe ei jää pikalt kestma, sest Amburil tekib meeletu vajadus midagi uut kogeda. Kui tal on võimalus vahel kateistega seksida, siis võib see suhe püsima jääda – iseasi on see, kas teisele osapoolele selline suhtemudel sobib.

Veevalaja

Veevalaja on ettearvamatu ja iseseisev tähemärk. Suure tõenäosusega abiellub ta elus mitmel korral ja murrab ka mitmeid südameid. Kakskümmend aastat ühe ja sama inimesega koos olla on selle tähemärgi jaoks paras väljakutse ja paraku nad lihtsalt ei pea vastu. Muidugi on olemas ka erandeid.
Kalad

Kalade tähemärk on kõige emotsionaalsem ning sageli käib neil sisemine võitlus oma tunnetega. Nad elavad oma väikeses mullis ja ei tule päris elus toimuvaga sageli toime. Kui suhtes hakkab kirg vaibuma, tahavad nad uut muinasjuttu ja kõrvalsuhted on kerged tekkima. Kalade tähemärk tahab elada roosas ebarealistlikus maailmas ning see võib suhtesse üsnagi mitmeid probleeme tuua.

Veel artikleid