Friday , 17 September 2021
koristamine

MILLISED TÄHEMÄRGID ON KÕIGE RÄPASEMAD?

Enamik meist maadleb aeg-ajalt oma elus väikese korralagedusega. Seda kas näiteks kiire elutempo või väikeste laste tõttu. Leidub aga ka neid inimesi, kes on juba oma loomu poolest räpased ja nad vihkavad koristamist kogu südamest. Kas teadsid, et suurt rolli mängib selles ka meie tähtkuju? Nimelt on osad sodiaagimärgid tunduvalt räpasemad kui teised. Kes nad on?

Kaksikud

Kaksikutel on justkui kaks poolt: üks on see, kellele ei meeldi korralagedus ja teine on selline, kellel on lihtsalt savi. Tal on oma eluga muudki targemat peale hakata, kui oma aega koristamisele raisata. Pealegi arvavad Kaksikud, et kui ta korralagedust ignoreerib, siis seda lihtsalt pole olemas.

Vähk
Vähk on inimene, kes ei salli koristamist silmaotsaski. Parema meelega keerab ta ennast sooja pleedi sisse, vaatab televiisorit ning sööb kõrvale head ja paremat. Või siis räägib sõpradega sotsiaalmeedias juttu. Ta suunab oma tähelepanu ükskõik mujale kui põrandale, mida ta sodi seast enam ei näe.
Ambur

Amburil pole koristamiseks lihtsalt aega. Ta reisib mööda maailma ringi, käib pidudel, õpib, töötab – tolmurullid voodi all pole Amburi jaoks prioriteet number üks. Ka ei häiri teda see, kui ta juuksed teinekord sassis on või riietel plekid. Kõik ju näevad, et tal on liiga kiire, et sellistele tühiasjadele tähelepanu pöörata.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop. Reede 17 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, …

maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et …

horoskoop

Mis on sinu tähemärgi halvim iseloomujoon?

Jäärad on väga heitlikud. Su tujud kõiguvad väga kiirelt ühelt skaalalt teisele, arvab Higher Perspective. Sõnn võib …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 16 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Ärge üllatuge millegi üle, mida teie pereliikmed teevad või …