Erakorralised uudised
photo 1501013344374 3cbf63baf107 1

Millise tähtkuju käest ära nõus küsi!

Kalad

Põhjus, miks Kalad annavad halba nõu on seotud nende endiga ja mitte nii väga sinuga. Tavaliselt kipuvad nad soovitusi jagama keskendudes liigselt enda vaatenurgale. Nad tahavad küll head, kuid nende emotsioonid takistavad neid asjalikku nõu andmast. Kalad arvavad, et kõik inimesed reageerivad ja käituvad samamoodi nagu nemad. See pole aga nii. Teinekord pole nende soovitus isegi loogiline ega realistlik.

Jäär

Jääradel pole kannatust maha istuda ja teiste probleemidesse süveneda. Nad kipuvad enne ütlema ja siis mõtlema. See aga ei toimi pikas perspektiivis. Jäär tahab kiireid tulemusi ning tal pole aega kaaluda kõiki plussi ja miinuseid. See on nagu matemaatikatunnis, kus õpilased peavad näitama kuidas nad tulemuseni jõudsid – Jääral on aga ainult lahendus, mitte tehet ennast.

Skorpion

Skorpioni viga on see, et ta annab nõu liigselt emotsioonidele toetudes. Nad ei oska asju vaadata objektiivselt. Nad panevad ennast kõnealusesse olukorda ning annavad nõu selle järgi, mida nad ise teeksid. Samuti võib neil nõu andes mõlkuda mõtteis see, kuidas nad ise nõuande pealt kasu lõigata võiksid. Kõige halvemat nõu annab Skorpion siis, kui ta tunneb küsija suhtes armukadedust või ohtu.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi