Monday , 21 June 2021
218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Millise 3 tähemärgi elus leiab aset suur ja üllatav muutus maikuu teisel poolel?

Millise 3 tähemärgi elus leiab aset suur ja üllatav muutus maikuu teisel poolel?

Jupiter Kalade märgis, Merkuur ja Veenus Kaksikutes. Vähemalt kolmele sodiaagimärgile toob seekordne planeetide seis väga häid uudiseid selle aasta maikuu teisel poolel.

Maikuu keskpaik toob kaasa suuri muutuseid. Selleks, et teada saada, mida järgmistel päevadel meile varuks on, võib vaadata planeetide liikumist. Paljud planeedid muudavad asukohta. Mõned liiguvad edasi järgmisesse tähemärki, teisedliiguvad retrograadselt ehk siis maa pealt vaadatuna on mulje nagu nad liiguksid tagurpidi. See aga toob omadega kaasa hoopis teistsuguse kliima. Ning planeetide saadetud energia pole sama, kui kuu esimesel poolel.
Maikuu alguses pani Sõnni aeg (mis kestab kuni 21. maini) koos kõikide samas märgis viibivate planeetidega meid aeglustama oma elurütmi ja mõtlema rohkem oma elu üle järele. Veenus ja Merkuur Sõnni märgis rahustasid pingeid suhetes. Uraan Sõnni märgis aitas avada uksi. Ametialaselt ja rahalise külje pealt oleksid pidanud asjad pigem positiivselt kulgema. Paljude jaoks on see maikuu ideaalne periood selleks, et oma elus suuri muutuseid sisse tuua.

Kuidas ka ei ole, meid ootavad ees muutused. Merkuur liigub retrograadselt alates 30. maist, Päike jõuab Kaksikute märki 21. mail, Jupiter jõuab Kaladesse 14. mail.

3 sodiaagimärgi jaoks toob planeetide seis eriti palju õnne mai teisel poolel. Kui nad hoiavad silmad lahti ja haaravad headest võimalustest kinni, muutub nende elu suurel määral.
Allikas. Kodusedlood

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Tekivad kaheti mõistetavad uued …

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Esmasäev 21 juuni

Horoskoop – Esmasäev 21 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Rahutute meeleoludega päev. Raske …