suvi

Milline tuleb sinu 2024 suvi. Kõik tähemärgid.

Kaljukits (22.12. – 20.1.)

Väikesed vihjed
Parim värv: päikeseloojangu oranž
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: kusagil kaugel
Proovimiseks kohustuslik: karaoke – kas julged?

Meelelahutus

Suvel tekib lõbutsemiseks nii mõnigi hea võimalus, kuid pead ise silmad lahti hoidma! Ära istu niisama kodus ja oota, millal midagi sülle kukub. Kui otsustad väsimatult ringi seigelda, ootab sind ees üks raju suveaeg. Kui jääd aga rahulikuks, siis.. pöördu oma internetiteenuse pakkuja poole ja võta julgelt kiirem ühendus. Varu palju popkorni, üks karvane kass ja naudi diivanil vedelemist.

Õhus on armastust

Oled kuumade suveööde ootel, mida plaanid jagada ühe erilise persooniga? Õigesti teed, kuna neid tuleb sul päris palju! Tähed ennustavad uusi tutvusi ja meeleolukaid kogemusi. Kuid ole ettevaatlik! Olles juba püsivas suhtes, võid oma tegusid hiljem kahetseda! Lähedasele inimesele haiget tegemine rikub su tuju, aga ka ülejäänud suve..

Avameelselt rahast

Rahalised mured käivad sinust suure kaarega mööda, kuid suuri muutusi pole ka tulekul. Suvel oled rahaga veidi hooletu, kuna kuumad suvepäevad panevad sind rohkem laristama. Ära muretse, enamik teevad sama ja rohkemgi veel! Kõle sügisene ilm, mis koputab juba paari kuu pärast uksele, tekitab ohtralt võimalusi, et raha juurde teenida.

Sa veedad oma suve …

Kellega iganes ise soovid! Suve parimad päevad mööduvad Sõnni, Kaljukitse ja Netside seltsis. Üks neist üllatab sind (heas mõttes), avaldades suurt saladust, mis mõjutab oluliselt sinu elu. Pane vaim valmis!

Parimad/halvimad päevad

Selle suve parimad päevad langevad juuli keskpaika. Siis võib sind kohata mõnes rahvarohkes rannas, sõpradega lõbusalt juttu vestlemas. Augusti lõpus ootab sind suur väljakutse. Õnneks pole see midagi sellist, millega sa hakkama ei saaks!

Veevalaja (21.1. – 18.2.)

Väikesed vihjed
Parim värv: meresinine
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: mere ääres lesimas
Proovimiseks kohustuslik: liivalossi ehitamine pidi olemas päris lõbus

Meelelahutus

See meeletu suvi on kingib sulle vahvaid seiku, kuid mitte selliseid, millega harjunud oled. Rahulikel õhtutel leia aga aega ka enda jaoks ning mõtle minevikus juhtunu peale. Sügav pilguheit oma elule on selle suve haripunktiks ja toob kaasa vältimatu muutuse.

Õhus on armastust

See võib olla vabalt selle suve moto, kuna sa koged armastust kõikjal – peresiseselt, oma armastatuga, sõpradega, aga ka nendega, kellega sa nii hästi läbi ei saa. Mis saab üksikutest Veevalajatest? Kui sa magad endiselt väikeses ühekohalises voodis, siis muretse omale suurem ja laiem. Kaks inimest tunnevad ennast selles kindlasti palju mugavamalt.

Avameelselt rahast

Armastus on see, mis teeb inimesed tõeliselt õnnelikuks! Häälesta ennast sellele lainele, kuna suvel tekib su rahakotti suur auk. Pane oma vaim valmis, et see ei tuleks sulle üllatusena. Õnneks, kogu raha, mida sa kulutad, läheb sinu lähedaste soovide täitmisele. Loodame, et see kuidagi lohutab sind!

Sa veedad oma suve…

Inimestega, kes on sinu elus juba tugevalt kanda kinnitanud ja teevad sind väga õnnelikuks. Ära hellita lootusi kohata palju uusi ja huvitavaid inimesi. Su läbisaamine peaaegu kõikide tähtkujudega on hea, võimalikuks erandiks võib osutuda Skorpion. Need tegelased võivad olla tõeliselt nõudlikud! Varsti saad seda oma nahal tunda.

Parimad/halvimad päevad

Sind on ootamas parim suve algus üldse! Suve lõpus soovitame olla tähelepanelik! Väsimuse tõttu võid teha mõningaid vigu, mis ei pruugi tõotada head. Hiljem on sul neid raske ka olematuks teha.

Kalad (19.2. – 20.3.)

Väikesed vihjed
Parim värv: kõik värvid sobivad sulle!
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: sinu üllatuseks pole selleks rand
Proovimiseks kohustuslik: unusta mõneks ajaks töökohustused

Meelelahutus

Oled aastaringne Nipernaadi, kuid suvi on endiselt su lemmik aastaaeg. See on justkui loodud põnevateks seiklusteks ja ahvatlusteks! Sel juhul peaksid tundma ennast väga õnneliku inimesena, kuna suvi tõotab tulla pööraselt kuum. Saad nii mõnegi kogemuse võrra rikkamaks ja avastad ennast vaatamas osadele asjadele hoopis teise pilguga.

Õhus on armastust

Pigem kuuma seksi, veidike pettumust ja uskumatuid kogemusi. Miks ka mitte? Tõeline armastus võib natuke veel oodata! Pühenda suvi iseendale ja avasta uusi asju. Kui juba oled stabiilses suhtes, proovi koos partneriga avastada midagi lahedat. Nii ei hakka teil igav koos igav ja suhe saab mõnusa värskenduse.

Avameelselt rahast

Tõenäoliselt pole sa suuremateks säästudeks valmis. Ära muretse! Sel suvel on sind ootamas korralik rahasüst. Üllatunud? Oled selle täielikult ära teeninud! Viimased kuud oled kõvasti vaeva näinud ja tööd teinud. Ootamas on suurepärane võimalus, mille kasutad kindlasti ära. Suvi on laristamise aeg.. seega, tee seda! Mitte hullupööra, kuid püüa nautida elu täiel rinnal. Hoides raha ringluses ei tule sul sellest kunagi puudust!

Sa veedad oma suve …

Oma parimate sõprade ja perekonnaga, kuid aeg-ajalt ka täiesti võõraste inimestega, kes ootamatult köidavad su tähelepanu mõneks päevaks. Vähid ja Skorpionid on kindlasti sulle meelt mööda, kuid hoia eemale sodiaagi tulemärkidest. Paraku nad ei pruugi sinu otsuseid toetada. Võta vabalt ja ära nendele liigset tähelepanu pööra.

Parimad/halvimad päevad

Tundub, et kõik kolm suvekuud mööduvad positiivsel lainel. See tuletab aga meelde, et oled viimased pool aastat kõvasti vaeva näinud. Iga pingutus saab üks kord tasutud, sinul just sellel soojal suvel.

Jäär (21.3. – 20.4.)

Väikesed vihjed
Parim värv: valge, mis sobib ideaalselt päevitunud nahaga
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: seal, kus on soe
Proovimiseks kohustuslik: lase lahti minevikust ja ela hetkes.

Meelelahutus

Mõned päevad on täis lusti ja naeru, kuid midagi väga ekstravagantset ootamas pole. Mõnus suvi on tulekul, mis väga ei erine sinu teistest suvedest. Muutusteta kulgeb sinu elu omasoodu edasi. See võib tõotada ka head, kui sul siiani kõik hästi on läinud! Lõõgastu ja naudi mõnusaid suvepäevi, kuna suvi ei kesta igavesti!

Õhus on armastust

Armastus pere ja sõprade ringis on muutumatu. Partneri või mõne ahvatleva silmarõõmuga – mitte nii väga! Üksinda olemises või iseendale aega leidmises pole ka midagi halba. Kallimast eemal veedetud aeg võib panna sind avastama palju uut. Kasuta saadud teadmised oma suhete rikastamiseks.

Avameelselt rahast

Sul võib tekkida ahvatlus osta koju hiiglaslik seif, kuna suvel on oodata head sissetulekut. Kuid pea hoogu! Kõik, mis tuleb lihtsalt, niimoodi ka läheb! Isegi, kui sa hetkel supled rahas, pane mõned kopikad ka rasketeks aegadeks kõrvale. Võimalik, et need tulevad juba paari kuu pärast!

Sa veedad oma suve …

Su seltskonnast võib leida kaks-kolm lähedast sõpra, kes süstivad sinusse seiklusjanu ja toetavad ka kõige pöörasemaid ideid. Sul on hea võimalus muuta oma suvi unustamatuks! Sa saad hästi läbi kõikide sodiaagi tähemärkidega, kuid Jäärade suhtes hakkab su kannatus vaikselt katkema. Kuidas olukorrast võitjana välja tulla? Mine trenni ja ela ennast välja! Kõige lihtsam viis oma sisemise harmoonia taastamiseks.

Parimad/halvimad päevad

Mida kuumemad on päevad, seda rohkem sa neid naudid, ja vastupidi. Kui ilma muutuvad kehvemaks, siis saavad ka sinu akud tühjaks. Mõned tõusud ja mõõnad on silmapiiril, kuid vähemalt ei ole see suvi igav!

Sõnn (21.4. – 20.5.)

Väikesed vihjed
Parim värv: kirglik punane
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: päikesevarjus
Proovimiseks kohustuslik: tervislik toitumine

Meelelahutus

Selle suve peamine meelelahutaja (aga ka meelejahutaja) oled sina ise! Võib kõlada imelikult, kuid kõige lõbusamad hetked veedad sa iseendaga. Avasta enda peidetud oskusi ja leia rõõmu asjadest, mis võivad teistele tunduda igavad või isegi kummalised. Mine välja päikese kätte või loodusesse jalutama, naudi linnude laulu ja värsket õhku. Voodis vedelemine võib oodata ka sügiseni!

Õhus on armastust

Armastus ei leia sind üles, kui sa ennast peidad! Kui oled vallaline, siis mine välja ja kohtu uute inimestega! Tunne siirast huvi inimeste tegutsemiste vastu ja ole sõbralik. Kui oled suhtes, siis varem või hiljem pead hakkama sellega tegelema. Muidu pidev ajapuudus saab saatuslikuks! Sinu partner vajab ka tähelepanu ja armastust. Veeda kallimaga rohkem aega ja maailm muutub koheselt palju paremaks paigaks, kus elada.

Avameelselt rahast

Sel suvel hoolid sa rahast üllatavalt vähe. Selline suhtumine avab sinu jaoks täiesti uue, seni tundmatu, maailma. Lillelapseks sa päris ei saa, kuid üks pingevaba suvi on tulemas. Meil on hea meel, et suudad rahaasjad korrakski oma elust välja jätta.

Sa veedad oma suve …

Enamasti iseenda seltsis, kuid mõned toredad suvepäevad tulevad ka koos sõpradega. Hea läbisaamine on kindlustatud sodiaagi tule- ja maamärkidega, kesise võitu sodiaagi õhu- ja veemärkidega. Lõvitarid panevad sind alati naerma ja tulevikus võivad teist lausa parimad sõbrad saada.

Parimad/halvimad päevad

Suve algus kulgeb aeglaselt. Lepi sellega ja sa hakkad oma elu täiel rinnal nautima. Lõpuks suvi haarab sind endaga nii tugevalt kaasa, et sa hakkad lausa vihkama mõtet sügise tulekust. Õnneks, selleni on veel aega.

Kaksikud (21.5. – 20.6.)

Väikesed vihjed
Parim värv: võta paljaks!
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: kodus – võib tunduda igav, aga usu meid, seekord ei ole!
Uued asjad proovimiseks: midagi sellist, mida ole ammu tahtnud teha, kuid ei olnud piisavalt julgust olnud.

Meelelahutus

Lõbutse ja tunne rõõmu väikestest asjadest ning igapäevastest tegemistest, mida enamus inimesi peab igavaks. Kui tunned, et ei soovi olla aktiivne, jää koju ja lõõgastu. Tee seda, mis muudab sind õnnelikuks. Talvel, pleedi sisse kaissu pugedes, ei kahetse sa kordagi, et kuulasid oma südame häält!

Õhus on armastust

Mingil salajasel põhjusel, peavad ümbritsevad inimesed sind äärmiselt võluvaks. See toob kaasa palju romantilisi õhtuid ja tulikuumi öid. Kui oled endiselt vallaline, ära vaeva ennast otsingutega. Klassikaline suhe pole ainuke variant, kust armastust saab kogeda. Avarda oma silmaringi ja naudi uute asjade avastamist! Isegi, kui oled suhtes, tee seda ja lähene asjadele teise nurga alt.

Avameelselt rahast

Suurepärane võimalus ilmneb sinu teele, kuid sa ise kõnnid sellest mööda, jäädes truuks oma soovile mõnusalt puhata. Meil on hea meel! Mõningad rahalised raskused küll ootavad sind, kuid sa lahendad need kiiresti ja lihtsalt, võttes vastu abi lähedastelt inimestelt.

Sa veedad oma suve …

Inimestega, kes muudavad sind õnnelikuks! Uusi tutvusi oodata ei ole, kuid need pole ka vajalikud, sest sind ümbritsevad suurepärased inimesed. Naissoost Kalad ja meessoost Veevalajad pakuvad sulle kõik, mida sa eluks vajad ning rohkemgi veel.

Parimad/halvimad päevad

Suvi algab sinu jaoks veidi šokeerivalt, kuid lõpus sa mõistad, et kõik juhtunu läheb ainult kasuks. Püüa sellest kiiresti aru saada ning su päevad muutuvad koheselt palju ilusamaks. Võimalik, et lõpetad suve veendumusega, et see oli parim suvi sinu elus.

Vähk (21.6. – 22.7.)

Väikesed vihjed
Parim värv: midagi heledat
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: paik, mis erineb eelmise aasta omast
Proovimiseks kohustuslik: adrenaliinilaks

Meelelahutus

Kõik, mis puudutab lõbustustusi, sõltub sinu pealehakkamisest. Kui oled avatud meelega ja julge, siis lased ennast erinevate tegevustega kaasa viia. Jäädes igapäevase rutiini juurde, ei erine see suvi eelmistest aastaaegadest. Seega mõtle hoolikalt järele ja langeta õige otsus! On aeg vabaneda ahelatest, mis hoiavad sind tagasi. Sukeldu ellu ja mõnule! Kas mäletad veel, kuidas lõbutsemine välja näeb?

Õhus on armastust

Sul võib isegi vedada, kui mängid oma kaardid õigesti välja. Oled vallaline? Hoia oma silmad lahti, kuna kuum suveromanss on juba ukse taha. Ära ole arg ja võta ohjad enda kätte! Püsisuhtes olijaid haarab endaga kaasa romantikalaine ning süstib mõlemasse partnerisse positiivset energiat. Muuda oma kaaslane õnnelikumaks kui kunagi varem.

Avameelselt rahast

Rahakott muutub sel suvel tarbetuks esemeks, kuna säästudega pole sul kiita. Õnneks pole raha juba ammu sinu elus määrav. Võta vabalt, vähenda oma kulutusi seal, kus on võimalik ning oota paremaid aegu. Tähed lubavad, et juba paari kuu pärast seis muutub, tuleb suvi ära kannatada.

Sa veedad oma suve …

Kohtad huvitavaid inimesi huvitavates kohtades, kuhu sa huvitaval kombel satud. Sinu läbisaamine teiste inimestega on suurepärane. Siiski sooviksid veeta vähem aega meessoost Veevalajaga. Tundub, et su ammune sõber ajab sind hulluks oma pideva tähelepanuvajadusega.

Parimad/halvimad päevad

Nädalavahetused tulevad tormilised ning peegelduvad sinu töötulemustel. On sul mõned päevad kasutamata puhkust? Soovitame need kindlasti ära kasutada, sest hetkel on sind raske töölainele saada. Augusti lõpp toob sinu ellu ootamatu muutuse. Sõltub sinu suhtumisest, kas see osutub halvaks või heaks.

Lõvi (23.7. – 22.8.)

Väikesed vihjed
Parim värv: suvemuru roheline
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: seal, kuhu paljud ei julge minna
Proovimiseks kohustuslik: üksinduses oma hingesügavuste avastamine.

Meelelahutus

On sinu suvi kunagi möödunud rahulikult? Tõenäoliselt mitte! Oled suveinimene ja laed päikeseenergiaga oma akusid. Kui otsustad aktiivsete tegevuste kasuks, siis sel suvel ootab sind lõbus elu. Õnneks avastamata seiklusi on veel palju. Kindlasti veeda aega ka kodus, külasta oma vanavanemaid. Pidev trallitamine võib tuua ellu depressiooni ja rahutust.

Õhus on armastust

Armastus ümbritseb sind nähtamatu pilvena, kuid kahjuks ei ole sa päris kindel, kuidas seda lähedastele tagasi anda. See võib tuua suhetesse rahutust. Saad sellest üle, kui avad ennast inimestele ja oled siiras. Seks? See suvi tõotab tulla kuum! Sõltumata sellest, kas oled vallaline või suhtes. Päike äratab su keha ja meeled ning sa vajad lähedust rohkem kui kunagi varem.

Avameelselt rahast

Sissetulekul pole viga midagi, mis tähendab ka, et erilisi muutusi pole oodata. Sind vaevav põhiküsimus jääb aga õhku! Soovid sa rahaasjades muutust? Keskendu rohkem tööle, sest sa suudad veelgi paremini! Ülemused teavad seda ning on valmis sinu initsiatiivi premeerima. Suvi pole tööks just kõige sobilikum aeg, kuid püüa ennast natukenegi motiveerida.

Sa veedad oma suve …

Inimestega, kes peavad sind äärmiselt võluvaks ehk suurema tõenäosusega teised tulemärgid (Jäär, Lõvi ja Ambur). Hoia eemale naissoost Neitsist. Tähed näitavad, et te veedate küll palju aega koos, kuid kumbki teist ei ole õnnelik selle üle.

Parimad/halvimad päevad

Suve algus on sinu jaoks parim aeg! Sa oled nii pikalt igatsenud päikesepaistelisi päevi ja pargis muru peal lesimist. Positiivne suhtumine jääb püsima nii mõnekski nädalaks, kuid entusiasm lakkab koos sügise tulekuga.

Neitsi (23.8. – 22.9.)

Väikesed vihjed
Parim värv: must, mis muudab sind enesekindlaks
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: kontoritool tööl
Proovimiseks kohustuslik: ignoreeri kiusatusi, mida suvi toob

Meelelahutus

Viimased kuud on möödunud täistuuridel ning see peegeldub ka sinu hetkelises meeleolus. Sa tundud olevat kõigega rahul, kuid elu virr-varr on sind seest tühjaks teinud. Suve tulek ei too sulle palju rõõmu ning sa jääd pigem ükskõikseks. Ära veel pead norgu lase! Suvi tuleb endiselt huvitav, kuid mitte nii, nagu sa harjunud oled.

Õhus on armastust

Armastus järgneb sulle igale poole, sest sa oled paratamatu romantik. Veeda oma partneriga rohkelt aega ning tehke koos pööraseid asju! See muudab teid veelgi lähedasemaks. Kui oled vallaline, saad erakordse võimaluse läbi mõjutada oma elu keerdkäike. Kõik sõltub sellest, kas oled valmis riskima ja avama ennast uuele inimesele.

Avameelselt rahast

Rahavoog stabiliseerub suve lõpuks, mis viitab su usinale töötegemisele juunis ja juulis. Sa keskendud tööle, sest suvi tundub sinu jaoks lõputult pikk periood. Tänu sinu hoolsale töösuvele ei ole sügiskülmad enam nii masendavad.

Sa veedad oma suve …

Ustavateks kaaslasteks sel suvel on töökaaslased ja ülemus. Tuleb ka fantastilisi hetki sõprade ja perekonna seltsis. Soodne aeg selleks on juuli lõpp ja augusti algus, millal leiad nende jaoks natuke aega. Teised Neitsid panevad sind naeratama, kuid Lõvid võivad tekitada ahastust, ajades sind vahel nutma. Rabelemine ei aita, põgenemine näib võimatu.

Parimad/halvimad päevad

Suve teine pool on selle aasta parim aeg, aga ka alguses pole viga midagi. Juulis on oodata meeldivat üllatust ning veel üht, suuremat, viimastel suvepäevadel. Sul ei hakka kindlasti igav, võid olla kindel!

Kaalud (23. 9. – 23. 10.)

Väikesed vihjed
Parim värv: kõik vikerkaarevärvid
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: üksikul saarel
Proovimiseks kohustuslik: loodushelide kuulamine

Meelelahutus

Suvel toimub nii palju huvitavaid asju, et sa hakkad kaaluma linnast põgenemist. Sind üritatakse kaasata kõikidesse tegevustesse, kuid sa sooviksid jääda rahulikuks ja veeta aega iseendaga. Suvepuhkusel ootan sind midagi erilist, muutes sinu tuleviku plaanid 180 kraadi.

Õhus on armastust

See võib olla tõsi, kuid seekord pole sul selleks tuju. Püsisuhtes Kaalud kipuvad oma partneritest palju aega eraldi veetma. Õnneks suhet see ei ohusta, pigem tuleb väike paus kasuks. Pidevad tülid ja vaidlused on teid niigi ära väsitanud. Oled endiselt vallaline? Kõik, kellele sa silma jääd, ei tundu sinu jaoks need õiged. Kahju! Suvi on suurepärane aeg lühikeseks, kuid kirglikuks, romansiks.

Avameelselt rahast

Planeerimine on muutunud su kinnisideeks, seega oled viimaste aastatega palju säästnud. Ootamatu sissetulek annab sulle vabad käed ning võimaluse kulutada rohkem, kui oled harjunud. Proovi siiski mitte üle pingutada! Sügis ja talv ei tule  nii head, kui sa loodad.

Sa veedad oma suve …

Paljude erinevate inimestega, kuid Kaalud on sinu ägedate suveseiklusteks väsimatud kaaslased. Suve lõpus pead langetama raske otsuse: kas jääd endale kindlaks või lööd lähedase sõbraga kampa milleski, mis ei tundu sulle kuigi õige. Karm valik, eks?

Parimad/halvimad päevad

Suve alguses pakatad rõõmust ja energiast, kuid mingi hetk saab väsimus sinust võitu. Viimased suvenädalad ei pruugi sulle enam rahuldust pakkuda. Juuni toob ellu olulise muutuse. Võimalik, et kannapööre ja alustad puhtalt lehelt.

Skorpion (24.10. – 22.11.)

Väikesed vihjed
Parim värv: lilla, et paistaksid silma
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: kuumad paigad
Proovimiseks kohustuslik: suurte riskide võtmine

Meelelahutus

Uus hobi vallutab su meeled ja pakub lugematuid tunde meelelahutust. Sa tunned ennast nagu lapsepõlves, mil võisid väsimatult ühe asja kallal nokitseda. Iga suvi oled võtnud vastu ühe ägeda väljakutse, tee seda ka sel suvel. Elu on lühike ja iga hetk loeb!

Õhus on armastust

Õhus on armastust, mis paneb sind tegema rumalaid asju. Elu on näidanud, et sa ei ole eriline armukadetseja, kuid seekord kripeldab sinus miskit. Sa kipub tülitsema ja vaidlema. Kui oled veel vallaline, siis kohtad kedagi, kes võlub sind täielikult. Kuid pikaajaline suhe on välistatud! Sa pole veel valmis kompromissideks ja see saab ka tulevasele suhtele saatuslikuks.

Avameelselt rahast

Rahaline seis jääb muutumatuks. Tekib võimalus sissetuleku parandamiseks, mis tasub ennast mõne aasta pärast ära. Sind ootab ees raske otsus, kas elada kokkuhoidlikult ja tulevikus kasumit teenida või elada hetkes muretsemata, mida tulevik toob. Arukas lähenemine versus otsus, mis muudab sind õnnelikuks. Jälgi oma sisetunnet!

Sa veedad oma suve …

Enamasti vastassoost inimestega, kuna nende energia toob sind tagasi ellu. Sodiaagi veemärgid (Vähk, Skorpion ja Kalad) on sulle toeks, kuid ülejäänud tähemärgid ei kipu olema nii mõistvad. Üritad nendest eemale hoida, kuid äkki on seekord asi sinus endas?

Parimad/halvimad päevad

Suve keskpaik tuleb kuum, kuigi algus ja lõpp on täis erinevaid väljakutseid. Mitte midagi sellist, mis su suve ära rikub, kuid soovitame sul vaim valmis panna, et sa ei satuks täbarasse olukorda. Augusti viimane nädal toob suurimaid katsumusi ning sul on raske tulla oma igapäevase rutiini juurde tagasi.

Ambur (23.11. – 21.12.)

Väikesed vihjed
Parim värv: kirglik punane
Ideaalne sihtkoht puhkamiseks: luksuslik mõis
Proovimiseks kohustuslik: hobi, mis nõuab palju mõtlemist

Meelelahutus

Kolme liiki meelelahutust ootab sind sel suvel. Üks väljavalituga magamistoas, teine ootamatult kohatud võõraga ja üks, mis paneb sind põgenema töölt troopikasse. Kas kõlab halvasti? Kindlasti mitte! Sind ootab üks parimaid suve, mida oled kogenud viimaste aastate jooksul!

Õhus on armastust

Selles suves on midagi erilist, mis paneb hormoonid möllama. Kui oled vallaline, siis meil on sulle head uudised! Kuid pühendunud suhtes olijatele ei pruugi need uudised olla kuigi head, sest toovad ohtralt ebameeldivusi partnerile. Lase hormoonidel möllata ja naudi, kuid ole ettevaatlik ja ära tee haiget oma kõige lähedasemale.

Avameelselt rahast

Su viimaste kuude meeletud kulutused annavad tunda ning suvel pead rihma pingule tõmbama. Õnneks oled sa teadlik, kuidas nautida elu sentigi kulutamata. Ole rahulik, sinu ebastabiilne majanduslik seis ei mõjuta sinu elukvaliteeti. Kuid planeeri oma järgmiste kuude väljaminekuid hoolikamalt.

Sa veedad oma suve …

Sel suvel kohtad sa palju toredaid inimesi. Mõned on värsked tuttavad, teised aga minevikku varju jäänud inimesed. Su läbisaamine sodiaagi tulemärkidega paneb teisi kadestama, kuid ole ettevaatlik! Nad üritavad tõmmata sind avantüüri, mis ei pruugi hästi lõppeda. Hoia Kaksikute ligi, sest nendelt saad vajalikud energialaengu.

Parimad/halvimad päevad

Esimestel suvenädalatel oled veidi depressiivne. Ei ole kõige parem algus kuumale suvele, kuid asjad lähevad kindlasti paremaks. Juuli lõpus oled sa juba päris sina ise – naudid päikest ja pehmet rannaliiva. Augustis võid isegi kahetsema hakata, et polnud suvel piisavalt aktiivne..

Foto: Ethan Robertson@ethanrobertson

Vaata ka:

ingel

Ingli Sõnum: Neljapäev 20 juuni 2024

Usalda oma südame häält. Täna on päev, mil kuulata oma intuitsiooni ja lasta sellel end

Paeva sonum

Päeva Sõnum: Neljapäev 20 juuni 2024

Usalda oma intuitsiooni ja sisemist häält. Täna on päev, mil avada ennast uutele võimalustele ja