Horoskoop

Milline mees sinu tähemärgiga mitte kuidagi kokku ei sobi

Jäär (21.03-19.04)
Ainus, mida vihkad rohkem kui laiska laupäeva, on elukaaslane, kellel puuduvad nädalavahetuseks igasugused plaanid ja kes sooviks niisama pikutada. Teisisõnu tunneb Jäär pidevat vajadust tegutseda. Nädalavahetused pole puhkamiseks, vaid liikumiseks, tegutsemiseks. Jäär arvab, et kes teeb rohkem, see on lahedam.
Kui oled Jäärana plaaninud nädalavahetusel minna kinno ja söögikohta ning sinu kaasa arvab juba mitmendat nädalavahetust, et palju mõnusam on hoopis kodus oleskleda, siis saad üsna pea aru, et see suhe ei tööta nii nagu sooviksid.
Võib-olla oli sinu elus isegi aeg, kui arvasid, et selline elu vabalt võttev mees aitab sul endalgi asju pisut rahulikumas võtmes näha. Tegelikult vajad aga kedagi, kes on sinuga rohkem ühel lainel.

Sõnn (20.04-20.05)
Kõik romantiline ja lääge on Sõnnile meeltmööda. Paljud arvavad isegi, et Sõnni suur romantikavajadus on natuke liiga suur. Probleem pole aga teistes. Leia endale kaaslane, kes on sinust sama lummatud, kui sina temast. Kui täheldad, et su kaaslane ei pööra sulle sama palju tähelepanu, kui sina temale, siis pole mõtet edasi suruda.


Sind ei häiri, kui su kaaslane sätib end enne väljaminekut. Pigem sa ei kannataga seda, kui ta on niisugune ilueedi, et suudleks pigem sinu asemel ennast. See on märk, et teie suhtel pole tulevikku.
Sõnnina ei häiri sind ka niivõrd su kaaslase soov enese eest hoolitseda, vaid see, et ta seab enda sinust tähtsamale kohale.
Kaksikud (21.05-20.06)
Kaksikule meeldib olla juht. Kaksikute puhul tähendab see, et Kaksikust naine tahab ka samasugust meest ja kindlasti mitte mõnd tuhvlialust, keda peab ise kogu aeg kantseldama.
Sa oled ekstravertne inimene ehk elad väljapoole. Sinu jaoks pole midagi hullemat, kui mingi häbelik tüüp, keda pead kogu aeg kookonist välja tirima. Leia endale parem keegi seiklushimuline, kellega vaatate ühes suunas.

Vähk (21.06-22.07)
Kui Vähk mõtleb ideaalsest suhtest, meenutab see rohkem muinasjuttu: prints ja printsess elavad oma elupäevade lõpuni imekaunis lossis, millest avaneb maaliline vaade.
Vähina paned oma pulmaplaanid paika juba enne, kui oskad hääldadagi sõna “pulmad”. Seetõttu vajad tüüpi, kes ütleb sulle lauseid stiilis “kui tead, siis sa tõesti tead”. Sinu moto on pigem selline, et kui süda ütleb, siis nii on. Ratsionaalsusega pole siin eriti pistmist.
Küll aga peaksid iga hinna eest eemale hoidma flirtivast mehepojast, kellel on sinust ja su tunnetest tegelikult ükskõik. Ja ka tüübist, kellele eriti ei tundu printsessi ja lossi mõte ahvatlev.

Lõvi (23.07-22.08)
Oled seda tüüpi naine, kes peab pidevalt olema tähelepanu keskpunktis ja saama kingitusi ning tundma oma partneri suurt kiindumus. Parim suhe on su jaoks selline, kus toimub kogu aeg midagi toredat. Mitte niisugune, kus tehakse ainult aeg-ajalt midagi koos.
Kui soovid leida endale õige kaaslase, peaksid valima kellegi, kes sind hindab ja jumaldab. Kõik, mis jääb alla selle, on sinu jaoks liialt kesine. Kindlasti ei sobi sulle ka isane tüüp, kelle elu keskmes on jõusaal ja tema sõbrad. Sul on vaja kedagi, kes imetleb sinu nõudlikkust elu suhtes.

Neitsi (23.08-22.09)
Neitsina oled praktiline ja mõtled asjad põhjalikult läbi. Teisisõnu langetad suhete vallas häid otsuseid. Kui oled aga kellessegi kõrvuni armunud, ei suuda sa enam mitte millelegi mõelda ja see võib aja jooksul muutuda häirivaks. Kui oled aga koos inimesega, kes ei tee sind õnnelikuks, võib kogu värk kujuneda üheks suureks segaduseks ja sa liigud kindlalt sellise suhte lõpetamise poole.
Kui oled suhtes aga lootusetu romantikuga, võivad asjad samuti pisut keeruliseks kujuneda, sest lootusetul romantikul tuleb idee ja juba tormab ta selle suunas. Sul on vaja aga kedagi kes on sama nutikas ja sarnase praktilise mõtlemisega nagu sina. Kindlasti pole sul vaja aga inimest, kes armastab olla armunud, aga mitte seda, mis tuleb peale armastust.
Kaalud (23.09-22.10)
Kaalud on üks väga tasakaalukas sodiaagimärk. Miks? Kui oled sündinud Kaalude tähtkujus, siis kindlasti lahendad mitmeid tülisid ja proovid leida mõlemale poolele sobivaid lahendusi enne, kui asi päris käest ära läheb. Sulle on loomuomane otsida igas olukorras tasakaalu.
Oma ideaalse partneriga saad asju arutada. Kui oled suhtes aga kellegagi, kes eelistab istuda vaikuses, siis ei kesta see suhte tõenäoliselt eriti kaua. Võib-olla ainult juhul, kui sul on eriliselt head suhtlemisoskused ja suudad panna rääkima ükskõik kelle.

Skorpion (23.10-21.11)
Oled müstiline naine, kellel on õnnestunud tekitada segadust paljudes meestes. Aga täpselt sellist meest pole sulle vaja. Võib-olla tundub see alguses seksika kassi-hiire mänguna, ent kui suhe hakkab aja jooksul tõsisemaks muutuma, hakkad mõtisklema, kas tüüp on sinust päriselt huvitatud või mitte. See muudab aga otsustamise veelgi keerukamaks, sest sa ei tea, kas ta on kogu seda vaeva väärt.
Kui kaks väga salapärast inimest on omavahel suhtes, viib see ainult valede ja saladusteni. Võib-olla arvad alguses, et see on igati loomulik, kui ta lahkub suvaliselt ajal kodust ütlemata, kuhu ta suundub. Aja jooksul tunned aga, et see rusub sind ja tekitab stressi. Miks? Sest hakkad üle mõtlema ja teie vahele tekivad pinged.

Ambur (22.11-19.12)
Oled optimistlik ja võtad asju vabalt, kuid seejuures säilitad iseseisvuse. Kui oled suhtes, vajad kedagi, kes paneb sind tundma turvaliselt ja armastatuna ilma, et peaksite kogu aeg olema teineteise külge klammerdatud. Sulle on iseloomulik, et kui tunned end mingil määral ebamugavalt, tekib tahtmine olukorrast välja rabeleda.
Samas vajad inimest, kes on sinuga oma mõtetes ühel lainel. Eriti siis, kui asi puudutab vaba aja veetmist ja seiklemist. Näiteks kui soovid nädalavahetusel kuskile minna, siis ideaalne kaasa haarab autovõtmed ja paneb mootorile hääled sisse, mitte ei tunne muret, kuidas tema kuldkalake paar päev hakkama saab. Kui tunned ebaturvalisust või kõhklemist, lased lihtsalt lahti.

Kaljukits (20.12-19.01)
Kaljukitse jaoks oleks ideaalne elu niisugune, et kõik on juba valmis mõeldud. Kaljukits ei taha muretseda selle üle, kuidas saada raha, kuidas teha karjääri ja loomulikult see kõige tähtsam: kuidas leida endale ideaalne kaasa? Nii see elu aga kohe kindlasti ei tööta ja seetõttu on mõistlikum ohjad enda kätte võtta, ka suhete vallas.
Mis puutub armastusse, siis sisimas tead väga hästi, mida tahad. Seetõttu peaksid lihtsalt leidma kellegi, kes tunneb samamoodi. Üks tüüp, kes sulle aga kindlasti mitte mingil juhul ei sobi, on härra spontaanne, kes laseb elul end lihtsalt kanda.


Kõik, keda kirjeldatakse mässumeelsetena ja vabade hingedena, ei sobi sinuga eriti kokku. Vajad kedagi, kes võtab elu tõsiselt ja kellel on kindlad tulevikuplaanid. Kui leiad aga kellegi, kes tahaks ainult lõbutseda ja kellel puudub igasugune ajakava, siis vaevalt hoolib ta sinust nii palju, kui sooviksid.
Veevalaja
Sinu jaoks pole klaas kunagi pooltühi, vaid pooltäis. Millest? Ikka kõigest sellest, mis on põnev ja huvitav. Oled väga teadlik oma suutlikkusest elust välja pigistada viimnegi piisk. Tuleb vaid härjal sarvist haarata. Seetõttu sobib sinu ideaalseks kaaslaseks inimene, kes sind tagant utsitab ja julgustab proovima uusi asju.
Samas oled ka väga iseseisev, mistõttu näed suhtes võimalust leidmaks kellegagi eriline side. Kindlasti pole sul vaja olla suhtes aga seetõttu, et sa ei saaks üksi hakkama. Tõenäoliselt tead ka täpselt, millise mehega asjad mitte kunagi ei suju. Sa ei soovi jamade ja halva tujuga tüüpi, kelle elus pole sihti. Kõige rohkem häiriks sind see, kui saaksid aru, et tüüp võiks oma eluga midagi ette võtta ja tal on kõik võimalused selleks olemas, aga ta lihtsalt ei tee seda.

Kalad (19.02-20.03)
Olenemata sellest, kas aitad oma sõpru või kaasat, tunned rõõmu eelkõige teistele abikäe ulatamisest. Kui keegi, kellest hoolid, vajab abi, siis leiad tema aitamiseks alati aega. Isegi kui see tähendab, et pead millestki ise loobuma. Mis puutub armastusse, vajad kedagi, kes hindab sinu panust teie suhtesse, sest sugugi mitte igaüks pole superkangelane nagu sina.
Tüüp, kellest peaksid iga hinna eest eemale hoidma, on tundetu jobu, keda eriti ei huvita, kuidas tema eest hoolitsed ja kas olete koos. Võib-olla mõtled sellisest tüübist nagu projektist, keda aja jooksul muudad, kui olete piisavalt kaua koos. Tegelikult tahab ta sind ainult ära kasutada ja paneb sind kohutavalt tundma. See tekitab sulle omakorda tunde, et sa ei väärigi olla armastatud.

Jaga
Back to top button