Huvitavat

Milline klient on klienditeenindajate õudusunenägu?

Kodust väljudes peab arvestama, et väljaspool kodu on käitumismustrid teised ja oma halvad harjumuslikud suhtlus- ja käitumisstiilid koju jätta.

 

Esmamulje on oluline, kuna inimese kohta ütleb see palju. Seega on oluline, kuidas teie kliendina käitute. Ühiskonnas räägitakse palju ebaviisakatest klienditeenindajatest, loomulikult olulistest eksisteerivatest meie noorsootöötajatest, kuid nad ei tohi jätta fakti, et meie mered on nii palju ebaviisakaid kliente, kelle üleolev ja kohati ründav suhtumine klienditeenindajatesse on küsitav. Millised on need märgid, et oled ebaviisakas klient?

 

  1. Sa ei tereta! (sotsiaalne elu algab pihta sellest, et inimesed suhtlevad omavahel. Tere ei maksa midagi ja pigem pigem näitame, et oleme märganud teistest ja soovime suhelda)

 

  1. Sa ei väljenda end korrektselt! (Et saada head ja probleemivabat teenindust, on hea kui oma soovidest teada teada varakult ja korrektselt. Palute kohvi, mille teenindaja toobki, hiljem ütlete, et soovisite cappuccinot. Tavaline kohvi baarides tähendab musta kohvi ja teenindaja pole selge näitaja, et teada, mida te mõistate soovisite).

 

  1. Lauarääkijad pole prügikast! [Baari / kohvikutesse minnes on laual reklaamid söökide / jookide kohta. Need on vaja, et teavitada kliente (päeva) pakkumist. Väga ebaviisakas on panna sinna kodust kaasatoodud prügi näiteks kommipaberid, nuusatud salvrätikud, näritud nätsud jpm. Teenindajal on väga ebameeldiv koristada prügi, kus see peab olema ei pea. Käitu viisakalt ja sorteerime prügi ette nähtud kohta).

 
  1. Kui oled rahul teenindusega, jäta jootraha! (Saame aru, et on rasked ajad ja raha napib, aga hea teeninduse eest kaks eurotki näitab head tahet ja seda, et olete märganud teenindajad ja olete rahul. Väike žest teie jaoks, suur asi teenindajale).

 

  1. Ebameeldiv suhtumine! (Sa juba lähed välja paha tujuga ja otsustad selle teenindaja peal välja elada. Ilmselt kui sul on see plaanis, siis ära oota, et teenindaja teenindaks siis 5plussiga. Kui sa ei austa teenindajat ei austa sa ilmselt kedagi).

 

 

  1. Enne maksmist köhid / aevastad pihku! Selline tegu pole mitte vastik, vaid väga ebameeldiv teenindaja jaoks, kes peab hiljem nende samade käte vahelt võtma teie raha või kliendikaardi. Sellisel ajal, kus levib koroona, peaksime olema eriti tähelepanelikud ja austama oma tervist kui ka teised).
 

  1. Ostad tooteid ja hakkavad nende eest makstes süüdistama klienditeenindajat kõrgetes takistab. (Klienditeenindaja ei ole süüdi hinnatõusudes ega toodetud mõttes hindades, mille eest maksad).

© Lubame teksti jagada läbi lingi  https://minuaeg.com/milline-klient-on-klienditeenindajate-oudusunenagu/

 

 

Jaga
Back to top button