sadsa

Miks ma armastan oma eksi veel

On palju põhjuseid, miks sa võid oma eksi veel armastada. Võib-olla olid teil koos head ajad ja teid seob palju ühist. Võib-olla oled sa lihtsalt harjunud temaga olema ja seetõttu on raske teda minema lasta. Või võib-olla oled sa lihtsalt veel liiga haavatud, et oma tunnetest üle saada.

Siin on mõned konkreetsemad põhjused, miks sa oma eksi veel armastada võid:

  • Teil oli koos palju häid aegu. Mäletate kõiki neid toredaid hetki, mida jagasite? Kõiki neid naeru, kallistusi ja armastust? See on raske unustada, isegi kui teie suhe lõppes halvasti.
  • Teil on palju ühist. Võib-olla teil on sarnased väärtused, huvid või unistused. Võib-olla olete te mõlemad samast piirkonnast või teil on samad sõbrad. See võib muuta lahkumineku veelgi raskemaks, sest te tunnete, et kaotate rohkem kui lihtsalt partneri.
  • Sa oled lihtsalt harjunud temaga olema. Sa oled harjunud temaga magama, temaga rääkima ja temaga koos aega veetma. See harjumus võib olla tugev ja seda võib olla raske murda.
  • Sa oled veel liiga haavatud, et oma tunnetest üle saada. Lõppkokkuvõttes on lahkuminek valus kogemus. Kui sa oled veel haavatud ja vihane, on raske oma eksist üle saada.

Kui sa tunned, et armastad oma eksi veel, on oluline, et sa oma tunnetega tegeleksid. Räägi kellegagi, kellele sa usaldad, näiteks sõbra, pereliikme või terapeudiga. See aitab sul mõista oma tundeid ja hakata nendega toime tulema.

Kõige tähtsam on meeles pidada, et sa ei ole üksi. Paljud inimesed tunnevad end pärast lahkuminekut samamoodi nagu sina. Aja jooksul paraneb sulle ja sa hakkad oma eluga edasi liikuma.

Vaata ka:

Yana Toom

Jana Toom Teatas Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kiriku Esindajate Leidmisest

Euroopa Parlamendi saadik Jana Toom (Keskerakond) teatas, et on leidnud advokaadid Moskva patriarhaadi Eesti õigeusu

3bc7fb52 1cc1 42a8 9726 5ed649ec9b58

Isiksusetest: Milline Kevadine Aiavaade Kõige Rohkem Kõnetab Sind?

Kevad toob endaga kaasa looduse ilu, värvikirevad lilled ja värskuse. Milline osa kevadisest aiavaatest sind