Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 04 at 16.54.21

Mihhail Kõlvart annab intervjuu koroonaviiruse olukorrast pealinnas ning uue linnavalitsuse moodustamisest, Tiina Lokk tutvustab filmifestivali

Täna õhtul kell 21.30 Kanalis Duo4  annab saates “Siin Tallinn” intervjuu linnapea Mihhail Kõlvart, kes räägib koroonaviiruse olukorrast pealinnas, koolide distantsõppest ning uue linnavalitsuse moodustamisest. 

Arstitudengid saavad Tallinna haiglates Covidi ajal karme kogemusi. Arutame stuudios.

Terane vaatleja on kindlasti märganud, et Tallinna linnaruumis sebivad robotid. Nädalavahetusel toimub Tallinnas maailma suurimaks tituleeritud robootikafestival Robotex International. Tallinn ja robotid kõneks ka meie stuudiovestluses.

Hilissügis toob järjekordse Pimedate ööde filmifestivali, mille 20 000 eurose peaauhinna pani välja Tallinna linn. Festivali juht Tiina Lokk räägib tulevast lähemalt.

Saatejuhid Anneli Lahe ja Neeme Raud.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!