Erakorralised uudised
QA194 Plus size 6xl 7xl women panties bamboo fiber underwear high waist body shaping briefs female

Mida ütleb sinu aluspesu värv sinu isiksuse kohta?

Mis värvi aluspesu kannad kõige sagedamini? Musta, valget, ehk punast või isegi roosat? Selle küsimuse vastuses võib peituda midagi enamat kui vaid sinu lemmikvärv – sinu aluspesu värv ütleb nii mõndagi ka sinu isiksuse ja hetke emotsionaalse seisundi kohta. Kas oled valmis enda kohta midagi uut teada saama?

Punane

Kui kannad kõige sagedamini punast aluspesu, ei ole sa väga häbelik. Ilmselt räägid palju, oled veidi dramaatiline, ütled vabalt välja, mida tahad, ja sul on selged eesmärgid (mille sa kindlasti ka saavutada). Kui sulle aga tavaliselt punane pesu ei meeldi, ent oled seda viimasel ajal kandma hakanud, võib selles peituda teistsugune saladus – sa oled armunud.

Roosa

Kui kannad tavaliselt roosat aluspesu, oled armastuses veidi häbelik ja haarad initsiatiivi harva enda kätte. Oled väga romantiline ja õrn, ent ka väga naiselik, seega vajad palju tähelepanu. Ole ettevaatlik: sa ei ole oma soovide väljendamisel kunagi eriti sõnakas ja see võib minna sulle kalliks maksma.

Valge

Valge on väga klassikaline aluspesu värv, ent näitab ka, et sul on uudishimulik külg: kui jutt on armastusest ja seksist, oled alati valmis proovima midagi uut ja õppima uusi asju. Oled loomu poolest süütu ja mõnikord veidi igav, ent alati valmis väljakutse vastu võtma ja seiklustega kaasa minema.

Need kaks õnnelikku värvi väljendavad sinu rõõmsat, mängulist isiksust. Need loovad positiivse atmosfääri ja sümboliseerivad elujõudu, seega sobivad need energilistele inimestele, kes on alati liikumas. Kas teadsid, et kollane ja oranž värv tõstavad ka vererõhku ja kiirendavad pulssi ning hingamist? Suurepärane valik, kui soovid jätta hea esmamulje…

Beež ja teised kahvatud värvid

Beež kõlab üsna igavalt, eks ole? See ei käi aga kindlasti beeži aluspesu eelistavate inimeste kohta. Kui kuulud nende sekka, oled tõenäoliselt vaba, rahuliku isiksusega ja endaga rahul, seega pole sul tarvis midagi varjata.

Must aluspesu paljastab äärmiselt individualistliku ja tugeva isiksuse. Kui eelistad kanda musta värvi aluspesu, on sinus erilist sarmi, mis püüab sageli mehed lõksu. Samas viitab must värv ka haavatavusele: armudes on su tunded väga võimsad, seega ole ettevaatlik ja ära näita tundeid liiga ruttu välja.

Sinine aluspesu sobib kõigile, kes on hingelt seiklejad. Sinine – välja arvatud muidugi kõige igavam, tumesinine – on üsna lõbus värv, seega ütleb see sinu isiksuse kohta nii mõndagi: sinus on endiselt rohkelt lapsepõlve metsikust, ent siiski tead, kuidas end ülal pidada – oled leidnud täiusliku tasakaalu.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal