Mida ütleb silmavärv teie kohta

Rohelised silmad on õrnuse tundemärk. Need viitavad truudusele ja usaldusväärsusele. Samal ajal on need armastust vajavate inimeste silmad.

Tumepruunid silmad on inimestel, kes tegutsevad peamiselt spontaanselt ega kujuta üldse ette, mida nad tahavad, sealhulgas armastuses.

Hallid silmad on inimestel, kes reageerivad kiiresti olukorra muutumisele ja ületavad hõlpsasti raskusi. Sellised silmad on uudishimulikel inimestel. Hallid silmad võivad kergesti võluda, kui nad seda tahavad.

Helepruunid silmad on inimestel, kes alluvad pigem mõistusele kui tunnetele. Tavaliselt on need silmad tugevatel isikustel, tihtipeale peitub aga karmi välimuse taga õrn ja tundlik natuur.

Sinised silmad on petlikud. Neis nähakse enamasti unistamist ja naiivsust, tegelikult on aga kõik vastupidi: sellised inimesed taotlevad visalt eesmärki ja loodavad pigem mõistusele kui intuitsioonile. Armastuses aga on sellised silmad ligitõmbavad ja neid pole võimalik unustada.

Mustad silmad räägivad kirglikust temperamendist. Tihti kuuluvad nad kaunis närvilistele inimestele. Mustad silmad käsutavad, aga teevad seda peenelt. Kui nad midagi tahavad, ei peata neid miski. Oma õnne või armastuse kaitsmise nimel on nad valmis kõigeks.

Allikas: kirss.net

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võib armuelus olla suur energia ja kirg. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 20 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade ÄssTäna ootab sind energialaeng ja uusi võimalusi