Esmaspäev , 5 juuni 2023
Erakorralised uudised

Mida toob aasta 2020 sinu armastuses? Tähemärgid.

On taas aeg oma pilgu tulevikku suunamiseks. Vaata järgi, mida sinu tähemärgile lubatakse 2020 aastal armastuse ja romantika osas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sa oled tuntud kui üks tundlikumatest sodiaagimärgi esindajatest. Kannad oma tundeid ja emotsionaalset pagasit alati kaasas nagu koormat. Sa ei suuda just kergesti lahti lasta minevikus aset leidnud pettumustest ja ebaõnnest. Aga aasta 2020 toob sinuni head uudised! Sa leiad oma sisemise tugevuse ja õpid edasi liikuma vanade haavade juurest. Suudad end kokku võtta ja ilma igasuguse mineviku taagata uuele suhtele häälestada.

 

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sa oled alati pisut kinnine ja sul on omad saladused. Sa ei usalda kedagi päris lõpuni ning ei ole ka ennast valmis täielikult avama. See aga ei lase sul tõeliselt ja kogu südamest armastada. Seni oled alati jätnud endale võimaluse taganeda, kuid aastal 2020 saabub sinu ellu muutus – sa ei karda enam end täielikult avada ja usaldada oma südant tervenisti kellegi hoolde. Sa lased end kaasa haarata kõikehõlmavasse armastusesse.

 

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Aasta 2020 saab olema sinu jaoks tõeliselt õnnelik. Sa kohtad kedagi, kellest saab sinu elu üks olulisemaid inimesi. Või kui sul on juba armastav partner olemas, siis teie side tugevneb veelgi. Ainus, mida pead meeles pidama on see, et sa pead olema kannatlik ja andma asjadele aega areneda oma loomulikus tempos. Tõeline armastus saabub sinu ellu, sinu osaks on end lihtsalt selleks valmis seada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Aasta 2020 ei saa sinu jaoks olema liiga lihtne. Sinu romantika ja armastuse olukord ei muutu eriti palju, kui võrrelda tänavuse aastaga. See ei saagi muutuda, kui sa ise ei ole valmis oma kaitsemüüre alla laskma. Sulle on endiselt väga oluline sinu vabadus ja sõltumatus. Sa ei ole valmis enda kellelegi täielikult pühenduma. Aasta teises pooles hakkad sa tibatillukeste sammude haaval liikuma selle poole, et sinu armuelu saaks siiski õide puhkeda.

 

Neitsi (24. august – 23. september)

Kui oled varasemalt tundnud, et sa pole armastust väärt, siis nüüd asjad muutuvad. Sul on nii endale kui ka sind ümbritsevatele inimestel väga kõrged nõudmised. Järgmisel aastal õpid aga tõeliselt kompromisse tegema. Sa armud ja sinusse armutakse, see avab su südame ja laseb sul pisut vabamalt oma armuasju võtta. Sa oled nõus tegema mööndusi, sest näed, et liigne paindumatus ei tule sulle mitte kuidagi kasuks.

 

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sa oled armastust ja kohtinguid võtnud alati väga tõsiselt ning see on toonud sinu hinge ka mitmeid pettumusi. Aastal 2020 proovid aga hoopis teistsugust lähenemist – sa oled avatum, vabam ja paindlikum ning vaatad, mida elu sulle pakub. Kui võtad suhteid pisut vabamalt, siis võid väga positiivse üllatuse osaliseks saada. Avastad, et sa ei peagi kõike kontrollima ja et elu võib usaldada.

 

Jäär (21. märts – 20. aprill)

2020 aasta saab sinu jaoks olema viimane, kus sa võtad suhteid lihtsalt või iseenesestmõistetavalt. Kui siiani olid rahul põgusate romantiliste hetkedega või pealiskaudsete seksisuhetega, siis algaval 2020 aastal muutuvad asjad sinu jaoks üsnagi palju. Sinu jaoks saab olema  just see aeg, kus saad särada. Sa kohtad kedagi, kes paneb sind ennastunustavalt armastusest joovastuma.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Aastal 2020 hakkad enda jaoks avastama uut sorti suhtlemist. Õpid jätma oma ego tahaplaanile ja valid tõelise armastuse. Sinu jaoks on olnud alati tähtis kõik väline ja särav. Nüüd õpid hindama lihtsust ja omandad oskuse näha ka kauni fassaadi taha. 2020 aasta avab su silmad ja südame ning õpetab nägema, et sina ei ole alati maailma naba.

Ambur (23. november – 21.detsember)

2019 aastal sa väga suurt armuõnne kahjuks maitsta ei saa. Sa küll armusid ja pakkusid oma südant, kuid alati kukkus välja nii, et sulle ei vastatud sama suurte tunnetega. Õnneks saab see aasta kohe mööda ja sa võid kergendunult ohata, sest aasta 2020 toob sinu jaoks kaasa head ajad. Sinu kehv armuõnn jääb minevikku ning sa leiad õnne ja romantika.

 

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

2020 aastal avastad enda jaoks uue armastuse – armastuse iseenda vastu. Jõuad faasi, kus sa ei otsi armastust mitte sellepärast, et sa ei taha üksi olla, vaid otsid tõesti kedagi, kes oleks sinu teine pool. Sa oled nõus vajadusel ka ootama, kuni sinu tõeline armastus saabub. Leiad rahu, enesekindluse ja sisemise tasakaalu. See on suurepärane pinnas, millelt tasub alustada uut suhet.

 

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kui oled juba suhtes, siis puhkeb sinu suhe aastal 2020 eriliselt õitsele. Kui oled vallaline, siis saabub sinu ellu keegi, kes muudab sinu elu eriliseks ja toob sinu südamesse armastuse. 2020 aasta saab igal juhul olema sinu jaoks tõeliselt põnev ja rõõmu toov. See kasvatab sind isiksusena ja laseb sul tõusta tunnete tasandil kõrgemale kui kunagi varem.

 

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Aasta 2020 saab sinu jaoks olema tõeliselt eriline. Isegi kui sa ei kohta kedagi, kellega sa elu lõpuni õnnelikult koos oled, siis satub sinu teele siiski inimene, kes on piisavalt eriline ning jätab sinu südamesse sügava jälje. Tee oma südamesse ruumi ja võta vastu tunded, mis lasevad sul inimesena areneda ja kasvada.

 

Vaata ka:

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb esmaspäev 5.06 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb: Veevalaja Lõvi Vähk Loe ka: Horoskoop – Esmaspäev 5 juuni Hea päev …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga