Erakorralised uudised
virus ge79f4c7c6 640

Mida otsesemalt inimestega suhelda, seda enam aitab see vaktsineerimisele kaasa

Novembri keskpaigaks ennustab terviseameti sünge prognoos Covidi-voodite vajaduse kasvu 700ni, mis on ka haiglate maksimaalne võimekus. Teisipäeval vajas haiglaravi 595 Covidi-haiget. «Kõige olulisem on praegu üle 70-aastaste vaktsineerimine,» toonitab sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Heidi Alasepp. Ta leiab, et mida lähemale vaktsineerimine inimestele tuua, seda parem.

Kriisi juured peituvad Alasepa sõnul just madalas vaktsineerituses. «Ka haiglates töötavad kolleegid räägivad, et vaktsineeritud Covidi-patsiendid reeglina väga raskes seisus ei ole ja intensiivravi vajavad valdavalt kaitsesüstimata haiged,» lisas Alasepp .

Vaktsineerimisega tegeldakse Eestis praegu rohkem kui kunagi varem, korraga käib esimeste, teiste ja kolmandate dooside süstimine ja ka gripisüsti tegemine.

Vaktsiinibuss tõmbab rahvast ligi

Laupäeva hommikul torkab Halliste poe ees juba kaugelt silma Viljandi haiglale kuuluv, Covid-19 vaktsineerimise kirjadega punavalge buss.

«Kogu täiskasvanuea pole ma lasknud endale ühtegi vaktsiini teha, kuigi õppisin omal ajal meditsiini,» räägib Nadežda (75).

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib su armastusel olla eriline sügavus ja intensiivsus.

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Reede 12 aprill 2024

Täna on eriline päev, täis armastuse ja valguse energiat. Inglid kutsuvad teid üles avama oma

error: Sisu on kaitstud!