photo 1496602910407 bacda74a0fe4

Mida kõike mehed naiste heaks teevad.

Mida kõike mehed naiste heaks teevad

Iga tõeline mees armastab olla hea naise seltsis, ent me peame tunnistama, et on asju, mille tegemist mehed koguni ei kaaluks, kui poleks naisi. Me oleme koostanud nimekirja mõnedest sellistest asjadest, kui peaksite kunagi mõtlema, et me ‘ei tee kunagi midagi teie jaoks’.

Iga tõeline mees armastab olla hea naise seltsis, ent me peame tunnistama, et on asju, mille tegemist mehed koguni ei kaaluks, kui poleks naisi.

Me oleme koostanud nimekirja mõnedest sellistest asjadest, kui peaksite kunagi mõtlema, et me ‘ei tee kunagi midagi teie jaoks’.

Me tõestame selles artiklis, et evolutsiooni käigus on mees õppinud tegema nii mitmeidki asju vaid teie jaoks!

Mehel ei oleks kunagi vaipa.

Mitte ükski endast lugupidav mees ei ole vaadanud kunagi kohvilauale oma elutoas ja mõelnud, et tuba näeks palju kenam välja, kui laua all oleks ilus vaip.Ning seega viitavad vaibad tavaliselt sellele, et korteris elab naine, ent kui vaiba ostmine oli meie enda mõte, siis tegime me seda vaid teile mulje avaldamiseks.

Oleks kena, kui te hindaks seda žesti selle asemel, et juhtida tähelepanu tõsiasjale, et vaiba värv ei sobi diivani värviga kokku!

Mehel ei oleks kunagi väikest kahuse karvaga koera.

Kui näete meid naabruskonnas ringi jalutamas valge kahuse karvaga koerakesega, kes kannab roosat kaelarihma ja purpurseid tuhvleid ja kellel on nimeks Tinkerbell (Peeter Paani lugude tegelase järgi), siis võite olla kindel, et selle eest on vastutav üks naine.Ükski mees ei mõtleks ise võtta sellist koera, kui tal pole just midagi tõsist viga.Me võtaks pigem suure ja turske buldogi või Saksa lambakoera.

Kui me oleme valmis seostama end imeväikse haukuva peletisega vaid teie pärast, siis on see meie jaoks üsna suur ohverdus!

Mees ei vaataks kunagi Hugh Granti filmi.

Mehed vihkavad Hugh Granti – nii lihtne see ongi.Me vihkame seda, kui kena ta on, me vihkame tema teatraalset briti aktsenti ja tema naljad ei ole lihtsalt meie jaoks naljakad.Kui poleks naisi, siis poleks ta ilmselt teinud edukat karjääri filmimaailmas.

Ning seega, kui me viime teid kinno vaatama filmi, mille peaosalist kehastab Hugh Grant (või keegi temasarnane), siis loodame me, et te seda vääriliselt hindate.

Mees ei vabandaks kunagi.

Meestel puudub vajadus kuulda sõnu “vabandust” või “mul on kahju”.Me võime ühel õhtul mingis baaris oma sõbraga kaklema minna ja lüüa järgmisel õhtul sama sõbraga juues aega surnuks, ilma et meil oleks vaja poetada ühtki sõna selle kakluse kohta.

Me ei vaja pikki emotsionaalseid vestlusi ega pihtimusi. Me vajame vaid patsutust õlale ja kõik, mis juhtus, on ajalugu.

Ja mis on selle juures kõige parem?Me ei tuleta meelde minevikus esinenud lahkarvamusi, kui omavahel vaidlusesse satume.

Mees ei räägiks kunagi telefoniga.

Just niisamuti, nagu meil puudub vajadus kuulda vabandusi, puudub meil ka vajadus kuulata lõputuid kirjeldusi kellegi teise päevast – ja sellega seostuvaid mõtteid ja tundeid.

Me pigem eelistame saata lühisõnumi, milles kasutame võimalikult vähe sõnu, et anda edasi vaid absoluutselt hädavajalik nagu näiteks see, kus ja millal me peaks kohtuma, et juua klaasike õlut.Kõik muu on täiesti tarbetu.

Mees ei läheks kunagi pühapäevasele jalutuskäigule, kui teleris on parajasti matši ülekanne.

Me veedame kogu nädala pühapäeva oodates, mil saame lihtsalt istuda kušetil ja vaadata telerist matši ülekannet.Kui ma elaksin ideaalses maailmas, siis ei võtaks ma pühapäeviti koguni pidžaamat seljast, vaid veedaksin kogu päeva kušetil ja telliks millalgi päeva jooksul ühe pitsa.

Kui mees otsustab minna teiega pühapäeval välja jalutama ja teleris kantakse samal ajal mängu üle, siis armastab ta teid rohkem, kui oskate ette kujutada!

Mees ei vaataks kunagi ühtki osa teie lemmiksarjast.

Ükski mees ei istuks ega vaataks vabatahtlikult üht tervet osa mõnest telesarjast, mida naised nii väga armastavad.On ainult kaks võimalikku põhjust, miks mehed seda teeks:kas pult on mõistatuslikul moel lakanud töötamast võimõni naine on selle enda valdusesse haaranud.

Ning seega – ärge sundige meid vaatama seriaali viletsa näitlejatöö, keskpärase huumori ja võibolla koguni imala romantilise värgiga.

Mees ei lahkuks kunagi baarist enne südaööd.

Keskmises baaris läheb lõbusaks alles pärast südaööd – see on hästi teada tõsiasi.Ning seega, kui tabate mehe minemas koju umbes kolmkümmend minutit enne südaööd, siis teeb ta seda ilmselt seetõttu, et tema tüdruk ootab teda koju, et koos kokasaadet vaadata.

Kui poleks naisi, siis me ei lahkuks baarist enne, kui nad meid hommikul välja viskavad. Ja nii igal ööl.

Huh, kas see on nii ainult minuga või tundub ka teile vahel, et polegi nii halb, et naised on välja mõeldud?

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võib armuelus olla suur energia ja kirg. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 20 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade ÄssTäna ootab sind energialaeng ja uusi võimalusi