Merily Timmer

Merily Timmer naistele: Palun mine vaata passi, päriselt!

Nõid Merily Timmer avaldas oma avameelse arvamuse teemal, mis ilmselt nii mõndagi naist pigem isiklikumal tasandil puudutab ning võimalik, et ka ärritab.

“Ma ei mõista inimesi, kes tulevad broneerima varjunimedega mille välja mõtlemiseks peab puhta lapsekingades olema. Täiskasvanud naine kutsub ennast päiksekiireks, ingliks, mina ise, siil udus, kiisukene kass, jumalanna jne”. Ma nimme kutsungi neid niiviisi kui nad vastuvõtule tulevad. Lihtsalt, et näha, kas reaalselt teise täiskasvanuga kohtudes ongi ta nõus sellega, et teda sellise nimega kõnetatakse. Tekib küsimus millega inimene muidu tegeleb, et peab varjunime kasutama, eriti selliseid pervesseid, mida oma kaaslasega pigem magamistoas võiks jagada kui fetiš meeldib,” sõnab Timmer.

Merily lisab veel: “Reaalselt kui ma saan emaili, kus aega soovib ”päiksekiire jumalanna Triinukene” siis palun mine vaata passi, päriselt!”

Loe ka Merily blogist SIIN.

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused