Tuesday , 28 September 2021
MERILY TIMMER

MERILY TIMMER: Mida teha ebameeldivate naabritega?

Nõid Merily Timmer tõdeb, et oma töös kohtab ta inimesi, kes tahaksid oma naabritest rahu saada, sest viimased on erinevatel põhjustel äärmiselt ebameeldivad.

“Kuidas siis naabrist rahu saada? Mõistlik on alustada lahendamist viisakast vestlusest. Kui aga naaber on pigem pahatahtlik ja tõsimeeli segab igapäeva elu, siis on erinevaid nippe, kuidas ennast ära eraldada kurjast ja kuidas oma kodu kaitsta,” nendib nõid.
Timmer asub asja selgitama: “Kolm põhilist kaitseelementi, mida mina kasutan ning soovitan ka sul kasutada on sool, must töötlemata turmaliinipuru ja pihlakamarjad. Eelkõige kõik need kolm koos, tehes neist segu suurde kaussi ning puistada see oma maa piirile ja uksealale. Sellega loome me oma kodule mulli, mis eraldab meid kurjast ja muust maailmast. Kui aga elad korteris: pane põrandapesuks kaussi leiget vett, sinna sisse lavendlit – kas õlina või taimena, pihlakamarju ja meresoola. Kui sul on töötlemata turmaliini, siis aseta ukse juurde mõlemale poole tükk,” õpetab nõid.

Lisaks soovitab Merily oma kodus alati pihlakaoksi ja meresoolakotti hoida.

Loe pikemalt Merily blogist SIIN.

Jaga

Vaata ka:

holding hands 1149411 640

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, aga…

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, siis ootab neid …

baby 1151345 640

Lugeja küsib: Mida teha kui astraalolendid lapsi ründavad?

Küsin arvamust. Mul on kummaline olukord oma vanima 5-aastase lapsega. Tal on praeguseks 4 korda …

charcuterie 338498 640

Liigsöömine, ülekaalulisus ja selle vaimsed põhjused

Ehkki esmapilgul võib tunduda, et ülekaalulisuse põhjuseks on liigsöömine, võib tegelik olukord olla mõnevõrra keerukam. …

kurb.minuaeg

Miks paarisuhted lagunevad üha sagedamini?

Tasakaalustamata paarisuhte kooshoidmine on täna palju raskem, kui see oli meile eelnevatel põlvkondadel. Meie vanemad …