Merily Timmer

Merily Timmer avaldas põhjuse, miks paljud inimesed tegelikult valetavad

Selgeltnägija ja nõid Merily Timmer mõtiskles oma värskeimas blogipostituses valetajate üle ja miks ikkagi inimesed enda eludest paremat muljet jätta soovivad.

Merily tõdeb, et ka tema on oma eluea jooksul tundnud omajagu inimesi, kes tundusid esialgu kui sõbrad ja ausamad kui teised, ent ühel hetkel langevad maskid. “Mis neid kõiki ühendab, on ikkagi psüühiline häire. Kuskil on midagi kunagi väga katki läinud, et nüüd peab looma omale elu, mida teistele näidata, kuid mida tegelikult ei eksisteerigi. Üks asi on see, kui enda ümber asju valetada, teine aga see, kui luua endale väljamõeldud karakter, kelle elu elama hakata,” avaldab Timmer.

Merily käest küsitakse tihti, miks inimesed valetavad ja nõia sõnul peitub peamine põhjus vales endas – kas tegu oli argusega, häbelikkusega, kompleksiga, süüdimatusega või sootuks haigusega. “Patoloogiline valetamine on juba haigus, mis tegelikult vajab ravi. Argus, häbelikkus ja süüdimatus ei anna õigustust valetamisele. Valetamine muudab ka inimest, kuidas hiljem vaadata peeglisse, kui sealt ei vaata vastu enam sama inimene?” küsib ta.

“Vale muudab silmavaate, miimika, hääletooni, kogu olemuse tegelikult. Lõpuks ei tunne ennast isegi enam ära, sest loodud identiteet on hoopis miski muu enda omast. Eriti õnnetuks läheb siis, kui oma enda valesid enam ei mäleta. Kahte elu korraga elada ei ole lihtne, mälu peab korralikult treenitud olema,” lisab Merily.

Loe täispikka blogipostitust SIIT!

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja