Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Merily Timmer

Merily Timmer avaldas põhjuse, miks paljud inimesed tegelikult valetavad

Selgeltnägija ja nõid Merily Timmer mõtiskles oma värskeimas blogipostituses valetajate üle ja miks ikkagi inimesed enda eludest paremat muljet jätta soovivad.

Merily tõdeb, et ka tema on oma eluea jooksul tundnud omajagu inimesi, kes tundusid esialgu kui sõbrad ja ausamad kui teised, ent ühel hetkel langevad maskid. “Mis neid kõiki ühendab, on ikkagi psüühiline häire. Kuskil on midagi kunagi väga katki läinud, et nüüd peab looma omale elu, mida teistele näidata, kuid mida tegelikult ei eksisteerigi. Üks asi on see, kui enda ümber asju valetada, teine aga see, kui luua endale väljamõeldud karakter, kelle elu elama hakata,” avaldab Timmer.

Merily käest küsitakse tihti, miks inimesed valetavad ja nõia sõnul peitub peamine põhjus vales endas – kas tegu oli argusega, häbelikkusega, kompleksiga, süüdimatusega või sootuks haigusega. “Patoloogiline valetamine on juba haigus, mis tegelikult vajab ravi. Argus, häbelikkus ja süüdimatus ei anna õigustust valetamisele. Valetamine muudab ka inimest, kuidas hiljem vaadata peeglisse, kui sealt ei vaata vastu enam sama inimene?” küsib ta.

“Vale muudab silmavaate, miimika, hääletooni, kogu olemuse tegelikult. Lõpuks ei tunne ennast isegi enam ära, sest loodud identiteet on hoopis miski muu enda omast. Eriti õnnetuks läheb siis, kui oma enda valesid enam ei mäleta. Kahte elu korraga elada ei ole lihtne, mälu peab korralikult treenitud olema,” lisab Merily.

Loe täispikka blogipostitust SIIT!

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!