Sunday , 19 September 2021

Meil on aeg tunnistada omaks vastutus…

Meil on aeg tunnistada omaks vastutus oma elutegelikkuse ja enda poolt väljasaadetava impulsi eest. Igaüks meist on oma olemuses jumalik ning see väljendub meie kestvuses väljaspool aega ja ruumi. Ning meie LOOMISE võimes. Me teame hästi, mida kogeda soovime. Need on kõik meile olemuslikult omased asjad nagu armastus, rõõm, turvatunne ja ühenduses olemise tunne, küllus, eneseväljendus, lähedus, siirus, ehedus. Harmoonia ja tasakaal enese sees ja endast väljaspool olevaga.

 

Kas pole tore, et meil on nüüd olemas ühene, selge ja toimiv retsept kõige selle saavutamiseks – KÜLVAKEM AINULT SEDA, MIDA KOGEDA SOOVIME! OLGEM need, kes me tegelikult oleme. OLGEM armastavad! Kuidas? Seades oma peamiseks SIHIKS ja TAOTLUSEKS näha kõiges ja kõigis positiivset ja edasiviivat. Tunnustades meie ümber olevat ja otsides teadlikult inimestest ja olukordadest esmajärjekorras head. Teades nüüdseks selgelt, et miski vähem ei teeni meid enam. Olles sügavalt mõistnud, et kaose edasine genereerimine ei ole meie huvides. Punkt.

Jaga

Vaata ka:

alkohol

Koroonasulud tekitasid ÜKs miljon uut alkohoolikut

Poolteist aastat pärast esimeste koroonasulgude kehtestamist on Inglismaa alkohoolikute arv ligikaudu kahekordistunud, kasvades 1,5 miljoni …

minuaeg

19 raskust, mida edu saavutamiseks ületada

Sa pead tegema midagi sellist, mida mitte keegi teine ei tee. Midagi sellist, mis sind …

Faina Ranevskaja

9 tarka võrratu Faina Ranevskaja tsitaati

Üks 20. sajandi kõige silmapaistavatest näitlejatest on tuntud mitte ainult oma rollide eest teatris ja …

55905131 10220197085011988 94140619361878016 n

Isa ja poeg läksid kord mägedesse.

Isa ja poeg läksid kord mägedesse. Poeg lõi jala vastu kivi ära ja karjatas: „Ai!“ …