Tuesday , 28 September 2021
positivethinking 850x560 1
Man lying on grass enjoying peaceful sunny day

Mehed räägivad: üheksa romantilist asja, mida naine saab mehe heaks teha.

YourTango uuris meestelt, kuidas nad tahaksid, et naised nende ellu rohkem romantikat tooksid. Siin on meeste vastused.

1. Näita välja huvi selle vastu, mida mees mõtleb või tunneb. Tekita mehes eriline tunne ja näita talle, et sind huvitab see, mida ta kogeb ja tunneb. Esita talle küsimusi ja lase tal rääkida nii pikalt või lühidalt, kui ta ise soovib. Ta võib ennastki üllatada ja rääkida sulle asju, mida ta pole kellelegi teisele paljastanud.

2. Pööra talle täielikult tähelepanu, vaata silma. Üldiselt kipuvad naised rohkem rääkima, kui kuulama. Lase vahelduseks mehel rääkida ja pööra talle kogu oma tähelepanu. Hoia silmsidet, sest seeläbi saad sa väljendada oma jäägitut tähelepanu.
3. Ütle, mida sa tegelikult tahaksid («Mulle meeldiks väga, kui…»). Pea meeles, et mees ei suuda lugeda sinu mõtteid. Kui sa tahad, et ta midagi teeks, siis väljenda seda konkreetselt sõnadega, ära jää ootama ja lootma, et mees mõtleb ise välja, mis su peas toimub.

4. Väljenda tänulikkust mehe tegude või sõnade üle. Mees tahab teada ja tunda, et sa märkad ning hindad teda. Ära võta tema tegusid või sõnu enesestmõistetavalt, vaid väljenda oma tänulikkust.

5. Ütle, mida sa tegelikult tahaksid koos teha. Mees ei pea alati olema see, kes plaane teeb. Kui sa ei väljenda oma tegelikke soove, siis ta võib-olla ei teagi, mida sa täpselt teha tahaksid. Isegi, kui sa tahad lihtsalt temaga diivanil lesida ja filme vaadata, ütle seda.

6. Esita küsimusi, mis julgustaksid teda end avama. Esiteks annab see mehele märku, et sa tahad teda paremini tundma õppida. Ja teiseks võimaldab see tal rääkida teemadel, mida ta pole ehk ammu puudutanud või millest pole kunagi kellegagi rääkinud. Just seda võib tal vaja olla.
7. Näita, et sa mõistad teda («Ma saan aru, et sinu jaoks on tähtis…»). Mõistmine on üks esimesi inimlikke vajadusi. Mõistmine võib väljendada armastust ja intiimsust. Võta aega, et mehe mõtteid ja jututeemasid jälgida ning neist aru saada. Mõistmine on see, mis muudab teievahelise sideme tugevamaks.

8. Üllata teda, kuid pea meeles, et mehed hindavad vabadust ja spontaansust. Levinud stereotüüp on see, et meestel on pidevalt tegemist ja seetõttu ei jätku neil alati kõige jaoks tähelepanu. Kuigi see võib tõesti nii olla, ei tähenda see, et mehed ise tahaksid, et asi nii oleks. Mehe üllatamine tuletab talle meelde, et vahel on tore tegutseda spontaanselt.

9. Tähistage seda, mis teid ühendab, mis on kõige erilisem, mis teie suhtes kõige paremini toimib. Tõstke klaasike teie suhte auks, sest te olete selle ära teeninud. Te olete mõlemad suhte nimel pingutanud ja väärite tunnustust. Muidugi olete te teineteise jaoks erilised, aga võtke aeg maha ja öelge üksteisele, mis teid eriliseks muudab.

sobranna.postimees.ee

Jaga

Vaata ka:

holding hands 1149411 640

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, aga…

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, siis ootab neid …

baby 1151345 640

Lugeja küsib: Mida teha kui astraalolendid lapsi ründavad?

Küsin arvamust. Mul on kummaline olukord oma vanima 5-aastase lapsega. Tal on praeguseks 4 korda …

charcuterie 338498 640

Liigsöömine, ülekaalulisus ja selle vaimsed põhjused

Ehkki esmapilgul võib tunduda, et ülekaalulisuse põhjuseks on liigsöömine, võib tegelik olukord olla mõnevõrra keerukam. …

laps.minuaeg

Piiride seadmine lastele.

Üks lapsevanemate põhilisi väljakutseid on piiride seadmine oma lapse käitumisele. Lapsel puudub võime iseseisvalt oma …