Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
men

Meeste kümme pelutavat viga.

Lugege uusimaid juhtnööre keha eest hoolitsemise kohta – peamiselt ennetava abinõuna, et te naisi ära ei hirmutaks.

1. Kõrva- ja ninakarvad
See viga ei ole mitte põhjuseta number üks. Üksainus pikk karv rikub kogu vestluse, sest inimene, kellega te räägite, ei suuda keskenduda millelegi muule kui sellele tolknevale karvale. Kui see on tüdruk, kellega just tuttavaks saite, võite tema numbri küll rahumeeles ära unustada.

2. Kasimatus alumises otsas
Naistele meeldib hea välja näha – seda te juba teate. Seetõttu eeldavad nad sedasama ka meestelt. Muutke see harjumuseks. Võib ju juhtuda, et teil „tekib olukord” just siis, kui olete unustanud ennast korrastada. Mida te talle siis ütlete? Vabandust, see džungel on siis pisut metsik?

3. Selg
Mis puutub selga – karvade eemaldamine sealt on vajalik. Te ei ole ju gorilla või kuidas? Ärge laske seljakarvadel kasvada. Hoolitsege selle eest, et selg oleks sile – mingid vabandused siin ei loe. Karvane selg pole ühegi naise unelm.

4. Kokkukasvanud kulmud
Ainus asi mida, te mehed, kulmude kohta teadma peate, on see, et neil ei tohi lasta kokku kasvada. Kitkuge välja kulme ühendavad karvad – neid on lihtne märgata, kuna need kasvavad vastupidises suunas tavalistele ja tundub, et need kuuluvad teie kaheksakümneaastasele vanaisale.

5. Sealt päris karvutuks?
See pole ainult põrgulikult valus, vaid näeb ka infantiilne välja või nagu oleksite seadnud end valmis pornofilmi võteteks. Kui arvate, et kõikide karvade eemaldamine laseb väikemehel pikem paista, olete eksiteel. Kui aeg käes, ei tunne daam tõenäoliselt seda fantoom-lisasentimeetrit.

6. Karvane rind
Lumeinimese moodi väljanägemine oli vastuvõetav seitsmekümnendatel, kuid tänapäeval ei või rinnakarvad olla nii pikad, et isegi särk vastu rinda ei puutu. Isegi kui olete hoolt kandnud, et karvad särgikaelusest välja ei turrita, ei tähenda see veel, et karvu ei peaks mujalt piirama.

7. Karvad kaelal
Mõned mehed veel eksivad selles punktis. Kui karvad kaelal on pikemad kui näol, näete välja nagu mees metsast. Habe võib mõnigi kord päris lahe olla, kuid kael peab olema sile.

8. Karvane kaelus
Mis teil ka seljas pole, karvad ei tohi kunagi kaelusest välja paista. Piirake neid. Mõned eriti karvased mehed raseerivad kogu kaela ja kas väsivad seejärel või ei tea, mida teha – ja karvad vahivad kaelusest välja nagu mingi karvadest kaelakee. Natuke pingutamist muudab siin asja märgatavalt.

9. Frodo Bagginsi jalad
Temperatuurimuutuste ja sandaalimoe muutumise tõttu ei tundu meestele enam ebamugav oma varbaid näidata – kuid nad peaksid järgima sandaalide kandmise reegleid. Kui panete sandaalid jalga, peate eemaldama karvad, mis kasvavad jalaseljal ja varvastel – epileerige või vähemalt pügage neid. Vastasel korral peetakse teid kääbikuks.

10. Metsakasvanud kaenlaalused
Mõne jaoks võib see tõeliseks üllatuseks olla. Enamik mehi isegi ei mõtle kaenlaaluste peale. Ausalt öeldes pole enamikul õigupoolest vajadustki nendele mõelda. Nende väheste gorillade jaoks, kelle kaenlaalused näevad välja, nagu oleks neil seal juuksepikendused ja kes kannatavad identiteedi kriisi all (kaunitar või koletis?), on käes aeg asjad korda seada.
Kui käed on keha vastas ja karvad paistavad ikka välja, tuleb tegutseda.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!