0.3 C
Tallinn
Esmaspäev 6. veebruar 2023
SportMe kõik vajame seda rahulolevat tunnet, mida pakub trenni tegemine

Me kõik vajame seda rahulolevat tunnet, mida pakub trenni tegemine

Peale treenimist vallanduvad õnne hormoonid ja kogu su keha ja meeli valdab rahulolu. On ju nii? Trenni tegemisega on aga see trikk, et sa pead sinna temposse saama. Tihti leitakse sada põhjust, miks ei jõua või ei saa trenni teha aga kui kord juba rütmi sisse saad, siis ei oska oma elu ilma treenimata enam ettegi kujutada. Millised on enim levinud vabandused, miks mitte trenni teha?

1 Üks peamisi põhjuseid, miks inimesed võib-olla ei julge või ei taha minna jõusaali on selle varustuse kasutamis võimalused. Kui sa oled üks nendest, kes kähku enne- või peale tööd tahab trenni ära teha, siis tihti taipad end poole treeningu ajal ärritatuna, kuna pead iga masina juures järjekorras ootama. Oma rütmi hoidmine on täiesti võimatu ja tihti jätad kava poolenisti tegemata, sest lihtsalt ei jaksa enam järjekorras seista.

2 Hirm jõusaalis raskuste kasutamise ees. Tihtipeale inimesed ei tea, kuidas raskuseid õigesti kasutada või millist raskust üldse kasutada ning seetõttu jätavad vabaraskused oma treeningust välja. Tõsi fakt on see, et naissoo esindajaid hirmutab ka meeste hulk vabaraskuse ümber – eks vastassoo esindajate ees ei saa ju endale häbi teha ohuga, et äkki kasutad midagi valesti.  Ja meeste puhul tundub loogiline, et peaks ikka rohkem raskust kasutama aga kuidas oleks õige või kui palju oleks õige- kelle käest nüüd seda ilma piinlikkust valmistamata küsida.

3 Aeg! Aeg! Aeg! Kellel ei ole aeg minuti pealt planeeritud tõstku käsi?! Sulle meeldib käia ühes kindlas jõusaalis, seal on hea varustus, vähe rahvast ja rühmatrennid on täpselt sulle meelepärased AGA iga päev Sa sõidad sinna ühe tunni ning pärast koju teise tunni. Kas tõesti on jõusaal väärt seda ajakulu, kui sa saaksid ühest kohast teise mineku pealt paar tundi kokku hoia?

4  Pisikese perelisa kõrvalt lihtsalt pole võimalik jõusaali minna.

Jõusaalil on omad plussid ja miinused nagu igal asjal, kuid kas need miinused on mitte trenni tegemist väärt? EI OLE! Treeni targalt ja tee seda kodus. Sa ei pea endale soetama tervet jõusaali varustust, et kogu keha treenida. Kellel üldse oleks sellist vaba ruumi kodus?! Gymbit Wonder Core Smart trenažöör võtab väga vähe ruumi, on lihtne hoisutada ja tänu lisavarustusele sellega saab treenida kogu keha!

 

Veel artikleid