Sunday , 26 September 2021
helme

Martin Helme: Tööandjad, keelduge sellest valitsuse jutust, et me hakkame vallandama inimesi, kes ei taha ennast vaktsineerida. Valitsus maha!

Üleskutse kodanikuallumatusele

EKRE esimees tõdes, et praegu rikutakse mitmeid põhiseaduse paragrahve, põhiseadus on vaid „jutt paberil”. Kui põhiseaduslikud institutsioonid on sisuliselt hüljanud oma ülesande põhiseaduslikke õigusi kaitsta, siis põhiseadus ise ei aita ega kaitse kedagi. Valitsus on otsustanud, et teda ei piira ei põhiseadus ja Eesti seadused ega rahvusvahelised konventsioonid.
„Jagatakse elanikkond pooleks. Üks pool kuulutatakse heaks ja sellele öeldakse: nüüd te võite seda teist poolt sõimata ja teda pidada alaväärtuslikuks, sest nemad ohustavad teie tervist. Ei ohusta. Ka need inimesed, kes on vaktsineeritud, võivad jälle haigeks jääda, võivad nakkust edasi kanda. Ma teen üleskutse kõigile inimestele: mitte minna kaasa sellise omavahelise vihakülvamisega. Ma teen üleskutse kõikidele tööandjatele: keelduda sellest valitsuse jutust, et me hakkame vallandama inimesi, kes ei taha ennast vaktsineerida,” rääkis Martin Helme ja lisas:

„Ja muidugi peavad inimesed keelduma seda tervisepassi esitamast. Vaat see on see, millest ma rääkisin mõni nädal tagasi, et kodanikuallumatus. Teenindajad peavad keelduma seda küsimast ja teenindatavad peavad keelduma seda näitamast. Me ei saa lasta juhtuda sellel, et meid jagatakse ära, rahvas jagatakse kahte leeri ära, aetakse omavahel tülli ja veel kord – olukorras, kus tegelikult see vaktsineerimine ei garanteeri meil koroonanakkuse leviku seismajäämist. See on nii mitmekihiline sigadus, millega praegu valitsus tegeleb, nii fundamentaalne põhiseaduse ja põhiõiguste, inimeste kõige elementaarsemate õiguste jalge alla trampimine… Kui me laseme sellel asjal minna visinaga, kõikidel oma õigustel, oma põhiseaduslikel õigustel minna lihtsalt visinaga minema ja keegi ei hakka vastu, no siis me oleme väärt seda, mis tuleb.”

Mart Helme märkis, et kõigepealt on vaja minema saata Kaja Kallase ebaõnnestunud valitsus.

Allikas. https://objektiiv.ee/

Jaga

Vaata ka:

ekre

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb …

vaktsiin

Tallinna Ülikooli professor: Mittevaktsineerituid tuleb survestada, sest demokraatias peab lõpuks vähemus alluma enamusele.

Tallinna Ülikooli professori, kasvatusteadlase Mati Heidmetsa hinnangul oleks pidanud vaktsineerimisvastaste suhtes karme sammu astuma juba …

Tarokaart

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL Sinu jaoks on täna oluline see, et kõikides asjades …

12586772t1h39c1

Loe, kuidas saab Kirsti Timmeri vastuvõtule.

Kirsti Timmer on hinnatud selgeltnägija, kelle juurde aega on väga raske saada, sest järjekorrad on …