0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
MõtteteradMärke, et olete üksteisest lahku kasvanud

Märke, et olete üksteisest lahku kasvanud

Suhte algul olid oma kallimaga tõenäoliselt lahutamatud ja veetsite iga hetke koos. Kas viimasel ajal aga tunned, et olete koos üha vähem ja omavaheline säde hakkab kustuma? Mõnikord ei pane inimesed tähele, et kaugenevad aja jooksul partnerist. Seetõttu toome sinuni märgid, mis viitavad, et oled armsamast lahku kasvanud.

Te suhtlete teineteisega üha vähem

 

Kui tunned, et ei soovi enam kallimale kõigest rääkida ja omavaheline suhtlus jääb minimaalseks, võib see olla märk, et olete lahku kasvanud. Suhtlemine on eduka suhte alus, mistõttu on see igas suhtes väga oluline. Kui oled koos lähedase inimesega, siis soovid talle kõigest rääkida. Kui see on muutunud, tähendab see, et sina ja sinu kallim ei ole enam nii lähedased, kui te varem olite.

Teie arvamused lähevad aja möödudes lahku

Üheks põhjuseks, miks sa mõne inimesega muutud väga lähedaseks, on see, et te jagate sarnaseid arvamusi ja veendumusi. Kui need aga aja jooksul muutuvad ja teie arvamused lähevad lahku, võib see tekitada tunde, et sa ei soovi enam kõike partneriga jagada. Uskumused on aluseks, missugust elu me soovime elada. Kui sinu uskumused erinevad oluliselt partneri uskumustest, soovid üha vähem kallimaga koos aega veeta, mis viitab sellele, et olete lahku kasvanud.

Teie huvid ei ole enam teie ühised huvid

Teie ühised huvid loovad teie vahele silla, mille abil leiate ühiseid tegevusi, et olla üksteisega koos. Kui teile mõlemale meeldib popmuusika, ei teki vaidlusi, milliseid laule koos kuulata. Kui teile mõlemale meeldivad romantilised komöödiad, ei teki erimeelsusi, millist filmižanrit valida järgmiseks kinokülastuseks. Kui teile mõlemale meeldib tegeleda spordiga, leiate kindlasti spordiala, mis pakub rõõmu teile mõlemale.

Kui sinu partnerile hakkab aja möödudes meeldima teistsugune muusikastiil või isegi eluviis, kuid sinule on see vastuvõetamatu, on väiksem tõenäosus, et veedate koos sama palju aega kui varem. See ei tähenda, et sina ja kallim peaksite olema identsed, kuid ühised huvid liidavad teid kahtlemata. Kui sinu ja partneri eluviis on täiesti erinev, on keerulisem leida ühiseid jututeemasid, mis teid huvitavad.

Sa väldid tema kõnesid

Suhte algul tegi iga kallima kõne sind õnnelikuks. Sa lausa ootasid, millal ta ometi helistab, et saaks kuulda teineteise häält. Kui aga viimasel ajal ignoreerid kallima kõnesid ja sa ei tunne mingit kahetsust, on see märgiks, et olete kasvanud lahku. Sa tunned, et ei soovi partneriga rääkida ja palju lihtsam oleks hiljem kallimale seletada, et telefon oli hääletu peal või olid liiga hõivatud.

Te ei käi enam koos üritustel

 

Kas mäletad, kuidas käisite varem koos sõprade sünnipäevadel? Kas mäletad, kui oluline oli see, et kallim tuleks sinuga suguvõsa kokkutulekule? Kui see on muutunud ja käid viimasel ajal kõikidel üritustel üksinda, võib see olla märgiks, et olete lahku kasvanud. Muidugi võib olla olukord, et partneril on palju tööd, mistõttu ei ole tal aega ürituste jaoks. Kui sa aga ise tunned, et lähed parema meelega üritustele üksinda, oled kallimast lahku kasvanud.

Sa ei näe kallimat pikka aega, kuid see ei tee sind kurvaks

 

Mingil põhjusel pole sa partnerit paar nädalat näinud ega temaga suhelnud, kuid see ei heiduta sind absoluutselt. Sa suudad kallimast eemal olla ja võib-olla tunned end isegi hästi, et olete mõnda aega lahus. See võib aga olla märk, et olete teineteisest lahku kasvanud. Kui oled kallimaga lähedased, soovid teda näha nii tihti kui võimalik. Sa ei suuda jääda magama enne, kui oled vähemalt 10 minutit armsamaga rääkinud. Sa mõtled temast pidevalt ja tahad teada, kuidas kallimal läheb.

Te tülitsete ilmselgelt liiga sageli

 

On loomulik, et suhtes esineb tülisid ja erimeelsusi. Ohumärgiks võib aga olla see, kui tüli tekib igast pisikesest asjaolust, mis on tegelikult tühine. Kui tunned, et sinu suhtes on rohkem tülisid kui rahumeelset suhtlemist, oled partnerist vaikselt lahku kasvamas. Sellises olukorras proovi tühiseid tülisid vältida, keskendu positiivsele ja meenuta endale, miks te suhtes olete.

Teil ei ole üksteise jaoks aega

 

Õnnelik suhe toimib siis, kui sinul ja kallimal on teineteise jaoks aega. Kui sina või sinu partner olete väga hõivatud, jätab see teile vähe aega koosolemiseks. Kui sul on pidevalt kiire, avastad ühel hetkel, et suhtled armsamaga vaid 20 minutit päevas. Selline suhe võib teile mõlemale sobida, kuid aja möödudes mõistad, et teil pole enam omavahel millestki rääkida. Kiire elutempo kõrval tegeled oma toimetustega, kuid sul ei ole aega jagada oma elu armsamale. Kui sul ei ole kallima jaoks aega, võid partnerist tasapisi kaugeneda, mille tagajärjel mõistad ühel päeval, et olete lahku kasvanud.

Kui tunned viimasel ajal, et oled kallimast lahku kasvamas, on sul kolm valikut – püsida õnnetus suhtes, parandada suhet või lahkuda igaveseks. Millise tee valid sina?

Veel artikleid