Huvitavat

MARILYN KERRO KARM ENNUSTUS: Kogu riik on leinas!

Nõid Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte seoses Oprah Winfrey palju kõmu tekitanud intervjuuga Sussexi hertsogi ja hertsoginnaga – prints Harry ja Meghaniga.

 

 

Kerro küsib kaardidelt esmalt, et kuidas näeb kuningakoda prints Harryt ja Meghanit. “Kui vaatan pikka perspektiivi, siis kuninganna poolt on tulemas hukkamõist. See pole viimane asi, mis prints Harry ja Meghan välja ütlevad. Kuningakoda on veel rahumeelne olnud. Kuninganna poolt peaks tulema ärev sõnavõtt, sest see ei jää viimaseks välja ütlemiseks. Ta hoiab ennast praegu tagasi. Kuningakoda näeb, et noorpaar on ise ennast halba olukorda pannud ja ise süüdi. “

 

 

 

Ka ennustab Kerro, et prints Harryt ja Meghanit ootavad Ameerikas ees suured probleemid, mis on seotud seotud elukohaga. “Nad vajavad ainult juriidilist nõustamist ja see saab prints Harry jaoks õudusunenäoks ning sealt saab probleemide jada. Mul on tunne, et nad tahtsid lihtsalt sellest süsteemist välja ja nüüd on vaja kõigest särama hakata. Mina ühtegi halba sõna õnneks või kahjuks kuninganna peale öelda ei saa. Kaart näitab ka seda, et 3-6 kuu vältel üritatakse suhteid parandada, kuid prinditakse Harry ja Meghan on tehtud oma positsiooni. Harry süüdistab oma isa või vanaisa, aga siin on midagi suuremat veel tulemas ja kuninganna astub vahele. Pikemas perspektiivis lähevad nad ise Inglismaale tagasi. ”

 

Loe edasi SIIT

Allikas. Buduaar.ee

Jaga
Back to top button