Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Marilyn Kerro

Marilyn Kerro: Elu Üksikemana ja uus algus pärast lahkumineku.

Paljulapseline Marilyn Kerro on nüüd üksikema: “Ma ei plaani lähitulevikus suhetesse astuda” “Selgeltnägijate lahingu” staar Marilyn Kerro, kes jagab harva oma isikliku elu detaile, avalikustas hiljuti oma tellijatele, et on saanud üksikemaks. See Eesti nõid kasvatab kolme last – kahte poega ja ühte tütart. Kerro püüab olla oma lastele ideaalseks emaks, toetudes samas ka oma endiste partnerite abile laste kasvatamisel, kelle vastu tal pole etteheiteid.

“Ma ei otsi praegu ega ka lähitulevikus suhet,” rääkis 35-aastane Marilyn oma isiklikus ajaveebis. “Olen alati unistanud lastest. Maailmas leidub imelisi mehi, kuid mitte kõik neist ei ole manipulaatorid või suutelised vaid halbadele tegudele. Siiski, me peame olema kannatlikud.” Huvitav on märkida, et Marilyn Kerro sai oma esimesed lapsed norralase Mark Alexander Hanseniga, kes oli enne nende kohtumist juba kord abielus. 2020. aastal teatas Marilyn, et tema ja Mark läksid lahku. Eelmisel aastal sai Kerro kolmandat korda emaks, kuid on hoidnud lapse isa identiteeti saladuses.

Praegu elab Marilyn Eestis ja pühendab suurema osa oma ajast laste kasvatamisele.

“Olen elanud Eestis umbes neli aastat. Ma ei jälgi ‘Selgeltnägijate lahingut’, seega pole seal keegi mulle erilist huvi pakkunud. Minu elu keerleb praegu töö, laste ja seminaride ümber ja ma olen sellega väga rahul,” jagas ta oma mõtteid hiljuti. Meenutagem, et varem seostati Marilyni tormilise suhtega tema “Lahingu” kolleegi Alexander Shepsiga. Tõepoolest, nad kohtusid, kuid nende suhe oli lühiajaline. Lahkumineku järel seisis Marilyn silmitsi märkimisväärse negatiivsusega.

“Minu, mu sõprade ja lähisugulaste poole on saadetud kohutavaid kirju. Ma mõistan, et inimesed ei pruugi leppida minu lahkuminekuga Alexander Shepsist, kuid nad peavad aktsepteerima, et olen olnud üle kahe aasta teises suhtes. Ja sellel pole tähtsust, kas see teistele meeldib või mitte. Ükski õnnelik naine ei pöördu tagasi oma eelmise suhte juurde. Mina ei klammerdunud Shepsi külge, seega oli mul kerge temast lahti lasta. Olen draamast väsinud,” tunnistas Marilyn. Lisaks väljendas ta pettumust, et Alexander oli tema vastu suunatud tagakiusamisega otseselt seotud. Ta on avalikult palunud oma endisel partneril teda rahule jätta.

Allikas:  StarHit 

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

error: Sisu on kaitstud!