Erakorralised uudised
kerro av

Marilyn Kerro: 7 näpunäidet negatiivsete energiate eest kaitsmiseks

Marilyn Kerro on Eesti nõid, kes on tuntud oma oskuse poolest näha tulevikku ja aidata inimesi negatiivsete energiate eest kaitsta. Ta on jaganud oma teadmisi ja kogemusi negatiivsete energiate eest kaitsmise kohta oma blogis ja raamatutes.

Kerro sõnul on negatiivseid energiaid palju erinevaid, näiteks viha, vihkamine, kadedus ja hirm. Need energiad võivad olla pärit teistest inimestest, kohtadest või olukordadest. Negatiivsed energiad võivad mõjutada meie emotsioone, mõtteid ja tervist.

Kerro õpetab, et ennast negatiivsete energiate eest kaitsta saab mitmel viisil. Üks võimalus on tugevdada oma aurat. Aura on meie energiaväli, mis ümbritseb meid. Tugeva auraga inimene on negatiivsete energiate suhtes vähem vastuvõtlik. Aurat saab tugevdada erinevate meetoditega, näiteks meditatsiooni, visualiseerimise ja kristallide kasutamisega.

Teine võimalus negatiivsete energiate eest kaitsta on luua endale energiakaitsekilp. Energiakaitsekilp on meie ümber olev energiaväli, mis kaitseb meid negatiivsete energiate eest. Energiakaitsekilpi saab luua erinevate meetoditega, näiteks mantrate laulmise, palvetamise ja kristallide kasutamisega.

Kerro soovitab ka vältida kokkupuudet inimestega, kes on negatiivsete energiatega täidetud. Kui aga kokkupuude negatiivsete energiatega on vältimatu, siis on oluline säilitada positiivne meeleseisund. Positiivsed mõtted ja emotsioonid aitavad neutraliseerida negatiivseid energiaid.

Siin on mõned konkreetsed näpunäited, kuidas ennast negatiivsete energiate eest kaitsta:

  • Õppige ütlema “ei”. Ärge kartke öelda “ei” inimestele, kes tahavad teid oma negatiivsusega täita.
  • Hoidke oma aurat puhtana. Vabastage end negatiivsetest mõtetest ja emotsioonidest.
  • Kasutage kristalle. Mõned kristallid, näiteks tsitriin ja suitskvarts, aitavad kaitsta negatiivsete energiate eest.
  • Mediteerige. Meditatsioon aitab tugevdada aurat ja luua energiakaitsekilpi.
  • Looge oma ümbrusesse positiivne õhkkond. Kasvatage taimi, põletage lõhnaõlisid ja kuulatage rahulikku muusikat.

Kerro sõnul on oluline meeles pidada, et me kõik oleme vastuvõtlikud negatiivsetele energiatele. Kuid õigete teadmiste ja oskustega saame end negatiivsete energiate eest kaitsta ja elada õnnelikku ja täideläinud elu.

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus