kerro av

Marilyn Kerro: 7 näpunäidet negatiivsete energiate eest kaitsmiseks

Marilyn Kerro on Eesti nõid, kes on tuntud oma oskuse poolest näha tulevikku ja aidata inimesi negatiivsete energiate eest kaitsta. Ta on jaganud oma teadmisi ja kogemusi negatiivsete energiate eest kaitsmise kohta oma blogis ja raamatutes.

Kerro sõnul on negatiivseid energiaid palju erinevaid, näiteks viha, vihkamine, kadedus ja hirm. Need energiad võivad olla pärit teistest inimestest, kohtadest või olukordadest. Negatiivsed energiad võivad mõjutada meie emotsioone, mõtteid ja tervist.

Kerro õpetab, et ennast negatiivsete energiate eest kaitsta saab mitmel viisil. Üks võimalus on tugevdada oma aurat. Aura on meie energiaväli, mis ümbritseb meid. Tugeva auraga inimene on negatiivsete energiate suhtes vähem vastuvõtlik. Aurat saab tugevdada erinevate meetoditega, näiteks meditatsiooni, visualiseerimise ja kristallide kasutamisega.

Teine võimalus negatiivsete energiate eest kaitsta on luua endale energiakaitsekilp. Energiakaitsekilp on meie ümber olev energiaväli, mis kaitseb meid negatiivsete energiate eest. Energiakaitsekilpi saab luua erinevate meetoditega, näiteks mantrate laulmise, palvetamise ja kristallide kasutamisega.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!