Wednesday , 1 December 2021
love

MAAG RAUL HUNT PALJASTAS, millal on õige aeg armumaagia tegemiseks

Rakverest pärit maag Raul Hunt kirjutas sotsiaalmeedias, et armumaagia on tema jaoks igasugune maagia mis on seotud suhetega. Millal on aga õige aeg üks armuloits läbi viia?

“Sellega on tegelikult lihtne. Kui naine soovib ihaldatud meest võrgutada, siis ajastagu kogu tegevus ovulatsiooni perioodi. Kuskil saates üks mees väitis ”Aga naised ju riietuvad selleks, et meestele meeldida” ja roheline Zuzu vastas ”Ma panen küll hommikul ikka need riided selga, mis mulle meeldivad!” Ja mina seda kuulates mõtlesin, et aga mis määrab ära selle, mis sulle ühel või teisel päeval meeldib. Et on hunnik teaduslike uuringuid, et ovulatsiooni ajal hormoonide mõjul naine kannab seksikamaid ja liibuvamaid riideid. Loodus on asja nii sättinud. Ja looduse eesmärk ongi, et naine mõjuks potentsiaalsetele partneritele atraktiivselt. Pluss veel sellel ajal on hormoonide mõjul saadab naine kehakeeles välja signaale ”Olen valmis, tule ja võta”.
Ja kui mees tahab naist võrgutada, siis tema peab enne välja uurima, millal on ihaldataval ovulatsioon. See kõik eeldab siiski reaalset kohtumist. Et tekiks võimalus maagia toimimiseks. Ideaalne aeg mingi riituse tegemiseks on vahetult enne reaalset kohtumist. Ehk siis kõige suurem tõenäosus eduks on siis, kui midagi teha õigel ajal ja õige suhtumisega.

Täiendavaks abivahendiks oleks lõhn. Ma olen jaganud palju igasugu õlisegude retsepte. Neile lisaks või nende asemel enda kehavedelike lõhnad. Vahetult enne kohtumist masturbeerida ja peale orgasmi tekkinud vedeliku kasutamine lõhnaõlina. Kael, randmed. Nende vedelikega võib tuunida ka eeterlike õlide segusid. Kui sul eeterlike õlide segusid ei ole, siis võib kasutada ka poest ostetud lõhnu lisaks. Aga kuna nad on enamast alkoholi sisaldavad, siis ära lase parfüümi neisse kohtadesse, kus kasutasid kehavedelike lõhnu.

Aga ka higi võib kasutada. Kõigepealt pesed ennast puhtaks. Sest higile annab selle ebameeldiva lõhna nahal olev mustus ja bakterid. Peale seda, ennast higiseks ajada, näiteks saunalaval ja siis seda puhast higi koguda. Ja kas või segada eeterlike õlidega.”

Allikas. Buduaar.ee

Jaga

Vaata ka:

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …