Wednesday , 1 December 2021
breads g6e95d71a1 640 1

M-TÄHT SINU PEOPESAL- Loe, mida see tähendab.

Käejoonte uurijad ehk hiromandid määravad käejoonte järgi inimese iseloomu ja ennustavad tulevikku. Hiromantia rajaneb seigal, et inimsaatus sõltub planeetide mõjust.

Peopesalt saatuse lugemine sai alguse juba tuhandeid aastaid tagasi Indias. Seejärel levis see kulutulena üle Aasia ja Euroopa. Isegi Makedoonia kuningas kasutas peopesalt lugemist selleks, et oma sõdurite iseloomu hinnata. See andis selgelt häid tulemusi, sest mees ei kaotanud 15 võimul oldud aasta jooksul ühtegi lahingut.

Vaata mida tähendab “M” tähe kujutis peopesal, mille moodustavad peajoon, südamejoon, saatusejoon ja elujoon. Üks kindel märk, mida just paljude inimeste peopesal ei leidu.
Kui aga leidub, siis peaksid õnnelik olema!  M-täht peopesas on väga haruldane nähtus ja need, kellel see on, on erilisemad kui teised. M-täht peopesas võib olla märk helgest tulevikust, lennukast karjäärist ja need inimesed on väidetavalt väga targad, motiveeritud ja distsiplineeritud.

– tegemist on nn maagilise “M”-ga, mis tähistab head õnne ja edu;

– samuti võib see tähendada raha pärast abielu; või eluaastates 35-55

– ühe käelugeja sõnutsi tõmbab “M”-ga kätt ajakirjandus, kirjutamine ja haridus. Samuti karjäär juhtival kohal ning seega töö, mis nõuab suurt enesedistsipliini ja -motivatsiooni;
– inimesel on “vana hing”, st bioloogiline vanus ei pruugi peegeldada elutarkuseses peituvat vanust.

– Inimesed, kelle peopesalt on võimalik see märk leida, on erilised. Neid on õnnistatud lahke saatuse ja imelise karjääriga, neil on tugev motivatsioon ja distsipliin. Tihti töötavad nad juhtivatel ametikohtadel. Öeldakse, et neil on erakordselt tugev intuitsioon ja see teeb neist väga head äripartnerid.

– need inimesed tajuvad, kui keegi neile valetada üritab. Eriti on seda märgata naiste puhul.

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …