Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
breads g6e95d71a1 640 1

M-TÄHT SINU PEOPESAL- Loe, mida see tähendab.

Käejoonte uurijad ehk hiromandid määravad käejoonte järgi inimese iseloomu ja ennustavad tulevikku. Hiromantia rajaneb seigal, et inimsaatus sõltub planeetide mõjust.

Peopesalt saatuse lugemine sai alguse juba tuhandeid aastaid tagasi Indias. Seejärel levis see kulutulena üle Aasia ja Euroopa. Isegi Makedoonia kuningas kasutas peopesalt lugemist selleks, et oma sõdurite iseloomu hinnata. See andis selgelt häid tulemusi, sest mees ei kaotanud 15 võimul oldud aasta jooksul ühtegi lahingut.

Vaata mida tähendab “M” tähe kujutis peopesal, mille moodustavad peajoon, südamejoon, saatusejoon ja elujoon. Üks kindel märk, mida just paljude inimeste peopesal ei leidu.

Kui aga leidub, siis peaksid õnnelik olema!  M-täht peopesas on väga haruldane nähtus ja need, kellel see on, on erilisemad kui teised. M-täht peopesas võib olla märk helgest tulevikust, lennukast karjäärist ja need inimesed on väidetavalt väga targad, motiveeritud ja distsiplineeritud.

– tegemist on nn maagilise “M”-ga, mis tähistab head õnne ja edu;

– samuti võib see tähendada raha pärast abielu; või eluaastates 35-55

– ühe käelugeja sõnutsi tõmbab “M”-ga kätt ajakirjandus, kirjutamine ja haridus. Samuti karjäär juhtival kohal ning seega töö, mis nõuab suurt enesedistsipliini ja -motivatsiooni;

– inimesel on “vana hing”, st bioloogiline vanus ei pruugi peegeldada elutarkuseses peituvat vanust.

– Inimesed, kelle peopesalt on võimalik see märk leida, on erilised. Neid on õnnistatud lahke saatuse ja imelise karjääriga, neil on tugev motivatsioon ja distsipliin. Tihti töötavad nad juhtivatel ametikohtadel. Öeldakse, et neil on erakordselt tugev intuitsioon ja see teeb neist väga head äripartnerid.

– need inimesed tajuvad, kui keegi neile valetada üritab. Eriti on seda märgata naiste puhul.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Tänane päev toob esile sinu loova poole. Sinu ideed

error: Sisu on kaitstud!