horoskoop

Loe, mis on Sinu tähemärgi negatiivseim omadus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
See tähemärk on tuntud oma põikpäisuse ja paindumatuse poolest. Kaljukitsed usuvad tõsimeeli, et just nende arvamus on see õige ning nende veenmine vastupidises on ülimalt raske. See, mis neile tundub kindlameelsusena, paistab paraku ümbritsevatele põhjendamatu kangekaelsusena.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Selle tähemärgi esindajatel on kalduvus tõmbuda endasse ja eemalduda ümbritsevast. See, mis Veevalaja enda jaoks on võibolla vajadus üksi olla, paistab teda ümbritsevate inimeste jaoks pigem välja hoolimatusena. Selline käitumine aga haavab ümbritsevaid ning muudab tihtipeale suhtlemise nendega keeruliseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Liigne tundlikkus võiks olla selle sodiaagimärgi esindaja teine nimi. Sul tasub hoolikalt oma sõnu valida, kui sa ei soovi Kalade tähtkujus sündinud inimest haavata. Nende tahtmatu solvamine on lihtsam kui poest piima toomine, sest neil on kalduvus võtta paljusid asju liiga isiklikult.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Kui sa arvad, et maailm keerleb sinu Jäära tähemärgist tuttava või lähedase ümber, siis on kõik hästi. Kui sa aga nii ei arva, siis võib sul Jäära märgis sündinud inimesega lahkhelisid ette tulla. Tema jaoks on kõige tähtsam see, mida tema tahab ja alles seejärel vaadatakse üle teiste soovid.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)
Oma arvamust ei muuda selle tähemärgi esindaja just meeleldi. Kui ta on midagi pähe võtnud, siis nii see ka jääb. Isegi kui sul on talle esitada terve rida argumente, miks asjad peaks olema teisiti, jääb ta endale kindlaks. Ta tegelikult isegi ei kuula sind, sest see on aja raiskamine, kuna kõik on ju nagunii selge.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
See tähemärk annab oma esindajale kaasa paraja portsu neurootilisust ja kuhjaga ebastabiilseid emotsioone. Sa ei saa kunagi kindel olla, mis faasis sinu Kaksikute tähemärgist tuttav parasjagu on aga üks, mis alati temaga jääb, on muretsemine. Sellest ta juba ei loobu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Kui soovid musternäidist tujukusest, siis vaata Vähi sodiaagimärgi esindajat. Ühel hetkel võib ta olla ülimeeldiv kaaslane ning järgmisel juba sovunud ja üleni emotsioonidesse mattunud. Ta laseb end negatiivsetel emotsioonidel täiesti enda alla matta ja alles siis hakkab sealt väljapääsu otsima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)
Üks on kindel, Lõvi tähemärgi esindaja oskab iga situatsiooni oma elus dramaatiliseks muuta. Tal on suur ego, kõrged nõudmised ning soov kõike kontrollida. Kui asjad ei ole nii nagu tema seda soovib, siis tekib probleem ja see ei saa olema just väike.

Neitsi (24. august – 23. september)
Selle tähemärgi esindaja puhul peaksid teadmiseks võtma, et ta keskendub rohkem välisele ning see peab olema laitmatu. Neitsi on pedant ning kui asjad ei ole tema standardite järgi korras, siis nad ka ei ole korras. Neile meele järgi olemine on üldiselt üks suur väljakutse.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Enamasti on nii, et kui peab midagi otsustama, siis selleks, et mitte kellegagi vastuollu sattuda, jätavad Kaalude tähemärgis sündinud valiku tegemata ja tõmbuvad hoopis endasse. Nende otsustusvõimetus on nii suur, et seda võib tihti segi ajada ka laiskuse või hoolimatusega. Aga tõde on see, et ainus põhjus, miks ta midagi ei tee on võimetus langetada oma valik.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Selle tähemärgi esindajad on üsna paindumatud ja põikpäised ning nendega tuleb väga oskuslikult ümber käia, kui soovid, et nad oma arvamust muudaksid. Kuid hullem kui põikpäisus on see, et juhul kui oled neid solvanud või petnud, siis võid heaga lugeda oma sõbralikud suhted selle tähemärgi esindajaga lõppenuks. Ta võib sulle ju isegi andestada, kuid ta ei unusta midagi ning jääb alati sinu suhtes kahtlevaks.

Ambur (23. november – 21.detsember)
Tema puhul pead juba alguses endale selgeks tegema, et kui sõlmid Amburi tähemärgi esindajaga mingeid kokkuleppeid, siis ei maksaks sul imestada, kui need lihtsalt ei kehti. Või kehtivad Amburi reeglite järgi ehk nii nagu talle parasjagu sobib. Ta ei tee seda pahatahtlikkusest aga see lihtsalt juhtub alati nii ja sul oleks parem sellega harjuda. Mida varem, seda parem.

Vaata ka:

Yana Toom

Jana Toom Teatas Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kiriku Esindajate Leidmisest

Euroopa Parlamendi saadik Jana Toom (Keskerakond) teatas, et on leidnud advokaadid Moskva patriarhaadi Eesti õigeusu

3bc7fb52 1cc1 42a8 9726 5ed649ec9b58

Isiksusetest: Milline Kevadine Aiavaade Kõige Rohkem Kõnetab Sind?

Kevad toob endaga kaasa looduse ilu, värvikirevad lilled ja värskuse. Milline osa kevadisest aiavaatest sind