Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb reede 10.05.25 hea või keeruline päev

Astroloogiliselt võivad 10. mai 2025 reede mõjutused mõnele tähemärgile tuua positiivseid või keerulisi hetki. Siin on kolm tähemärki, kes võivad sellel päeval kogeda erilisi mõjusid:

  1. Sõnn – Sõnnidel võib olla hea päev. Planeediseisud soosivad stabiilsust ja rahulolu, mis on Sõnni jaoks väga oluline. Nad võivad tunda, et nende töö ja vaev hakkavad vilja kandma, mis toob kaasa rahulolu ja võimalusi edasiseks arenguks.
  2. Skorpion – Skorpionitele võib see päev olla keeruline. Nad võivad kogeda sisemisi pinged või konflikte teistega, mis sunnib neid oma emotsioone ja suhtumist sügavamalt analüüsima. See võib olla kasvav ja transformeeriv aeg, kuid see nõuab suurt eneseteadlikkust ja võimet olukordadest distantsi võtta.
  3. Veevalaja – Veevalajad võivad kogeda samuti keerulist päeva. Neid võivad tabada ootamatud sündmused või muutused, mis proovile panevad nende kohanemisvõime. Kuigi Veevalajad on tuntud oma paindlikkuse poolest, võib liigne muutuste tempo tekitada stressi ja vajaduse aja maha võtmiseks.

Vaata ka:

euro

Naisterahvas kaotas Facebook´i kaudu 23 000 eurot

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo 20.05 – 21.05.2024 Tartumaa Kelmus Politseisse pöördus Tartus elav naine, kes oli

53736123013 ec3433ef4b c

Politsei ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet kontrollivad Tallinnas ühissõidukiradadel sõitjaid

21. – 23. mail võtavad politsei ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet fookusesse ühissõidukiradadel sõitjad. Rikkujaid ootab