Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
taiskuu horoskoop minuaeg.com

Loe, millisel 3 tähemärgil tuleb pühapäev 3.12.23 hea või keeruline päev

Hea päev:

  • Vähk (21. juuni – 22. juuli): Vähi tähemärgi jaoks võib pühapäev tuua emotsionaalse stabiilsuse ja lähedaste suhete süvenemise võimaluse. See võib olla hea aeg tunda end turvaliselt ja hinnatuna oma lähedaste poolt.

Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 3 detsember 2023

  • Neitsi (23. august – 22. september): Neitsi võib leida pühapäeval oma päevakavas tasakaalu ja organiseerituse, mis võimaldab neil efektiivselt oma ülesandeid lahendada ja saavutada produktiivset päeva.

  • Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsed võivad tunda end pühapäeval eriti motiveerituna ja suudavad keskenduda oma eesmärkidele ning teha edusamme nende saavutamisel.

Keeruline päev:

  • Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikud võivad pühapäeval kogeda keerulisemaid suhtlusolukordi või segadust oma mõtete ja ideede ümber. Sel päeval võib vajada erilist tähelepanu oma suhtluses.

Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 3 detsember 2023

  • Skorpion (23. oktoober – 21. november): Skorpion võib pühapäeval kogeda intensiivseid emotsioone või olla olukordades, kus võib tekkida vajadus sügavamate probleemide lahendamiseks.

  • Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajatel võib pühapäeval tekkida raskusi ootamatute muutuste või ebakindluse tõttu. Võib-olla on vaja leida uusi lähenemisi probleemide lahendamiseks.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!