Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb pühapäev 12.11.2023 hea või keeruline päev


Hea päev:

  • Jäär: Jääradel on pühapäeval energiat ja entusiasmi küllaga. See on ideaalne päev alustada uusi projekte või võtta ette väljakutseid. Jääradel on hea päev ka suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks.
  • Kaalud: Kaalud on pühapäeval sotsiaalsed ja avatud uutele võimalustele. See on hea päev sotsiaalsete suhete parandamiseks või uute sõprade leidmiseks. Kaalud võivad tunda end ka inspireerituna ja loomingulisena.
  • Kalad: Kaladel on pühapäeval kõrge loominguline energia. See on hea päev kunstiliste projektide alustamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks ja oma kujutlusvõimet kasutades. Kalad võivad tunda end ka intuitiivselt ja vaimselt ühendatud.

Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 12 november 2023

Keeruline päev:

  • Sõnn: Sõnnid võivad pühapäeval tunda end väsinuna või tõmbunud. See on hea päev lõõgastumiseks ja enese eest hoolitsemiseks. Sõnnid peaksid vältima suuri otsuseid või pingutusi nõudvaid tegevusi.
  • Vähk: Vähid võivad pühapäeval tunda end emotsionaalselt haavatava või stressis. See on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Vähid peaksid vältima konflikte või pingelisi olukordi.
  • Skorpionid: Skorpionid võivad pühapäeval tunda end rahulolematuna või ärritunud. See on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja stressi maandamiseks. Skorpionid peaksid vältima impulsiivseid otsuseid või toiminguid.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!