horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb neljapäev 10.08 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb:

Tule aita meid, selleks vajuta SIIA

1. Skorpion

2. Kaljukits

3. Kalad

 

Hea päev tuleb:

1.Kaksikud

2.Kaalud

3.Sõnn

Horoskoop – Neljapäev 10 august 2023

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kipute täna mängima uhket, kapriisset ja kättesaamatut. Kuid sellise käitumisega te küll kellegi imetlust ja austust esile ei kutsu. Püüdke olla loomulikum!

Loe ka: AUGUSTIKUU HOROSKOOP 2023

Jäär 21. märts – 20. aprill

Tõenäoliselt tuleb teil täna tegemist teha jutukate ning pealetükkivate inimestega, kelle eest parema meelega põgeneksite. Hea päev enese arendamiseks.

Vähk22. juuni – 22. juuli

Olete täna ergas ning tunnete tavalisest suuremat vajadust midagi olulist korda saata. Teie agarus võib aga kellelegi närvidele käima hakata.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Täna oleks teil targem püüda pigem tahaplaanile jääda. Vaadake hoolega, kellele mida rääkida saate. Teie sõnu võidakse hiljem kurjalt ära kasutada.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Olete täna romantilisel ja unistaval lainel. Rutiinsetele kohustustele keskendumine on hetkel raskendatud. Kuid ideaalne aeg tegeleda meelelahutusega.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Tunnete täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Olete valmis loobuma ebavajalikest harjumustest aga ka üleliigsetest esemetest teie kodus.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Peaksite täna suuremat tähelepanu pöörama oma isiklikele vajadustele ja soovidele. Ärge laske teistel enesele liiga palju ettekirjutusi teha!

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Teid köidavad täna tugevad meeleolukad elamused, mis on pisut ekstreemset laadi. Otsite seiklusi, kuid võite sattuda nii hoogu, et unustate mõne lubaduse.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeediseisud toovad rahuliku meeleolu ning see annab teile jõudu tegutsemiseks ja õnnelik olemiseks. Püüdke kasutada oma loomingulisust.

Loe ka: AUGUSTIKUU HOROSKOOP 2023

Ambur 23. november – 21. detsember

Mõjute täna reserveerituna ning seetõttu võite kelleski tekitada soovi teha midagi ootamatut, et teid sellest vaoshoitusest välja raputada.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Olete täna tunduvalt järeleandlikum, kui muidu. Teie jaoks on esmatähtis teiste inimestega harmooniliste suhete säilitamine. Jääge siiski enda vastu ausaks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Olete hellaloomuline ja teil on kerge armastust välja näidata. Püüdke vältida liiga sentimentaalseks muutumist. Soodne aeg tegeleda heategevusega.

 

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised