Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäev 18.11.2023 hea või keeruline päev


Hea päev:

  • Lõvi: Lõvidel on 18. novembril võimalus oma loominguline pool välja elada. Nad võivad leida uusi ja huvitavaid viise, kuidas oma ideid väljendada. Samuti on neil soodne aeg, et luua uusi suhteid või tugevdada olemasolevaid.
  • Kaljukits: Kaljukitsed saavad 18. novembril teha olulisi edusamme oma karjääris või isiklikus elus. Neil on hea aeg, et teha otsuseid, mis viivad neid edasi nende eesmärkide poole. Samuti on neil soodne aeg rahaasjade jaoks.
  • Vähk: Vähkidel on 18. novembril võimalus oma pere ja sõpradega lähedaseks saada. Nad võivad nautida koos veedetud aega ja luua uusi mälestusi. Samuti on neil soodne aeg, et tegeleda isikliku kasvuga.

Loe ka: Horoskoop – Laupäev 18 november 2023

Keeruline päev:

  • Sõnn: Sõnnid võivad tunda end 18. novembril rahulolematuna või frustreeritult. Nad võivad olla liiga kriitilised enda ja teiste suhtes. Samuti on neil soodne aeg, et vältida riskantseid otsuseid.
  • Ambur: Amburid võivad tunda end 18. novembril väsinuna või eemaletõmbunud. Neil on raske keskenduda ja nad võivad olla liiga impulsiivsed. Samuti on neil soodne aeg, et puhata ja lõõgastuda.
  • Kaksikud: Kaksikud võivad tunda end 18. novembril segaduses või eksinud. Neil on raske otsuseid langetada ja nad võivad olla liiga emotsionaalsed. Samuti on neil soodne aeg, et rääkida sõbra või terapeudiga.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

candles g6b8e1541a 640

Inimjäänuste avastamine Võrus tekitab küsimusi

Täna keskpäeval avastasid Võru linna läbivatel möödujatel Räpina maanteel inimjäänused, mispeale kutsuti sündmuspaigale politsei. Juhtum

error: Sisu on kaitstud!