Erakorralised uudised
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb esmaspäev hea või keeruline päev.

  • K – inimesed, kelle nimes on täht “K”, on tavaliselt optimistlikud ja positiivsed. Nad on ka väga aktiivsed ja täis energiat. Esmaspäeval on neil palju võimalusi oma eesmärke saavutada.

  • M – inimesed, kelle nimes on täht “M”, on tavaliselt intelligentsed ja loomingulised. Nad on ka väga sotsialiseerunud ja neil on palju sõpru. Esmaspäeval on neil võimalus oma loomingulisust väljendada ja uusi sõpru leida.

  • R – inimesed, kelle nimes on täht “R”, on tavaliselt sihikindlad ja püsivad. Nad on ka väga ambitsioonikad ja tahavad saavutada oma eesmärke. Esmaspäeval on neil võimalus oma eesmärkide poole astuda ja oma karjääris edu saavutada.

Loe ka teisi horoskoope SIIT

Keeruline päev tuleb 3 tähemärgil:

  • E – inimesed, kelle nimes on täht “E”, on tavaliselt tundlikud ja emotsionaalsed. Nad on ka väga perfektsionistlikud ja võivad olla enda vastu karmid. Esmaspäeval võivad nad olla eriti stressis ja väsinud.

  • L – inimesed, kelle nimes on täht “L”, on tavaliselt sõbralikud ja lahked. Nad on ka väga usaldusväärsed ja abivalmid. Esmaspäeval võivad nad aga olla liiga palju teiste inimeste probleemidega seotud ja unustada oma enda vajadused.

Loe ka teisi horoskoope SIIT

  • T – inimesed, kelle nimes on täht “T”, on tavaliselt intelligentsed ja analüütilised. Nad on ka väga järjekindlad ja ei anna kunagi alla. Esmaspäeval võivad nad aga olla liiga nõudlikud iseenda ja teiste suhtes.

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Lääne-Virumaal hukkus liiklusõnnetuses 12-aastane laps

Laupäeval kell 18.11 sai häirekeskus teate, et Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas Kamariku karjääris on juhtunud raske

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub