Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Loe, millised tähemärgid suudavad tajuda kõige paremini nähtamatut ning omavad tugevat kõhutunnet.

1. Vähk

Vähid on sisemiselt nii tundlikud, et nad tajuvad olukordi instinktiivselt, ilma et nende üle palju pead vaevaks. Sellepärast meeldib teistele Vähkidega rääkida – Vähid mõistavad inimeste sees toimuvat, ilma et seda peaks pikemalt seletama.


2. Kalad

Kalad on tõelised sensitiivid ja intuitiivid. Enamasti kasutavad nad oma tugevat sisemist juhatust selleks, et midagi luua. Nad kuulatavad seda ning loovad midagi ebatavalist. Nad ei vaja inspiratsiooniks väliseid allikaid. Nad on ülitundlikud inimesed, kelle loovus pärineb nende sügavatest sisekaemustest.

3. Skorpion

Skorpionid on oma olemuselt inimkujulised valedetektorid. Ükskõik, mida sa proovid nende eest varjata, nad tajuvad selle läbi ja teavad, et sa valetad. Nende eest on võimatu midagi peidus hoida. Nad on alati toimuvast väga teadlikud ja kellelgi ei õnnestu neid lollitada.

4. Kaalud

Kaalud on väga intuitiivsed oma keskkonna suhtes, seda eriti seoses tasakaaluga. Nende peen tasakaalutunnetus annab kohe märku, kui miski on tasakaalust väljas. See tekitab neis suurt rahutust ja nad peavad tasakaalu taastama.

5. Kaljukits

Kaljukitsed on väga ettevaatlikud ja hoolikad iga oma sammu suhtes ning püüavad alati ette tajuda, milliseid samme nad peaks vältima, et negatiivsetest tagajärgedest hoiduda. Neil on ka väga arenenud realismitaju – nad saavad kohe aru, kui keegi püüab neid petta või alt vedada.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!