Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
kyle broad P9rQn2qcEV0 unsplash scaled

Loe, miks sa oled endiselt vallaline.

Loe, miks sa oled endiselt vallaline

 

Kas sulle tundub, et kõik teised sinu ümber on leidnud enda kõrvale õige kaaslase, kuid sina oled endiselt üksinda? Kas tunned, et kõik sõbrad ja tuttavad on õnnelikus suhtes, kuid sina oled ikka vallaline? Järgnevalt toome sinuni võimalikud põhjused, miks sa ei ole veel oma ellu leidnud seda õiget kaaslast ja mis võib olla põhjuseks, miks sa endiselt vallaline oled.

 

1. Sa pead alles iseendas selgusele jõudma

 

Kui sinu elus toimub praegu väga suuri muudatusi – õpingute alustamine uues koolis, töökoha vahetus, kolimine teise linna – võib see olla põhjuseks, miks sa oled vallaline. Sellised elumuudatused vajavad aega kohanemiseks ja iseenda leidmiseks, mistõttu ei ole mõistlik kutsuda teist inimest oma ellu, kui sa pead veel esialgu iseendas selgusele jõudma. Ära torma suhtesse, vaid võta endale aega harjumiseks.

 

 

2. Sa oled liiga hõivatud inimene

Tugeva suhte loomine ja selle hoidmine vajab väga palju hoolt, aega ja energiat. Hea kaaslane on valmis suhtesse investeerima ja suhte nimel pingutama. Kui oled liiga hõivatud, ei pruugi sa leida partneri jaoks aega. Võib-olla meeldib sulle reisida, võib-olla pühendad end täielikult karjäärile, võib-olla soovid lisaks tööle ka õpingutele keskenduda. Sa elad täisväärtuslikku elu, sa oled aktiivne ja sul on tihe päeva graafik. Kui sul ei ole kiire elutempo kõrval aega, et kohtuda uute inimestega ja käia kohtingutel, siis pole imestada, miks sa endiselt vallaline oled.

 

 

3. Sa ei tee midagi selleks, et uute inimestega kohtuda

Kui sa räägid, et tahaksid kohtuda kellegi erilisega, kuid sa ei aseta end kunagi sellisesse olukorda, kus sa võiksid kedagi erilist kohata, siis pole põhjust imestada, miks sa vallaline oled. Sinu tulevane partner ei ilmu lihtsalt ühel päeval maagiliselt sinu ellu. Kui sa tahad kohata kedagi erilist, siis pead olema aktiivne ja ise tegema midagi selleks, et sul oleks võimalus uusi tutvusi leida. Loo tutvumisportaali kasutaja, külasta kohvikut või mine parki jalutama. Kui kohtad kedagi, kes sulle meeldib, siis tutvusta end ja alusta vestlust. Pea meeles, et ainult sina ise oled vastutav enda õnne eest.

 

4. Sa ei ole suhteks valmis

 

Suhted nõuavad palju hoolt ja vaeva, mistõttu peavad mõlemad partnerid olema suhteks valmis. Sa pead olema valmis armastama kedagi teist peale iseenda, sa pead olema valmis loobuma mõnikord oma tahtmisest, sa pead olema valmis arvestama teise inimesega ja sa pead olema valmis oma suhte nimel võitlema. Kui sa hoolid vaid iseendast ja arvad, et sinu vajadused on alati kõige tähtsamad, siis ei ole sa veel suhteks valmis.

 

 

5. Sa oled liiga negatiivne

Inimesed soovivad üldjuhul olla ümbritsetud rõõmsate ja positiivsete inimestega. Igaüks soovib leida enda kõrvale inimest, kes jääb igas olukorras positiivseks, kes on tõeliselt õnnelik, kes naerab palju ja kes suudab elu nautida. Kui tunned, et oled kõige suhtes liiga negatiivne, sa ärritud iga pisiasja peale, sa ei märka häid asju, oled tihti kurb ja maailm on sinu arvates masendav koht, siis ajab sinu pessimistlik hoiak inimesi sinust lihtsalt eemale.

 

 

6. Sa ei ole piisavalt enesekindel

Liiga madal enesekindlus mõjutab sinu enesehinnangut, mistõttu on sul raskem avaldada kaaslasele muljet ja võita tema tähelepanu. Kui sa ei ole endaga rahul, siis tekitad sellega endale alusetult negatiivseid mõtteid. Sa tunned, et sa ei ole piisavalt kena, kõik teised on sinust paremad ja sina ei vääri midagi. Armastus saab alguse just iseendast, seega ole enda vastu hea, armasta iseennast ja ole enesekindlam.

 

 

7. Sa oled liiga valiv

Loomulikult on kasulik teada, milline partner pakub sulle huvi ja milliseid omadusi sa teise inimese juures kõige rohkem hindad. Kuid liiga kõrged ootused vähendavad aga sinu võimalust tutvuda toredate inimestega. Kui oled liiga valiv ega soovi tutvuda inimestega, kes ei vasta sinu standarditele, võid käest lasta imelisi võimalusi ja jääda ilma toredatest inimestest. Ole avatud meelega, tutvu erinevate inimestega ja õpi neid paremini tundma. Kui oled liiga valiv ja jääd ootama oma ideaalset kaaslast, siis kahju küll, kuid sa võidki jääda igaveseks ootama.

 

 

8. Sa väärtustad vabadust ja iseseisvust

 

Õnnelikud paarid mõistavad, et tugevas suhtes peab kaaslasele jätma mingil määral ruumi vabaduseks ja üksinda olemiseks. Igas õnnelikus suhtes peab inimene tundma, et ta saab samal ajal olla ka iseseisev; kuid iga suhe nõuab ka teatud hetkel kompromisse. See tähendab, et sa peaksid olema suhtes iseseisev, kuid samal ajal pead arvestama ka partneriga. Sa ei saa enam langetada kõiki otsuseid üksi. Kui sa tunned, et soovid olla täielikult sõltumatu, võib see olla põhjuseks, miks sa oled endiselt vallaline.

 

 

9. Sa ei ole veel endisest partnerist üle saanud

Kui sa ei ole endisest suhtest üle saanud, on sul väga raske liikuda oma eluga edasi. Kui sa pole eelmisest kaaslasest lahti lasknud, ei saa sa enda kõrvale leida uut inimest. Sellises olukorras vaata lähemalt nõuandeid, kuidas tulla toime lahkuminekuga, et sul avaneks uuesti võimalus olla taas õnnelik uue kaaslase kõrval.

 

 

10. Sa annad liiga lihtsalt alla

Õige inimese leidmine ei ole alati kõige kergem ja tõelise armastuse leidmine võtab aega. Mõned inimesed annavad aga armastuse otsingute teekonnal liiga lihtsalt alla. Ära lase end heidutada, kui mõni kohting ei lähe suurepäraselt või partner ei ole sinust huvitatud. Jätka oma teekonda, kohtu erinevate inimestega, õpi eelnevatest kogemustest ning liigu kindla meele ja avatud südamega edasi.

 

Lõppsõna

Kui sa otsid oma ellu tõelist armastust ega soovi enam üksinda olla, siis loodetavasti andsid need punktid sulle pisut mõtteainet, miks sa endiselt vallaline oled. Õpi iseend paremini tundma, et saaksid mõista, miks sa oled üksik. Ole valmis end muutma ning enda kallal tööd tegema, et sul avaneks võimalus leida uusi tutvusi ja leida oma ellu suur armastus.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!