Horoskoop

Loe mida toob tänane superkuu sinu tähemärgile

Superkuu põhineb perigeel (orbiidi planeedilähedasim punkt) ja apogeel (planeedikaugeim punkt). Astronoom Richard Nolle definitsiooni järgi on superkuu noor- või täiskuu, mis ilmneb, kui Kuu on oma kõige Maa-lähedasemal punktil või sellele väga lähedal (90 protsendi sees). Astronoom Fred Espenaki definitsiooni järgi võetakse arvutustel arvesse iga käimasoleva kuu perigeed ja apogeed.

Jäär

Jäär ei puhka kunagi, tal on alati tuhat toimetust ja suured plaanid, mida ellu viia. See Superkuu toob talle aga kaasa rõõmu ja õnne. Üks nõuanne: puhasta ennast ja oma kodu negatiivsest energiast, mille tõttu paljud su unistused pole täitunud. See on lihtne: lase headusel võita. Mõtle ainult häid mõtteid ja blokeeri kohe kõik halvad mõtted, ära lase mitte millelgi oma meelerahu rikkuda.

Sõnn

Suured muutused on sind ees ootamas lähipäevil. Veevalaja energia liidetune Superkuuga tungib sinu eraellu ja võib selle keerata täiesti pea peale. Võib-olla tunned sa täna, et emotsioonid on liiga tugevad ja sa ei tule enam nendega ise toime. Helista neile, kes teavad, kuidas sinu eest kõige paremini hoolitseda. Tee kõik, mis aitaks maandada stressi.
Kaksikud

Aeg on istuda maha ja mõtelda oma elu üle järele. Mille pärast sa nii palju muretsed? Mida sa sellega võidad? Tee hingamisharjutusi. Ole oma hirmudest tugevam. Õpi nägema rohkem seda, mis su elus hästi on. Oota häid uudiseid, mitte halbu.

Vähk

Veevalaja energia mõjutab seda Superkuud. Kui sa oled sündinud Vähi tähtkujus, pead sa laskma oma tunded oma südamepõhjast välja. Sa oled liiga kaua kandnud oma koormat üksi. Sa oled liiga palju kannatanud. Sa oled liiga kaua hirmu tundnud. Pane oma murekoorem maha mõneks ajaks. Võta aega iseendale. Vaata rohkem päikese poole, siis jäävad varjud selja taha.

Lõvi

Lõvide aeg on praegu täies hoos. Seekordne Superkuu toob su ellu rõõmu ja õnne. Haara kõikidest headest võimalustest kinni, mis aitavad sul muuta oma elu paremaks.
Neitsi

Veevalaja energia, mis mõjutab seda Superkuud, on toomas sinu ellu muutusi. Valmista oma vaim selleks valmis. Veeda rohkem aega nendega, kes on sulle tähtsad. Nad aitavad sind.

Kaalud

Uute inimestega tutvumine ja üldse inimestega suhtlemine ei valmista sulle mingit probleemi. Seekordne Superkuu soovitab sul aga armastada rohkem iseennast. Ära ela ainult teistele. Kui su mõtted ei anna sulle enam asu, siis mediteeri.

Skorpion

Kui töö juures läheb kõik hästi või vähemalt nii nagu peaks, siis eraelus ei ole asjad nii roosilised. Ära murdu, pea vastu, igale probleemile leidub lahendus ja lahendused tulevad ruttu. Ole iseenda ja teiste vastu parem.
Ambur

Superkuu võib sulle vingerpussi mängida aga tänu oma legendaarsele elurõõmule saad sa igast probleemist üle. Kui sa tunned, et pead oma patareid taas täis laadima, siis tee sporti või mine ujuma.

Kaljukits

Täiskuu aeg on alati emotsionaalsem. Sa ei ole harjunud oma tunnetega tõtt vaatama, sulle ei meeldi olla emotsionaalne. Mõnikord on elu tugevam kui sina ja me ei saa sinna midagi parata. Selle asemel, et ujuda vastuvoolu, lase minna ja mine vooluga kaasa.
Veevalaja

Seekordne Superkuu on sinu Kuu. Ta toob sulle kaasa head õnne. Järgnevatel päevadel saad sa ühe väga hea uudise. Niikaua aga mine ja tantsi, kuluta oma energiat, tee sporti ja mõtle häid mõtteid.

Kalad

Su elu on nagu muinasjutt praegu. Kasuta praegust Superkuu energiat ära selleks, et unistada suurelt ja panna paika uusi eesmärke.

Foto: Hobifotograaf Silver

Jaga
Back to top button