Huvitavat

Loe, mida sinu lemmiknumber sinu kohta ütleb.

Kas sul on oma lemmik number, selline mis sulle õnne toob või tähendab muul viisil sulle midagi. Üldiselt on igal inimesel mingi number lemmik, miks just see talle meeldib. Oled sa mõelnud, mida see lemmik number sinu iseloomu kohta ütleb? Uuringud on tõestanud, et iseloomul ja sinu lemmik numbril on tõesti seos.
Järgnevalt anname sulle ülevaate iseloomu ja inimese lemmik numbri seosest. Kui sinu lemmik number on kahe- või kolmekohaline, siis tuleb sul lugeda kõikide nende numbrite iseloomustusi.
Näiteks kui sinu lemmik numbriks on 355, siis loe nii 3 kui 5 kohta. Ja kuna 5 esineb sinu numbris kaks korda, siis pigem iseloomustab sind number 5. Arvatakse muidugi, et millega alustad on natuke mõjukam kui järgnevad, kuid siiani pole ükski uuring seda suutnud tõestada.

Mida siis sinu lemmik number sinu kohta ütleb?
1. ÜKS

Öeldakse, et “üks on kõige üksildasem number”, kuid teatud uuringute kohaselt võib see olla täiesti vastupidi- ehk siis inimesi, keda tõmbab number 1 peetakse väga armastusväärseteks ja ligitõmbavateks. Teistes uuringutes jälle leitakse, et need inimesed on isekad, ambitsioonikad ja nõudvad, nii, et üksindusel võib olla ka osa nende elust. Kui sinu lemmik numbriks on üks, siis võib sind pidada igal juhul heaks juhiks.

2. KAKS
Ühe uuringu kohaselt on need inimesed, kelle lemmik numbriks on kaks kallutatud perfektsionismi poole, nad on alati väga esinduslikud. Teise uuringu kohaselt kipuvad nad olema üliemotsionaalsed ja tundlikud, keda on kerge negatiivsusele kallutada.

3. KOLM
Ühe uuringu kohaselt on need inimesed, kelle lemmik number on 3 üleolevuse kompleksiga, nad tunned, et keegi ei ole nende vääriline. Samas teise uuringu kohaselt on kolmed väga vabameelsed ja lõbusad, “peohinged”, kellel on kunstianne. Nad kalduvad veidike egomismi poole.

4. NELI
Üle allika kohasel kirjeldatakse nelja armastajaid kui iseseisvaid ja usaldusväärseid inimesi, kuid neil on kalduvus toriseda ja olla põikpäised. Teise uuringu kohaselt on neljad väga silmapaistvad oma parimate külgede näitamises, seda nii vaimselt kui füüsiliselt.

5. VIIS
Number viie armastajaid kirjeldatakse energiapommidena ja entusiasmist pakatavatena. Teise uuringu kohaselt on neil pidevalt igav ja nad otsivad pidevalt tegevust. Kõige väljakutsuvam iseloomu omadus on nende puhul võime nii tõmmata ligi kui tekitada draama. Naisi, keda kutsutakse “draama kuningannadeks” tavaliselt soosivad numbrit 5.

6. KUUS
Esimese uuringu kohaselt on kuutel lõbus iseloom väikse kiiksuga, neil on alati mingi trikk varukast võtta. Teine allikas väidab,et kuued on suhetes lahked ja hoolivad, isegi siis kui nad on pisut riukalikud.

7. SEITSE
Seitsme armastajad saavad tööl ja koolis kergemini läbi kui enamus teised. Rahulik ja tasakaalukas on parimad sõnad iseloomustamaks seitsmeid. Haritud ja targad inimesed, kes ühe uuringu kohaselt kalduvad kannatamatusele ja on oma loomult kriitilised.
8. KAHEKSA
Ühe uuringu kohaselt on kaheksad stabiilsed ja väga küpsed, nende elu on väga kindlalt paigas. Teise allika alusel on kaheksad endaga väga rahul ja ülemõistuse entusiastlikud oma töö ja iseenda tegemiste suhtes.

9. ÜHEKSA
Ühe uuringu kohaselt kirjeldatakse üheksaid väga sõbralikuna, kelle karismaatline iseloom tõmbab enda ümber masse. Teise uuringu kohaselt on üheksad tujukad ja haletsevad ennast tihti.

0. NULL
Nulli armastajate kohta oleme leidnud ainult ühe uuringu, kus neid kirjeldatakse kui väga hea huumorisoonega, kes teevad alati nalja ja suhtuvad elusse kergusega. On teada,et nende seltskonnas on alati lõbus.

Jaga
Back to top button