Huvitavat

Loe, mida räägib sinu sündimise kuupäev sinust!

Ütle mulle mis kuupäeval sa sündisid ja mina ütlen sulle kes sa oled.

1
„number üks“ – sellega on kõik öeldud. See on loomingulise, loova, originaalse ja väga sõltumatu inimese märk. Nende sõltumatus omab kahte vastandlikku külge: ühest küljest on nad enesekindlad inimesed, kes tihti on ümbritsevatele eeskujuks; teisest küljest – on nad individualistid ja egoistid, kes ei arvesta teiste arvamust. Tihti on nad liidrite ja initsiaatorite rollis – neis on tugev uuenduslik meelsus ja otsustus kindlus. Nad on piisavad ambitsioonikad ja on võimelised riskima, et saavutada oma eesmärk. Negatiivsete joonte poolest: impulsiivne, ülbe ja kangekaelne. Looduse poolt antud vaoshoituse poolest on neil väga raske välja näidata oma tunnete külluslikkust ja sügavust isegi kõige lähedamastele inimestele.

2
Teisel kuupäeval sünnivad inimesed, keda eristab ülitundlikkus. Igat palvet isegi võõrastelt inimestelt ei jäta nad tähelepanuta. „ teine“ see on tasakaalu ja tugeva liidu sümbol. Nad on suurepärased äripartnerid, kolleegid, sõbrad ja elukaaslased. Armulugu on nagu muinasjutt – see on nende suhete kohta. Tihti „ kahed“ tegutsevad vahendajate ja vahekohtunike rollis – nad on imelised diplomaadid: siirad, haritud ja tundlikud. Ja see on veel ka kunstnike ja romantikute püha number. Sellised inimesed töötavad ideaalselt meeskonnas, kuid samal ajal ei näita üles initsiatiivi ning ei armasta olla tähelepanu keskmes. Nende ülemäärane pelglikkus saab tihti peamiseks komistuskiviks tähtsate asjade otsustamisel. Teine äärmuslikkus selle tundliku iseloomu puhul – kalduvus depressiooniks.




3
„ kolmas“ – on kujutlusvõime, loova intellekti, suhtlemisoskuse ja kaastunde märgiks. See on koostöö ja neutraalsuse sümbol. Kolmandal kuupäeval sünnivad väsimatud optimistid, kes oskavad olla õnnelikud ja elu nautida. Neile on omane pidev armumise seisund. Nad on
suurepärase huumorisoone omanikud. Nad on õnnistatud suurepärase intuitsiooniga, tänu millele nad identifitseerivad olulisemad mõtted ja ideed. „ kolmeste“ arvamust tasub kuulata eriliselt tähelepanelikult. Nagu ka kahestel läheb mõnikord ka nende tundlikkus teise äärmusesse – kurbuse hetkedel on neil kalduvus depressiooniks, liialdades tähtsusetute probleemidega.

4
Vastutustundlikud, heasüdamlikud, usaldusväärsed inimesed, kes ei karda väljakutseid ja teevad kõik selle lahenduse õnnestumiseks. Ümbritsevad taipavad seda kiiresti ja neljaste aadressile tehakse  tihti abipalveid ja need ei jää vastuseta.  Sel kuupäeval sündinud omavad imelist äri mainet. Omaenese tööga on nad võimelised teenima soliidset varandust. Tundub, et pole ühtegi asja mis ei oleks neile jõukohane. Paljusid „neljandaid“ tõmbab täppisteaduste poole. Need inimesed suhtuvad kainelt igasugustesse ebaõnnestumistesse, võttes ebaõnnestumist nagu paratamatut elukogemust. Enese vigadest lähtudes oskavad nad teha õiged järeldused ning sellest tulenevat kasu. Lisaks sellele on igasugused raskused ja takistused nende teel tekitavad neile põnevust ja sunnivad neid jõudu säästmata saavutama soovitud tulemust.

5
„ viies“ – on numeroloogias vabaduse sümbol. Ja inimesed, kes on sündinud sellel kuupäeval teavad täpselt kuidas seda kasutada ning käsutada selle tähenduse järgi. „5“ – see on innukate reisijate ja seiklejate tunnus. Väga seltskondlikud, uudishimulikud ja universaalsed inimesed. Tihti osutub see numbriline tunnus geeniustel. Neil, kes sündisid viiendal kuupäeval on kalduvus müstikale. Neid meelitab kõik mis on salapärane, kummaline ja tundmatu… Peamiseks nõuandeks, mida tahaks „viiestele“ anda – võtke hoogu maha! Ärge tehke kiireid järeldusi olukordades ja ärge rutake sündmustest ette. Teie kannatamatu iseloom ja soov kiiresti otsuseid vastu võtta võib teiega teha julma nalja ning teha teid õnnetuks.

6
See on armastuse ja vastastikuse mõistmise, aususe ning ustavuse, pere ja sõpruse märk. Kuuendal kuupäeval sündinud inimestel on väga tugevalt arenenud vastutustunne, andekad kunsti valdkonnas, tõmme humanitaar teaduste poole. Nad on suuremeelsed, kokkuhoidlikud, aitavad teisi: praktiliste nõuannetega ja sageli rahaga. „ kuued“ – on suurepärased sõbrad, kellele võib usaldada kõige salajasemad saladused. Lisaks sellele on see number seotud pimestava armukadedusega ja kirgliku vestluskaaslase positsiooniga. Nad on üsna kangekaelsed, pealetükkivad ja vastuvõtlikud meelitustele.




7
See on tarkuse ja mõistuse märk, mis tihti võtab võimust tunnete üle. Sageli inimesed, kes on sündinud „ õnnelikul“ seitsmendal kuupäeval ( aga neil tõesti alati veab!), jumaldavad lugemist, on alati valmis midagi uut õppima ja seovad oma elu intellektuaalse tegevusega. Omavad suurt potentsiaali teaduses ja leiutamisel. Armastavad üksindust ja on prefektsionistid. „ seitsmendate“ negatiivse poole kohalt on nad: varjavad, kirglikud vaidlustes, kalduvus eraldatusele, kangekaelsus, ärrituvad.

8
Numeroloogias on see võimu, alistamise, täidesaatva võimu ja juhi märk. Inimesed, kes sündisid kaheksandal kuupäeval ükskõik millisel kuul, leiavad tihti oma kutsumuse poliitikas, saavad ühingute juhtimise ekspertideks ja tunnevad end äärmiselt mugavalt võimu positsioonidel ( selle juurde käib ka seks). Nad on enesekesksed, ahned kiituse järele, unistavad üleüldist tunnustamist saavutada. „8“ – on number, mis tähistab suurt sissetulekut ja materiaalset edu. Ärge püüdke kaheksate tähelepanu suunata haletsusele ja panna neid tegutsema südame järgi – südametunnistus on neile võõras. Iseloomu „miinus“ pooleks võib lugeda liigset ambitsioonikust, jäikust ( mitte julmust) alluvate suhtes ja kannatamatust inimeste kohta üldiselt. Suured rahad ja peadpööritavaid tulud võivad „kaheksa“ rikkuda.




9
Ühed kõige sentimentaalsemad esindajad kalendrikuus. Pühendunud sõbrad, romantilised elukaaslased, huvitavad äripartnerid. „ Üheksates“ on hästi arenenud kirjaniku anne – ärge laske sellel kaduda. Üks nende erisustest on – heldus. Seda märkavad kõik, kes on tuttavad selle märgi esindajaga. Annavad kergelt andeks ja suhtuvad leplikult teiste inimeste puudustesse. Kohusetundlikud ametnikud, kes iialgi ei vea alt kui on uue projekti teostamine. Ainus mida ei jagu hajameelsetel „üheksatel“ – on tähelepanu omaenese finantsidele. Ükskõik missugused summad kaovad hetkega nende käest.

10
Üks kõige vastuolulisemaid märke. Omab eneses kahte püha numbrite kombinatsiooni, mille tähendus viib väljendusele „ kas kõik, või mitte midagi“. Inimesed kes on sündinud „10“ –l kuupäeval, on harjunud tegutsema lihtsalt ja otsekoheselt, nad väldivad intriige, keerulisi pöördeid ja kavalat plaani, ent alati valivad kõige ilmsema ja õige tee. Neil on puhas südametunnistus ja suur süda, on väga populaarsed oma sõprade seas ja tõmbavad alati enesele tähelepanu neid ümbritsevate seas. Nõuanne „ 10“ stele – visualiseerige oma eesmärgid ja unistused: te peate neid esitama ja üle vaatama detailselt, et need täituksid.

11
Mitte ükski teine number ei sisalda niivõrd tugevat vaimset komponenti nagu number 11. Juba varases lapsepõlves valivad nad enesele sisemise arengu ja heasüdamliku tee. Materiaalsed väärtused puudutavad neid alles viimases järjekorras, eelkõige hoolitsevad nad oma hinge eest. Sellised inimesed tunnistavad sõna jõudu, seepärast hoolikaltkaaluvad kõike mida räägivad ja mitte kunagi ei anna mõttetuid nõuandeid ja näpunäiteid. Nende arvamust tasub tõesti tähelepanelikult kuulata – võib alati kindel olla et nad juba hindasid kõiki võimalikke selle otsuse vastuvõtmisega kaasnevaid tagajärgi. Nende sisetunne võrdub eriskummalisusega.

12
Esimesel kuupäeval sündinud inimestelt võtsid 12 kuupäeval sündinud, tugeva tahte, positiivse ellusuhtumise ja lõpmatu energia. Aga teisel kuupäeval sündinutelt  võtsid nad sisemise harmoonia, jõudude tasakaalu, imelise organiseerimis võime ja suhtlemisoskuse. 12 – on püha number kogu inimkonna jaoks ja seda asjaolu ei tohi unustada. Rohkem kui tuhat aastat tagasi valiti just see arv ööpäeva määramiseks, jagades aasta kuudeks ja pikkuse mõõtmiseks ( jalg=12 tolli). Ei ole juhus, et just selle arvu esindajatel lasub eriline missioon – nad võivad muuta maailma paremaks.




13
Kõige vastuolulisem number numeroloogias, mis tähistab transformatsiooni etappi. Inimesed, kes on sündinud kolmeteistkümnendal kuupäeval ei saa kunagi jääda ükskõikseks. Selle numbri koodi kandjad püüdlevad kogu elu täiuslikkuse poole, nende elus toimuvad pidevalt mingid muutused: nii isiklikus elus, kui ka tööl. Sõna „stabiilsus“ ei ole ilmselt nende sõnavaras. Üks peamistest puudustest selle esindajatel on – kannatamatus ümbritsevate osas. Peale suurt tüli annavad nad harva teise võimaluse, isegi kui ilmselt teine inimene väärib seda. Peale selle on nad üsna laisad, mis segab neil tihti püstitatud eesmärke saavutada.

14
See number kuulub nendele inimestele, kes usuvad absoluutset vabadust ilma piiranguteta. Ärge isegi proovige midagi piirata, nad kaovad teie elust igaveseks. Päris keevalised – parem mitte sattuda nende kuuma käe ette võib saada täiega. Vihahoos ei kontrolli nad end üldse ja pärast kahetsevad seda. Iseloomulik erisus – tugev seksuaalne põnevus, ümbritsetud ihaga. Enim kirglikke armastajaid on raske leida. Väga kiiresti armuvad, isegi olles püsisuhtes hoiavad nad veel ühte inimest oma vaateväljas. Selle numbrikoodi kandjad kannatavad sageli äri lagunemise all – see number on seotud materiaalse edu kaotusega. Neil tasub suhtuda oma rahasse eriti säästlikult ja kõige parem on usaldada see oma usaldusväärse partneri kätte, kelle aura on võimeline kustutama ebameeldivaid sündmusi.

15
Selle numbri all sünnivad leiutajad ja fantasöörid. Looduse poolt on neisse pandud rohkelt andeid: tehnilistest poeetilisteni, paljud neist võivad saada edukalt realiseeritud elukutses. Kuid, kõige raskemate ülesannete lahendamiseks ei ole neil tihti piisavalt kannatust ja sisemist distsipliini. Igasuguseid raskusi ja probleeme võtavad nad liigselt südamesse. Ent nad ei ole harjunud avalikult väljendama oma rahulolematust ja eelistavad vaikida. Nad on väga tundlikud ja reageerivad raskelt väiksemalegi kriitikale. Selle numbri kombinatsiooni esindajatel on kõrgelt arenenud kaastunne ja empaatiavõime – nad tunnevad vägagi teravalt teise inimese valu kui enamik, neil on raske aktsepteerida abitute või rõhutute olukorda.




16
Number 16 räägib sellest et selle valdaja – on sügavuti analüütilise mõtlemisega inimene ja miski ei reeda tema tõelisi tundeid. Vastutustundlik, haritud, tundlik, lahke, omal moel salapärane, ja sõltumatu. Omab suurepärast intuitsiooni. Vastutustundlik ja kohusetundlik 200%. Nooruses ei karda ta välja öelda oma arvamust ükskõik mille kohta – avalikult ja väärikalt, ent hiljem on tuntud kõiketeadjana ning tõusikuna. Aastatega sulgub enam iseendasse ja muutub vaoshoitumaks, väikeseks suhtlejaks, ettevaatlikuks. Ta vihkab pealiskaudsust: kui „16“ on otsustanud suhteid luua – siis see tähendab, et tema suhted on tugevad ja tõsised. Ta on väga tundlik ja lojaalne partner.

17
Oi kui vastupidavad nad on! Lihtsalt hämmastav kui tugev füüsiline vorm on neil selle haavatava hinge taga. Soovite võita nende südant? Näidake siiralt oma armastust ja hoolitsust – „17“ ei kannata valet ja silmakirjalikkust. Lapsepõlvest saati ei kannata nende delikaatne iseloom kriitikat. Neil on väga raske leppida äraütlemisega. Sõna „ei“ nende aadressil muudab nad koheselt vihasteks ja isegi agressiivseteks. Kui nad millegisse usuvad, osutub nende ümberveenmine võimatuks. Armastavad kõrgendatud tähelepanu. Tihti esinevad muusa rollis ja on inspiratsiooniallikaks loome inimestele.

18
See on õiguse eest võitlejate number. Sellised inimesed on valmis kaitsma mitte ainult enese huve vaid ka nende sõprade ja kolleegide omi. Koos sellega on nad üsna konservatiivsed – igas tegevuses lähtuvad nad ainult isiksikust kogemusest ja teadmistest, harva kuulavad teiste arvamust. „18“ – on sündinud aristokraatide number. Nad võivad raskelt kannatada ja võivad isegi langeda depressiooni, kui mingil põhjusel määrivad oma maine ning teevad kõik selle heaks, see puhtaks pesta. Need inimesed on väga mures oma välimuse pärast ja muretsevad selle pärast kuidas näevad neid teised. Harva satuvad naljakatesse olukordadesse kuna nad on harjunud tegutsema äärmiselt ettevaatlikult. Armastus põhineb eelkõige vastastikusel austusel. Tihti on sellistel inimestel tugev emotsionaalne seos oma emaga, kelle moraalne toetus ja heakskiit on neile ülioluline.




19
„Mida külvad, seda lõikad“. Kõnekäänd, mis sümboliseerib parimal viisil nende inimeste teed, kes on sündinud „19“ kuupäeval. Nende elutee meenutab peeglite kuningriiki. Neil tasub olla äärmiselt tähelepanelik mida nad räägivad ja teevad. Iga tehtud tegu ( heatahtlik või alatu) ei möödu nende jaoks jälgi jätmata – saatus peegeldab pidevalt tagasi ja tagastab selle sajakordselt. Sageli maksavad nad minevikus tehtud vigade eest. Energilised, pragmaatilised ja täis otsustavust on need inimesed. Eelistavad stabiilsust; peres, ja tööl ja üsna harva eemalduvad kodukohast. Nad on materialistid ajust kuni kontideni – nende jaoks on väärtus ainult see, mida saab käega katsuda. Edu igas asjas hindavad nad eranditult ainult rahalises vääringus.

20
Kategooriliselt ei talu üksindust – mida rohkem inimesi neid ümbritseb seda parem. Imelised oraatorid ja ustavad sõbrad, töötavad suurepäraselt meeskonnas, meeleldi võtavad osa avalikest üritustest. Armastavad lärmakaid pidusid, kontserte… Külalislahked, tere tulnud, seikluslikud. Romantikud. Armastavad muusikat ja tantsimist, omavad suurt loomingulist potentsiaali. Selliste inimeste kohta räägitakse „ saatuse poolt hellitatud“ – Paljud nende soovid täituvad nagu võlukepikesega viibates. Hämmastav, kuid kõige selle juures nad tihti kaebavad oma elu üle, ei ole rahul oma saavutustega. Langevad kergesti võõra mõju alla.

21
Need kelle sünnipäev on 21 kuupäeval – on elurõõmsad, teisi selliseid annab otsida. Nad on valmis oma eksisteerimise iga päeva eest saatust tänama. Sageli on nad pärit rikkast perest. See fakt, et 21 kuupäeval on kaks korda aastas pööripäev, sümboliseerib nende proosalist iseloomu. Nad on kinni rahas, mis neid selgelt armastab. Neist saavad imelised ökonomistid, pankurid, finantseerijad. Neile tasub usaldada täielikult pere eelarvega tegelemine. Annavad suure tähenduse enesele ühiskonnas ja oma partnerile ka. Nad on küünilised ja iroonilised. Veel üks nende nõrkus – see on seks, milles on nad lausa pidurdamatud. Nad oskavad eristada tundeid loomalikest instinktidest, seepärast kui  nad petavad oma kallimat, siis teevad seda eranditult instinktide sunnil,  kannatamatu iha ja lihtsalt, et pingeid maandada.

22
Kakskümmend kaks – see on harituse märk. Need, kes on selle numbri all sündinud armastavad teisi õpetada ja tunnevad suurepäraselt selle ülesandega ka toime. Õpetamise ja lektori ametid on nende jaoks loodud. “22“ – need on tõelised teadlased, nende laia silmaringi
võib ainult kadestada. Nendesse on juba looduse poolt antud võime avastada ja seletada teistele kõige keerulisemaid protsesse, mis toimuvad maa peal kui ka väljas. Siit ka nende tõmme kosmose poole. Nad ei karda vastutust võtta –  väljaöeldud sõnade ja tehtud tegude eest. Selliseid inimesi peab tingimata kiitma ja tegema komplimente, millest nad ka särama löövad. Inimene kellele see number on ette nähtud saatuse poolt – on võitja. Kuid edu elus ei saavuta ta juhuslikult vaid tänu pingelisele tööle. Nende seas, kes on sündinud „22“ kuupäeval on palju filantroope ja heategijaid.




23
Selles salapärases numbris on krüpteeritud seiklusjanu ja pidev edasiliikumine. Inimesed kes on selle numbri all sündinud on julged, edasipüüdlikud, otsustusvõimelised, impulsiivsed, seltskondlikud ja ei ole paiksed. Neil on suur potentsiaal äris, töös finantssektoris ja innovatsiooni valdkonnas. Üldiselt on nende anded mitmekülgsed ja nad võivad end teostada praktiliselt igas valdkonnas, tänu kõrgele intelligentsusele, loovusele ja edasiviivatele ideedele. Nad on täis optimismi, entusiasmi, ja uudishimu. Kõige tähtsam on elus neile – vabadus, neile ei meeldi mitte kellegi ees aru anda. Nad omavad tohutut tõmbejõudu vastassugupoole suunas, tundlikud seksuaalpartnerid. Nad on sarnased magnetile, mis tõmbab enda ligi keerulisi olukordi ja probleeme. Seepärast ei saa nende elu nimetada lihtsaks.

24
See on turvalisuse ja lojaalsuse märk. Ei ole ühtegi teist nii tähelepanelikku ja ettevaatlikumat kalendrikuu esindajat. Enne kui nad otsustavad teha minimaalset sammu või tegu, kaaluvad nad kõiki poolt ja vastu argumente ning tagajärgi ja alles pärast seda võtavad otsuse vastu. Raskustesse laskumine – ei käi kindlasti nende kohta. Erilisel kohal nende elus on söök. See avaldub  erinevates aspektides: nad võivad avada isikliku restorani või saada kuulsateks geniaalseteks kokkadeks. Nende näitlikust distsipliinist võib luua legende.

25
Nende inimeste elu juhib intuitsioon, mis piirneb paranormaalsete võimete ja ettekuulutustega. Nendes on peidus niinimetatud müstilisus. Need on üllatavalt tundlikud inimesed, kelle arvamust ei tohi mitte mingil juhul arvestamata jätta. Kui selline inimene otsustas viimasel hetkel oma otsust muuta, kuna ta tundis “midagi halba“ – siis ei tohiks seda kõrvale jätta aga parem on kui kuuletuda ilma põhjust küsimata. Ainult intuitiivsete võimetega see ei piirdu. Kahe ja viie summa annab seitsme ja see on intelligentsuse sümbol. Teha mõtlematuid tegusid ei ole neile omane.

26
Kahe ja kuue summa annab kaheksa, kaks suletud sfääri mida kujutab lõpmatuse märk. See on järjepidavate sidemete sümbol. Need on kõige ustavamad sõbrad ja abikaasad. Inimesed kelle elu number on seotud „26“ ga, võtavad enda õlgadele kaitsja rolli – selleks on neil kõik sobilikud omadused: tahtejõuline iseloom, võimas energeetika, anne juhtida, tundlikkus. Negatiivsete külgede seas on : edevus, püüd piiramatu võimu poole ja soov „ tallata“ ümbritsevad enda alla. Sellised inimesed armastavad korda neis valitseb puhtus ja ilu.




27
Numeroloogias sisaldub selles numbrid paranemise jõud. Selle esindajad leiavad oma kutsumuse meditsiini ja tervishoiu valdkonnas. Nad on suurepärased ravijad, sageli – alternatiiv meditsiini pooldajad. „27“  omanikud onn intuitiivsed, emotsionaalsed, võimelised sügavaks kaastundeks, neile ei ole vaja õpetada kaastunnet – lähedaste eest hoolitsemist, nad tunnetavad seda iga rakuga. Nad mitte kunagi ei heida meelt, õpivad oma elu kogemustest ja võivad kergesti kõike otsast peale alustada kui on läbi kukkunud. Neil on kalduvus meeleolu muutustele, on kannatamatud ja ülbed.

28
See on number mis tähendab seadust. Need inimesed kelle sünnipäev on 28 – l, omavad suurt vastutustunnet. Nad kutsuvad kogu aeg kõiki korrale ja järgima kirjutatud eeskirju. Olla hea kohtunik või töötada juriidilises valdkonnas on kirjutatud neile juba sündides. Teine äärmuslikkus – nad ei tunnista kunagi oma süüd ja on altid ümbritsevaid süüdistama. Sellist võimukat iseloomu pehmendab „2“, mis annab neile loomingulise fantaasia ja rikkaliku kujutlusvõime.

29
See number on suure emotsionaalse potentsiaaliga, Sageli laskuvad äärmustesse (täna – armastan, homme – vihkan). Asi on selles, et selle koosseisus olevad numbrid asetsevad vastupidistes otstes. Esimene – teeb neist rahutoojaks ja diplomaatideks, teine – karismaatilisteks seikluste otsijateks. Rahaga neil elus veab – see tuleb neile suhteliselt kergelt: hästi teenivad, võidavad lotoga. Aga isikliku eluga tuleb neil tõsiselt tööd teha, pidevalt armuvad „ valedesse inimestesse“, oma partneri kõrval olles kannatavad nad tihti ebakindluse all.




30
„Kolmkümmend“ on tegusate, sõltumatute ja tahtejõuliste inimeste märk. Nad omavad fantastilist mälu, oskavad väga hästi kontsentreeruda, „lülitudes välja“ ümbritsevast keskkonnast. Nende intellekti võimalused on ülisuured, aga mõistuse teravus ja kiirus aitab neil toime tulle kõige raskemate situatsioonidega. Nende elu on täis sündmusi, nende kõrval ei igavle keegi. Kui te soovite erapooletut hinnangut toimuvale – küsige nõu inimeselt, kes on sündinud kolmekümnendal kuupäeval. Nad ei karda öelda teile näkku kogu tõde ja aitavad praktiliste nõuannetega.

31
See on motiveeritud ja sõltumatute inimeste märk. Nad ei lase käest ühtegi võimalust, mida pakub neile elu. Eriline isiklik käekiri ja loominguline lähenemine kaasneb kõiges mida nad teevad. Üks kõik mis tegevus mida nad tegema asuvad viiakse täiuslikult lõpule. See omadus aitab neil võita positsiooni ühiskonnas. Suurepärased organisaatorid kõige julgemate projektide juures. Neile ei meeldi minna mööda sisse tallatud rada, vaid otsivad kogu aeg uusi võimalusi ja suuni. Hindavad stabiilsust ja ustavust. Ärge proovige neid petta – kaotate nende usalduse igaveseks.

Jaga
Back to top button