Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Loe mida peaks sinu tähemärk aastal 2023 veel ära tegema.

Jäär 21. märts – 20. aprill
Sa elad liiga stressirohket elu. Aga sa ei pea pidevalt tormama millegi järel. Sa pead õppima aega maha võtma ja leidma rahu. Vastasel juhul kurnad sa end ära. Ja katsu olla teiste inimeste vastu natukene leebem ja mõistvam. Sa oled liiga äkiline ja ütled sageli asju, mis haiget teevad. Loomulikult ei saa sa sinna ise midagi parata, sest juba oled kord selline aga katsu aru saada, et teistel on sinuga raske.

Loe veel Horoskoope SIIT

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nii imelik, kui see ka ei ole aga sinul ei ole vaja küll enda juures midagi muuta. Sa oled laitmatu. Alati hästi korralik ja perfektne. Kui sa midagi muuta võiksid ja seda sa ju suudad, siis muuda teiste inimeste elu sellel aastal paremaks!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
See on õige aasta, et mõtelda sellele, mida sa õieti tahad oma elus. Milliseid suhteid teistega ja millist armastust? Sest kuni praeguse hetkeni on su suhetes ikka suur kaos, kas pole? Sa tüdined liiga ruttu kõikidest inimestest. Mõtle järele, mida sina muuta saad, et see asi nii ei kestaks ja edasi läheks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Sa pead natuke järele mõtlema, kas ikka on nii hea nii pikka viha pidada nagu sina seda teed ja kõiki asju südamesse võtta? Sa oled selles vallas hästi osav, seda peab küll mainima. Aga on see hea? Sa hävitad enda hingerahu. Parem ära ole nii avatud manipulaatoritele ja egoistlikele inimestele, ära lase kõiki nii kergekäeliselt oma ellu, siis ei pea sa hiljem kahetsema.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ole see muutus, mida sa oma ellu vajad. Ole aus iseenda vastu – sa tunned juba mõnda aega igavust ja ei näe sellest olukorrast väljapääsu. Tunnista seda endale! Kuidas ka ei ole, sa peaksid midagi selle vastu tegema. On aeg lõpetada lihtsalt ootamine ja hakata tegutsema.

Neitsi 23. august – 22. september
Sellel aastal peaksid sa võtma vastu otsuse hakata rohkem iseendasse uskuma, kallis Neitsi. Loomulikult on sul kõrged ootused, mille tõttu oled sa väga kriitiline iseenda vastu. Ometi ei meeldi see sulle. Sest sa oled ju kõigest inimene. Ole iseenda vastu leebem.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Katsu rohkem osa võtta teiste inimeste elust, kes su ümber on. Ja mitte ainult nende inimeste, kes sind armastavad, vaid kõikide nende, keda sa tunned. Sa oled viimasel ajal liiga palju iseenda peale mõtelnud. Muuda seda. Empaatia ei ole nõrkadele.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Usalda rohkem oma intuitsiooni, Skorpion. Sa oled nii paljudel kordadel maganud lihtsalt hea võimaluse elus maha. Ja see ei ole hea sulle. Sa pead kuulama rohkem oma sisemist häält ja järgima oma südant.

Ambur 23. november – 21. detsember
Katsu elada nii, et sa annad endast maksimumi ja oled iseenda parim versioon. Ära katsu alati teistele meeldida ja ära mõtle liiga palju sellele, mida teised sinust mõtlevad. Keskendu oma tugevatele külgedele ja muuda neid paremaks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Loomulikult kuulub sinu selle aasta otsuse sisse rahalise turvalisuse garanteerimine aga sa pead hakkama mõtlema ka sellele, et raha eest kõike osta ei saa ja kõige kallimad asjad elus on tasuta. Hakka seda rohkem hindama!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Katsu olla avatum ja ausam iseenda oma tunnete ja emotsioonide vastu. Sa oled liiga ratsionaalne. Aga sa pead õppima rääkima oma tunnetest teistele inimestele. See muudab sind ainult tugevemaks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Sellel aastal katsu leida oma elus tasakaal. Sa oled lasknud liiga kaua tunnetel oma elu juhtida. Ja see on sulle kaasa toonud palju stressi. Palju rohkem, kui sa seda väärid. Leia tasakaal ja sa saad õnnelikuks!

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus