Neljapäev , 30 november 2023
astrology gc13039e90 640

Loe mida peaks sinu tähemärk aastal 2023 veel ära tegema.

Jäär 21. märts – 20. aprill
Sa elad liiga stressirohket elu. Aga sa ei pea pidevalt tormama millegi järel. Sa pead õppima aega maha võtma ja leidma rahu. Vastasel juhul kurnad sa end ära. Ja katsu olla teiste inimeste vastu natukene leebem ja mõistvam. Sa oled liiga äkiline ja ütled sageli asju, mis haiget teevad. Loomulikult ei saa sa sinna ise midagi parata, sest juba oled kord selline aga katsu aru saada, et teistel on sinuga raske.

Loe veel Horoskoope SIIT

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nii imelik, kui see ka ei ole aga sinul ei ole vaja küll enda juures midagi muuta. Sa oled laitmatu. Alati hästi korralik ja perfektne. Kui sa midagi muuta võiksid ja seda sa ju suudad, siis muuda teiste inimeste elu sellel aastal paremaks!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
See on õige aasta, et mõtelda sellele, mida sa õieti tahad oma elus. Milliseid suhteid teistega ja millist armastust? Sest kuni praeguse hetkeni on su suhetes ikka suur kaos, kas pole? Sa tüdined liiga ruttu kõikidest inimestest. Mõtle järele, mida sina muuta saad, et see asi nii ei kestaks ja edasi läheks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Sa pead natuke järele mõtlema, kas ikka on nii hea nii pikka viha pidada nagu sina seda teed ja kõiki asju südamesse võtta? Sa oled selles vallas hästi osav, seda peab küll mainima. Aga on see hea? Sa hävitad enda hingerahu. Parem ära ole nii avatud manipulaatoritele ja egoistlikele inimestele, ära lase kõiki nii kergekäeliselt oma ellu, siis ei pea sa hiljem kahetsema.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ole see muutus, mida sa oma ellu vajad. Ole aus iseenda vastu – sa tunned juba mõnda aega igavust ja ei näe sellest olukorrast väljapääsu. Tunnista seda endale! Kuidas ka ei ole, sa peaksid midagi selle vastu tegema. On aeg lõpetada lihtsalt ootamine ja hakata tegutsema.

Neitsi 23. august – 22. september
Sellel aastal peaksid sa võtma vastu otsuse hakata rohkem iseendasse uskuma, kallis Neitsi. Loomulikult on sul kõrged ootused, mille tõttu oled sa väga kriitiline iseenda vastu. Ometi ei meeldi see sulle. Sest sa oled ju kõigest inimene. Ole iseenda vastu leebem.

Vaata ka:

muna minuaeg.com

Muna värskuse kontrollimiseks on mitmeid lihtsaid nippe

Veetest: Aseta muna külma veega täidetud kaussi. Kui muna vajub põhja ja jääb horisontaalselt lamama,

Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse sündmused 29. – 30. november 2023

IDA-VIRUMAA 29. novembril kell 14.34 märkasid päästjad Narva linnas Kadastiku Suurel tiigil kalameest. Päästjad kutsusid

error: Sisu on kaitstud!