Huvitavat

Loe, mida nimeta sõrme pikkus sinu iseloomu kohta räägib

sormed

Sa tead, mida inimeste käte kohta öeldakse, eks ole? Nii, tundub, et käed võivad Sinu kohta rääkida palju. Veel täpsemalt, just sinu sõrmed. Uuringud on näidanud, et sinu nimeta sõrme pikkus koos teiste sõrmedega võib sinu kohta palju avaldada. Kuigi on olnud teooriaid, et nimeta sõrm on indikaatoriks paljude asjade puhul, varieerudes tervisest kuni kohtamiseelistusteni, on uuringud näidanud, et see võib paljastada palju sinu iseloomu kohta, sest see näitab kui palju puutusid Sa üsas testosterooniga kokku.

sormed 1

Esimene kategooria kannab nimetust kategooria ’A’ ning see ilmneb kui inimese nimeta sõrm on pikem kui nimetissõrm. Inimesed, kellel selline tunnus esineb, hoiavad oma kohtinguelu korras ning neid kirjeldab hea välimus ja agressiivsus. Nad on altimad võtmaks riske.
Öeldakse, et sellised inimesed on head sõdurid ja insenerid ja nende intelligentsus ja tähelepanu teeb neist ideaalsed inimesed kellega mängida malet või lahendada ristsõnamõistatusi.

sormed 2

Kategooria ‘B’ tähendab seda, et su nimeta sõrm on lühem kui nimetissõrm. Inimesed kellel see esineb, on kõrge enesehinnanguga, mis läheneb eneseimetlusele ning nad on üksikud olendid, kes on vähem suutlikud võtta südameasjades initsiatiiv.

sormed 3

Viimane, ’C’ kategooria esineb, kui su nimeta sõrm ja nimetissõrm on ideaalses tasakaalus. Öeldakse, et Sa oled väga rahulik inimene, kes väldib konflikte iga hinna eest ning üritab läbi saada kõigiga.

Jaga
Back to top button